מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

יאיר צ

משתמש פעיל
א. אני ממליץ לך לפנות לאיש מקצוע שיוכל לספק לך את המידע והייעוץ הנחוצים לקבלת החלטה מושכלת.
ב. לכאורה הדירות שישירו לו זה דירות 5\6 חדרים במחיר של לא פחות מ 2.4 וזה גבוה מאוד ורווח לא מאוד גדול אם אין לו כסף הון עצמי של לפחות 800000 ואז לשלם משכנתא גבוה כל בחודש אז שיחשוב שו
לא מאוד גדול?
אני חושב שלפחות חצי מיליון לפי המחירים באלעד היום, השאלה היא עד כמה הוא יכל לעמוד בזה (ובשוק החופשי זה מה שתצטרך לעמוד בשביל 4 חדרים יד שניה)

חרד ה'

משתמש רשום
א. אני ממליץ לך לפנות לאיש מקצוע שיוכל לספק לך את המידע והייעוץ הנחוצים לקבלת החלטה מושכלת.
ב. לכאורה הדירות שישירו לו זה דירות 5\6 חדרים במחיר של לא פחות מ 2.4 וזה גבוה מאוד ורווח לא מאוד גדול אם אין לו כסף הון עצמי של לפחות 800000 ואז לשלם משכנתא גבוה כל בחודש אז שיחשוב ש
יש לך מה להוסיף על זה?
עריכה: שוב את השאלה.
שואל בשביל חבר.
זכה בהרגלה האחרונה באלעד
קבלן אלקטרה אפיקים בע"מ
  • מספר מתחם:71996
  • שם פרויקט:מגרשים 30,38-39
האם זה שווה ויש שם רווח ואם כן כמה?
(יש לציין שזכה במקום 188 מתוך 188)
אשמח להסבר מכל המומחים שמאוד עוזרים אשריכם!!!

נערך לאחרונה ב:

יהודה קניג

משתמש חדש
הרווח לא בשמים, אבל בהחלט קיים.
כמו שכבר כתבו כאן, צריך שם הון עצמי גבוה מאד ויכולת החזר גבוהה. אם כן, יש באמת מה לדבר.
אם אתה לא משלם שכירות כגון שאתה גר (בטאבו משותף) או שישי לך כסף גדול להשקיע שם או איזה משקיע שירצה להצטרף לעסקה (כגון לחלוק בית 6 חדרים ל 2 דירות של 3 חדרים) אז זה יכול להיות אופציה בכל אופן כדאי מאוד להתייעץ עם מתווכים באזור שם לדעת כמה רווח יש אחרי כל הריביות שמשלמים על כזה בית + שכירות של 3 שנים

יהודה קניג

משתמש חדש
אם אתה לא משלם שכירות כגון שאתה גר (בטאבו משותף) או שישי לך כסף גדול להשקיע שם או איזה משקיע שירצה להצטרף לעסקה (כגון לחלוק בית 6 חדרים ל 2 דירות של 3 חדרים) אז זה יכול להיות אופציה בכל אופן כדאי מאוד להתייעץ עם מתווכים באזור שם לדעת כמה רווח יש אחרי כל הריביות שמשלמים על כזה בית + שכירות של 3 שנים
אני כותב את זה מאחר שהייתי בבחירת דירות באלעד לפני 20 יום ושם כולם בחרו לפי סדר בוחר ראשון בחרו דירות 3 חדרים אפילו שזה היה כיוון אוויר 1 ואת השאר בחרו דירות 4 ואחרי זה 5 ושם היה רווח
הרבה יותר דגול בגלל שזה היה בתוספת מקדם בשיעור: 3.40%
ובהגרלות של מתחם 71996 נראה לי שיש שיעור יותר גדול של מקדם (10)

חרד ה'

משתמש רשום
אני כותב את זה מאחר שהייתי בבחירת דירות באלעד לפני 20 יום ושם כולם בחרו לפי סדר בוחר ראשון בחרו דירות 3 חדרים אפילו שזה היה כיוון אוויר 1 ואת השאר בחרו דירות 4 ואחרי זה 5 ושם היה רווח
הרבה יותר דגול בגלל שזה היה בתוספת מקדם בשיעור: 3.40%
ובהגרלות של מתחם 71996 נראה לי שיש שיעור יותר גדול של מקדם (10)
מה זה אומר תוספת מקדם?
לא הבנתי?!

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זו מאורס שמתחתן מעט יותר מ-3 חודשים ממועד ההגרלה
איך מתמרנים בכדי שיוכלולהשתתפף בהגרלות הקרובות ?
מה הפורצדורה?
אשמח לתשובה דחופה כי כבר נרשמו לנישואין עם התאריך של החתונה המקורי

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מה הפורצדורה?
אין דרך

לאנגער

משתמש מקצוען
מה הפורצדורה?
"להקדים" את החתונה...

פצצת זרחן

משתמש חדש
@בית שמשניק האם אני יכול להירשם לזכאות ביום האחרון של הרישום דהיינו ב15 אוק' ולהספיק את ההגרלה הבאה, השאלה כי הם כותבים שזה לוקח 10 ימי עבודה לפחות, ובאמצע הרי יש את ימי חול המועד והחגים האם אני מסתכן בזה שאני לא אספיק את ההגרלה הבאה או לא, ואם לא מהו לדעתך היום הכי מאוחר להירשם, (יש לי סיבה למה שאני רוצה להירשם כמה שיותר מאוחר).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק האם אני יכול להירשם לזכאות ביום האחרון של הרישום דהיינו ב15 אוק' ולהספיק את ההגרלה הבאה, השאלה כי הם כותבים שזה לוקח 10 ימי עבודה לפחות, ובאמצע הרי יש את ימי חול המועד והחגים האם אני מסתכן בזה שאני לא אספיק את ההגרלה הבאה או לא, ואם לא מהו לדעתך היום הכי מאוחר להירשם, (יש לי סיבה למה שאני רוצה להירשם כמה שיותר מאוחר).
בדרך כלל זה לוקח יותר מהר מ10 ימים, אבל יש באמת את החגים, אז אי אפשר לבנות על זה.
לא ברור גם כמה זמן ההגרלה תהיה פתוחה (לא ראיתי שפורסם).

ספרינגית

משתמש מקצוען
מחר אמורים להיסגר 4 מכרזי מחיר מטרה מעניינים:
ירושלים (גילה) - 232 יח"ד לזכאים
יהוד - 166 יח"ד
אשקלון - 104 יח"ד
רחובות - 34 יח"ד
אם הכל ייסגר בהצלחה יתווספו עוד 536 יח"ד למאגר.
יש לי זוצ שכבר הוצאנו לו אישור להשתתפות.
אפשר שניה הסבר לבורים ועמי ארצות שלא מבינים כלום בכל זה, אבל צריכים לקנות דירה
מה ההבדל בין מחיר מטרה ומחיר למשתכן. או שמחיר למשתכן כבר לא קיים?
ובעיקר האם אפשר ואיך נרשמים להגרלה הקרובה בירושלים (ואיך רואים מה יהיו המחירים שם כדי לראות אם רלוונטי)- שמעתי שיש הגרלה שנפתחת ב-30/9.

מאד מודים מראש .. לא מוצאים ידיים ורגליים...

פצצת זרחן

משתמש חדש
בדרך כלל זה לוקח יותר מהר מ10 ימים, אבל יש באמת את החגים, אז אי אפשר לבנות על זה.
לא ברור גם כמה זמן ההגרלה תהיה פתוחה (לא ראיתי שפורסם).
נדמה לי שראיתי בטורים הקודמים שב3 לנובמבר שאם זה נכון זה זמן מאוד קצר אחרי החגים
בכל אופן תודה רבה על כל המידע שלך כאן בטור שזה עוזר ועזר לי מאוד לעוד אנשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה