התייעצות הדוד החשמלי (הבוילר) מקפיץ את החשמל, צריך להחליפו?

lotr

משתמש מקצוען
אם זה מקפיץ את החשמל, מה עושים? להזמין חשמלאי? להזמין טכנאי מהחברה של הדוד?
וזה מראה שהגיע לסוף חייו (למרות שהוא סך הכל בן ארבע)?

יעקב ויצמן

מנהל פורום מחשבים
מנהל
מנוי פרימיום
לא מפורט כאן מה קפץ בדיוק (מא"ז/מא"ז ראשי/פחת ממסר)
אך בלינק המצורף מוסברות מספר אפשרויות כמקור לתקלה
המלצתי- לזמן חשמלאי לאיתור ופיתרון התקלה.

lotr

משתמש מקצוען
תודה
אצלי אגב חוץ מהבעיא הזאת יש בעיא בדוד שמש שהוא לא ממש עובד כבר שנתיים, אני לא יודע אם יש קשר בין הדברים

yehudam

משתמש מקצוען
מסתבר שהגוף חימום הלך פשוט מחליפים
יש כאלה שגם מחליפים לבד קצת ידיים וכלי עבודה והחלפתם כמובן שאם אין לכם מושג איך תביאו בעל מקצוע.
מחיר באזור 550 600 פעם היו כאלה גם 400 350
ואולי גם הטרמוסט הלך

נערך לאחרונה ב:

yehudam

משתמש מקצוען
תודה
אבל את מי צריך להזמין, חשמלאי או טכנאי של החברה?
איש מקצוע
את החברה אם זה בעיה בדוד כשהוא חדש לא נראה לי שיש לכם אחריות אחרי 4 שנים

וזה בסדר שהגוף חימום מתקלקל זה קורה

בפרט אם באזור שלכם המים עם הרבה אבנית אתם יכולים לגלות כמה אבנית יש בדוד ברמה שלא תאמינו כמובן לא מחייב שזה מה שקורה אצלכם.

יעקב ויצמן

מנהל פורום מחשבים
מנהל
מנוי פרימיום
תודה
אצלי אגב חוץ מהבעיא הזאת יש בעיא בדוד שמש שהוא לא ממש עובד כבר שנתיים, אני לא יודע אם יש קשר בין הדברים
אם התופעה בימות הקיץ החמים (ללא שימוש בבוילר) זו עוד תקלה נפרדת.
על כך צריך להזמין טכנאי דודים מהחברה.ככל הנראה התקלה בהצטברות אבנית/אבק בקולטים.

yehudam

משתמש מקצוען
יש מצב לפעמים שהכפתור בטיחות שנמצא ליד הדוד מתקלקל ובגשם כשיש מקצר כמובן עכשיו אין גשם (זה גם יכול לקרות בחורף)
וגם לפעמים משהו בחיבורים זז כתוצאה מבניה שיש על הגג או מעבר אדם שנתקל בחוט וגרם לנתק בחוט שנוגע בברזל אחר כלשהו ואז נהיה קצר. יכול לקרות כזה דבר למרות שלדעתי זה הגוף חימום

yehudam

משתמש מקצוען
אגב בתור המלצה מאיש מקצוע למרות שזה 4 שנים לדוד שכדאי להחליף גם גוף חימום וגם טרמוסטט
בכל זאת אם זה בבניין ישן לא כל יום עולים לגג וגם עשיתם הכל בפעם אחת מאשר אחרי תקופה לקרוא לאיש שיחליף רק טרמוסטט
כמובן זה המלצה

yehudam

משתמש מקצוען
לא הבנתי, טכנאי של דודים או חשמלאי?
גם חשמלאי יודע להחליף
כולבוייניק
מי שאתם מכירים
גם טכנאי מזגנים יש כאלה שמחליפים כי האמת זה לא דבר מסובך
כמי שאמרתי יש כאלה שעושים זאת לבד רק אם יש קצת ידע

lotr

משתמש מקצוען
מה זה משנה אם זה בניין חדש או ישן? (אצלי זה חדש)

חי טוב

משתמש פעיל
קודם כל תוודא שהבעיה בדןד ולא בלחצן בבית, תכבה את השאלטר, ואז במקום של הכפתור האדום תחבר את החוטים כל אחד לשני לפי הצבע. ואז תדליק יתכן שיתברר לך שהלחצן בבית נשרף. זה קורה המון בבית תלת פאזי.
אם זה לא קופץ ממש מיד זה בטוח מהדוד.
לא כדאי לך לטפל בו לבד, אני קצת מבין וזה מסובך, החשמלאי האחרון שהזמנתי לזה היה צריך להגיע פעמיים. זו עבודה בחוץ, לא נח ולא מכבד. אם זה בבית הייתי עושה את זה לבד לפי הספר לאט.

lotr

משתמש מקצוען
קודם כל תוודא שהבעיה בדןד ולא בלחצן בבית, תכבה את השאלטר, ואז במקום של הכפתור האדום תחבר את החוטים כל אחד לשני לפי הצבע. ואז תדליק יתכן שיתברר לך שהלחצן בבית נשרף. זה קורה המון בבית תלת פאזי.
אם זה לא קופץ ממש מיד זה בטוח מהדוד.
לא כדאי לך לטפל בו לבד, אני קצת מבין וזה מסובך, החשמלאי האחרון שהזמנתי לזה היה צריך להגיע פעמיים. זו עבודה בחוץ, לא נח ולא מכבד. אם זה בבית הייתי עושה את זה לבד לפי הספר לאט.
תודה
בכל מקרה אזמין חשמלאי, אני ממש לא מבין כלום בזה, אבל ברמות גבוהות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה