הגדרת חתימה אלקטרונית במייל

MHstamp

משתמש רשום
שאלה קלה:

איזה גודל דף(בפיקסלים) מומלץ להגדיר עבור דף של חתימה אלקטרונית למייל (דהיינו, שבכל פעם שאשלח את המייל מהמחשב שלי, באופן אוטומטי הוא ישלח על הרקע שעיצבתי לעצמי)

וכן איך מגדירים את הפעולה האוטומטית החביבה הזו אחת ולתמיד...

תודה מראש לכל המסייעים!

יריב

משתמש רשום
באאוטלוק זה נקרא נייר מכתבים, חתימה זה חתימה במיקום העכבר, שתי דברים שונים.
לגביי גודל של נייר המכתבים, תנסה דרומה ל-800 רוחב, תשתדל שיהיה אוורירי...

MHstamp

משתמש רשום
תודה.
עשיתי דף באילוסטריטור.
מה לעעשות כעת? JPEG?
בדף מכתבים באאוטלוק ניתן להוסיף רק קבצי HTML,
ואני לא מצליחה ליצא כזה מאילוסטריטור.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אאל"ט אפשר גם לשים קובץ תמונה כרקע

MHstamp

משתמש רשום
עזרה בבקשה

אני ממש לא מצליחה ליבא תמונות כרקע, חרף נסיונותי הרבים.
(הצלחתי משהו בכיוון אך לא ניתן לכתוב על שטח התמונה{הרקע} וזה נראה רע מאד)
אם מישהו יכול בבקשה לעזור ולפרט כיצד להפוך עיצוב מאילוסטריטור כרקע להודעות הדואר באאוטלוק, אודה לו מאד.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני ממליץ לנסות בפורום אופיס!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה