הגרלת 'המכירה הסינית המקורית ה27' תיערך הערב בשידור טלפוני

זיסמן

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אשרי העם שככה לו: רבבות השתתפו ב'מכירה הסינית המקורית' זו הפעם ה-27, ובכך סייעו לארגון "מפעל חסד" להמשיך בפעילויות החסד המתקיימות מזה יותר מ-40 שנה. ההצלחה של המכירה הסינית היא הערובה לקיום לפעילות הארגון במשך השנה כולה.

כפי שפורסם מראש וכמיטב מסורת האמינות של 'מפעל חסד', קווי המוקד ננעלו אמש - ללא כל דחיה. צוות מוגבר עוסק במלאכת הזנת הנתונים למערכת, לקראת ההגרלה העתידה להיערך הערב בס"ד.

ההגרלה מתקיימת בשעה מוקדמת, על מנת לאפשר לכלל הציבור להיות שותפים לחוויה הגדולה ולהאזין לקו המידע בשידור טלפוני ישיר, כדי לקבל את הנתונים בזמן אמת.

מספרי הטלפונים להתחברות לקו השידור הטלפוני הופיעו באלבום המרשים שחולק לפני שבועיים, ומספרם: 03-9300-600 / 03-9300-800 / 03-5100-600 / 03-5100-700 / 02-373-1110. המארגנים רואים חשיבות רבה בשידור ההגרלה ובשיתוף הציבור בשקיפות מלאה, ולצורך כך הזמינו משפיעים ומנחה ידועי שם שילוו את השידור באמנות וברגש המכבדים את המעמד.

סדר היום: בסביבות השעה 18:00 יפתח השידור ב-27 דקות של התבוננות במשנת מצות החסד מפי המשפיע הידוע הרה"ג ישראל מאיר שושן שליט"א ולאחר מכן מפי המרצה התורני החסידי הרה"ג ישראל גולדווסר שליט"א הנודע לתהילה.

בהמשך, הרה"ג רבי יצחק מאיר ליברמן שליט"א המפקח על המכירה הסינית מזה שנים רבות, יישא דברי ברכה, ומיד לאחר מכן תחל עריכת ההגרלה בנוכחותו של עו"ד ר' ישראל ענדען שיחי' המפקח על מערכת ההגרלה.

ה'מכירה הסינית' תיערך בהנחיתו המרתקת של אמן הרגש והמילים ואיש החסד הרב משה וינטרוב שיחי'.

לאחר עריכת ההגרלה על המוצרים העיקריים שהופיעו באלבום, תערכנה ההגרלות הנוספות על 200 הפרסים של מיזם 'פי 200', המעניקים הזדמנות נוספת ל-200 תורמים לזכות בפרסים מפתיעים.

בשל ביצוע ההגרלה בשעות מוקדמות ולא בשעות לילה מאוחרות כפי שהיה בשנים קודמות, יוכלו הנציגים לעדכן את הזוכים און ליין בשיחות טלפון אישיות.

את שמות הזוכים יהיה ניתן לשמוע בקו הטלפון של המוקד במספר: 03-6-200-900 כחלוף שעות ספורות מתום עריכת ההגרלות. רשימת הזוכים המלאה תפורסם אי"ה ביום שישי.

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ועד אז?
לא יתקשרו לספר לי שזכיתי ברכב????:eek:

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
יש שידור חי בו תוכלי לשמוע כבר בשעה 6-7 את שמך מוקרא מםי משה וינטרוב, על זכיה ברכב.
אח"כ נציג של המכירה יתקשר אלייך להודיע לך ולשמוע את הצרחות בבית מרוב התרגשות.
וביום שישי תקראי את שמך בעיתון.

רק תצטרכי להאזר בסבלנות, כי הסדר הוא שקודם קוראים את הפרסים הקטנים יותר,
ורק בסוף- עוברים לגדולים, ואחרון חביב הוא הרכב.

ולאחרי מכן- הפרסים של פי 200.

בקיצור, ערב ארוך ומרתק.
פשוט להיות מחוברים לשידור בחי..

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא הבנתי
לא אמרו שזה אתמול???
אני על קוצים ליד הפלאפון
לא נעים לי שיצטרכו להתקשר כמה פעמים.
הם גם ודאי רוצים כבר לשמוע אותי צורחת...

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קניתי את כל האלבום
ברור לי שאזכה במשהו..

רחשי הלב

משתמש מקצוען
תחילת ההתעשתות של ארגוני החסד?
סוף סוף חיסכון בכספי צדקה ולא עושים אירוע ענק מלא תוכניות באולם מפואר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תחילת ההתעשתות של ארגוני החסד?
סוף סוף חיסכון בכספי צדקה ולא עושים אירוע ענק מלא תוכניות באולם מפואר.

כרטיסי כניסה לאירועים האלה גם עולים כסף-כך שהם מכסים את העלויות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין לי מושג
נסי להתקשר למוקד

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מפעל חסד הוא ארגון אמיתי! כולו חסד.
המנכל שלו יהודי צדיק שהביא את רעיון המכירה הסינית לארץ.
ולא רק שהוא עוזר לעמותות אחרות ומפרגן להם לקחת את הרעיון,
אלא שהוא גם עוזר להם לבצע את זה..

לכן קוראים לה המכירה המקורית.
כי היא היתה הראשונה בארץ.
והם עומדים בכל ההבטחות שלהם.
כתבו שהמוקדים יסגרו אתמול בחצות, ושהיום יתחיל השידור ב6.
בהתחלה איזה חצי שעה של דברים על מעלת החסד וכו,
ואחכ, כנראה בערך ב6:30 או טיפה אחרי, משה וינטרוב יתחיל להנחות את ההגרלה, מהפרסים הקטנים.
מי שרוצה את הרכב שלו, שיחכה לסוף..

הם מאד אמינים ועומדים במה שהם אומרים.
בקיצור, מפעל של חסד..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה