סינונים הגבלת זמן מסך - פתרון חינמי

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
שאלה,
יש לי מחשב נייד שיש עליו 4 משתמשים מקומיים ללא חשבון של מיקרוסופט. (אחד מהם הוא שלי, חשבון מנהל)
אני מעוניין להגביל משתמש אחד בשעות מסך, הגבלה של שימוש בתוכנות/משחקים וכו'.
אין למשתמש הזה חיבור לאינטרנט.

אני לא יכול להשתמש מהסיבות האלו בכלי שבנוי בחלונות כי הוא מצריך חשבון משתמש של מיקרוסופט + אינטרנט.

מישהו מכיר איזו תוכנה חינמית שיכולה לעשות את העבודה?
(או אפילו אם יש הגדרות במחשב עצמו שאפשר להגיע איתן לאותה תוצאה, למשל עם GPEDIT או Task Scheduler)

אין לי צורך כרגע בסינון תכנים באינטרנט כיוון שהוא חסום לגמרי. רק למנוע שימוש במחשב ו/או בתוכנות מסוימות מעבר לשעות מסוימות.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
תודה, אבל זה מוגן בקוד ולא כ"כ הבנתי אם זה חינמי לגמרי או לא.
בסוף מצאתי דרך האתר שהבאתם את התוכנה הזו, מקווה שהיא עושה את העבודה:
Romaco Timeout 3.1.4.0 Installer

תודה, אבל זה מוגן בקוד ולא כ"כ הבנתי אם זה חינמי לגמרי או לא.
בסוף מצאתי דרך האתר שהבאתם את התוכנה הזו, מקווה שהיא עושה את העבודה:
Romaco Timeout 3.1.4.0 Installer

זה חינמי כפי שכתוב בפירוש.
הסיסמא היא 123 כפי שכתוב בפירוש בשם הקובץ.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
מישהו מכיר תוכנה אחרת חוץ מזו? (ומה שהזכרתי)

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עדכון חשוב בנושא תוכנת: "לכל זמן - מכון כתר תורה":
כנראה שמדובר בוירוס / סוס טרויאני !!!
האנטי וירוס של חלונות דיווח את הממצאים האלו:
1704892035081.png

שלחתי את הקובץ ליתר ביטחון לאתר VirusTotal כדי לראות תוצאות בדיקה של עוד אנטי וירוסים והתוצאה לצערי היא שמתוך 68 כלי בדיקה, 16 דיווחו על וירוס!!
ניתן לראות את הדו"ח בקישור הזה:
https://www.virustotal.com/gui/file...789110f4855ab662c669dc062f8471a9a2b?nocache=1

בינתיים, עד שיוכח אחרת, ממליץ לא להתעסק עם התוכנה הזו.
(דיוחתי על הממצאים גם בפוסט המקורי של התוכנה)

נערך לאחרונה ב:
עדכון חשוב בנושא תוכנת: "לכל זמן - מכון כתר תורה":
כנראה שמדובר בוירוס / סוס טרויאני !!!
האנטי וירוס של חלונות דיווח את הממצאים האלו:
צפה בקובץ המצורף 1547441
שלחתי את הקובץ ליתר ביטחון לאתר VirusTotal כדי לראות תוצאות בדיקה של עוד אנטי וירוסים והתוצאה לצערי היא שמתוך 68 כלי בדיקה, 16 דיווחו על וירוס!!
ניתן לראות את הדו"ח בקישור הזה:
https://www.virustotal.com/gui/file...789110f4855ab662c669dc062f8471a9a2b?nocache=1

בינתיים, עד שיוכח אחרת, ממליץ לא להתעסק עם התוכנה הזו.
(דיוחתי על הממצאים גם בפוסט המקורי של התוכנה)

בלה בלה בלה

יעויין כאן:

וכאן:

וכאן:
הנני לבאר בל"נ למה איני מחתים את התוכנה דרך החברות הרגילות.

מפני שהחברות שמחתימות מבקשות על כך המון כסף (אלפים), ויש הרבה בירוקרטיה בינלאומית לזיהוי וכו', ואז צריך לחכות כמה שבועות עד שזה מאושר וסוף סוף מגיע איזה צ'יפ מסכן שצריך כל פעם להסחב איתו, ואחרי כל זה זה תקף רק לזמן מה, שנה/3 שנים וכדו'.

למה להיות תלוי בכל החברות הללו עם כל השגעונות והדרישות הללו??? בפרט שבס"ד פיתחתי תוכנה שמחתימה לבד, וכל הבעיה היא שזה לא מוכר במוניטין בינלאומי, ועובדה שכל האנטיוירוסים כמעט לא התייחסו לכך יותר כחשד אחרי ההחתמה שלי.

לגבי הקובץ התקנה עצמו, לא הצלחתי להחתים אותו עם התוכנה שלי, כיון שזה קובץ חילוץ עצמי של הקבצים האמיתיים, וכנראה זו הסיבה שזה לא מזוהה כקובץ הרצה פנימי ומקורי, אז אולי כדי לקבל מוניטין יותר טוב לקובץ ההתקנה הייתי משקיע קצת, אך לא מצאתי משהו שוה עד עכשיו שבאמת עושה את העבודה כמו שאני מעוניין, אז בינתים השארתי את זה ככה, ולכן בהרבה מחשבים מופיעה אזהרת מוניטין של "מפרסם לא מזוהה" וש"דיפנדר מנע את ההפעלה" וכדו' בשעת ההתקנה.

בכל אופן, כפי שאמרתי, אני אברך כולל רגיל, אין לי שום ענין בבניית וירוסים בדרך כלל, אלא אם כן יש סיבה מיוחדת... בצחוק.
ומי שרוצה לראות את הקוד מוזמן לקפוץ אליי, אני לא יכול להעביר את הקוד מסיבות של זכויות יוצרים וכו', אבל אשמח לשבת ולהראות את הקוד בפגישה דיפלומטית - כמובן אם יהיה פנאי וכל זה.

וכן יעויין מה ענו כאן על הטענה הזו שפורסמה גם שם...

ועוד הרבה מקומות בלי סוף, ואין לי כבר כח להסביר ולהתווכח עם אנשים שחושבים שוידוס זה איזה טפיל גרמני.

יש לי עשרות אלפי לקוחות שמכירים אותי, מי שיש לו בעיה יכול לברר עלי או לקפוץ אלי הביתה לראות את הקוד.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
יכול להיות שהקובץ בסדר ויכול להיות שלא.
חתימה לא מוכיחה שאין וירוס אלא רק שהמתכנת הוא מה שהוא אומר שהוא והקובץ לא שונה מאז.

אדרבא, אם כ"כ קל לחתום קובץ, זה עוד יותר מחשיד.

נוסף לזה, שהקובץ יורד מהאתר כקובץ RAR עם סיסמא, זה רק מוסיף לחשד כי זו דרך ידועה לעקוף אנטי וירוסים למיניהם כי לא ניתן לבדוק את הקובץ שבפנים.

שוב, אני לא אומר שיש בוודאות וירוס, רק שכדאי להיזהר עם הקובץ הזה עד שיוכח באמת שהוא נקי.

חבל שמזלזלים בכזו קלות.
(מה גם שלפעמים המחשב לא מראה שום סימני הדבקה אבל בפועל הוא צורף בלי ידיעת המשתמש לרשת בוטים מפוקפקת שמשמשת לכל מיני התקפות מבוזרות וכו')

אם ידוע לך ממקור אמין (המתכנת שתכנת את זה) שהקובץ תקין ונקי, אשמח מאד לשמוע.

לי אישית לא מתחשק לקחת סיכון, זה לא שווה.

אם ידוע לך ממקור אמין (המתכנת שתכנת את זה) שהקובץ תקין ונקי, אשמח מאד לשמוע.

לי אישית לא מתחשק לקחת סיכון, זה לא שווה.

כן, ידוע לי מי המתכנת, זה אני...
מי שזה מעניין אותו, קוראים לי סילבר ואני גר באחיסמך, יש לי טלפון ומייל בתוכנה, ואני לא בורח לשום מקום, אני אברך כולל רגיל, ומשתדל לפעול לזיכוי הרבים ולא לשבת במרתפי החמאס וליצור וירוסים.

אגב, מה שהעלית על הראר והסיסמא, זה היה פעם כשלא היה לי אחסון פרטי והייתי משתמש בגוגל דרייב, וזו שיטה של אחסון חינמי בס"ה, אבל כיום בתוכנות החדשות יש לי כבר אחסון פרטי ואין ראר וסיסמא, רק אין לי זמן להעביר את התוכנות הישנות מגוגל דרייב לשם, אז אל תתרגש מזה.

בכל אופן, אני לא מרויח מזה כסף, [בזיונות כן כמו שאתה רואה כן], אני עושה את התוכנות הללו לזיכוי הרבים, הרוצה יתקין והחדל יחדל.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
שה' ישמור אותך!!!
כיף להכיר!

הרגעת ושימחת אותי וכמובן סליחה ומחילה על הביזיונות...

עדכנתי גם בפורום "מתמחיםTOP" לטובת כולם

אני מקווה שבתור מתכנת אתה מבין מאיזה מקום כתבתי את הדברים. במציאות של היום אי אפשר להתעלם מנושא אבטחת מידע.

נערך לאחרונה ב:
שה' ישמור אותך!!!
כיף להכיר!

הרגעת ושימחת אותי וכמובן סליחה ומחילה על הביזיונות...

עדכנתי גם בפורום "מתמחיםTOP" לטובת כולם

אני מקווה שבתור מתכנת אתה מבין מאיזה מקום כתבתי את הדברים. במציאות של היום אי אפשר להתעלם מנושא אבטחת מידע.

אויש נו מה איכפת לי, אני מקבל יותר כבוד מבזיונות, ויש שיאמרו שהבזיונות מפרסמות את הפירות יותר מהכבוד, ונראה שזה נכון... לפחות מבחי' מסוימות.

הכל בסדר מחול לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה