בקשה הגדרת צבע עמוד זורח בוורד

שלום וברכה
האם יש מישהו שיודע כיצד מגדירים בוורד צבע עמוד כתום זורח וכן צהוב זורח, ניסיתי ערבובים של כמה צבעים אך יצא לי כתום כהה.
אשמח אם למישהו יש את הקוד הדקסימלי של צבע כתום זורח וכן צבע צהוב זורח, או קובץ תמונה של צבע כתום וצהוב זורח.

ארמון חול

משתמש מקצוען
אם הכוונה לרקע, למה מלכתחילה לא לעשות לבן ולהדפיס על דף צסעוני.

מכיוון שאני צריך דף מדבקות מחולק צבעוני ולא ראיתי שניתן להשיג דבר כזה.
וכן כבר יש לי חבילה של דפי מדבקות מחולקים בצבע לבן כך שאני מעדיף רק להדפיס על כמה דפים עמוד צבעוני.
רק שאינני מוצא כיצד מגדירים צבע כתום וצהוב זורח.

חילזון קטן

משתמש פעיל
מכיוון שאני צריך דף מדבקות מחולק צבעוני ולא ראיתי שניתן להשיג דבר כזה.
וכן כבר יש לי חבילה של דפי מדבקות מחולקים בצבע לבן כך שאני מעדיף רק להדפיס על כמה דפים עמוד צבעוני.
רק שאינני מוצא כיצד מגדירים צבע כתום וצהוב זורח.
הכל יתמרח לך

s.y

משתמש מקצוען
תכנס לצבע עמוד ואז תלחץ על צבעים נוספים התאמה אישית צריך להיות שם את זה

תכנס לצבע עמוד ואז תלחץ על צבעים נוספים התאמה אישית צריך להיות שם את זה
כבר עשיתי כמה פעמים יש שם ממש המון אפשרויות של צהוב, אני לא רוצה סתם לשלם על הדפסה צבעונית ולגלות שהצבע לא זורח, אני מחפש מישהו שיודע מה הקוד הדקסימלי של צבע צהוב זורח או מישהו שיש לו קובץ תמונה כזה.

s.y

משתמש מקצוען
טוב לך כזה צבע?

צילום מסך 2024-06-07 005346.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה