הבת שלי

מליון דולר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני כל הזמן מתנסה על ילדי
אשמח לקבל ביקורת,
תודה

קבצים מצורפים

• מוקטן.jpg
    KB 276.2 · צפיות: 17

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממש מתוק
קומפוזיציה טובה ומענינת:)
אולי קצת לפתוח

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
יפה! תאורה טובה,
התמונה מגורענת או הפוקוס לא במקום?

מליון דולר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eg;1872717:
יפה! תאורה טובה,
התמונה מגורענת או הפוקוס לא במקום?

איך אפשר להימנע מגרעיניות?
צילמתי באיזו 400.
יש לי הרגשה שהתמונות שלי לא מספיק חדות,
למה זה קורה אצלי?
אני מצלמת עם עדשת 50 mm

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
איזה מצלמה?

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ילדה מתוקה
תמונה יפה!

מליון דולר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה למחמאות ולהערות!
רציתי לשאול, הגדר המקולף נראה מוצלח כאן?
לא ידעתי להחליט איזה רושם זה נותן.

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י מליון דולר;1872887:
תודה למחמאות ולהערות!

אם כל האוירה היא ישנה זה מוסיף. כאן הייתי מעדיף לראות את שאר האוירה עתיקה ביחס למעקה החלוד.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מליון דולר;1872887:
תודה למחמאות ולהערות!

אהבתי את הקומפוזציה המענינת.

לגבי שאלתך: נראה לי שגדר מקולפת והבעת פנים רצינית של פעם כמו כאן (הילדות של פעם חייכו הרבה פחות משום מה ;) ) מתאימה יותר לסטילינג לבוש "כבד ועתיק" גווני חום-בורדו, לבוש רטרו וכדו'.
ילדה עם בגד צבעוני כמו כאן, היתי מצלמת באוירה של צחוק ושמש.

חני ראובני

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
העדשה הזו מעט קשה לתפעול..
יש לה בריחת פוקוס נוראית ,
וגם כשאת מתרחקת מהאוביקט מאד מהר היא מאבדת מהחדות שלה,

(תשאלי את רוחי ארלנגר איך היא מסתדרת איתה)

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בזמן האחרון אין לי כמעט פנאי להגיב
אבל עכשיו אני חייבת!!
זה דבר מדהים מדהים מדהים!!!
הגדר המקולפת מוסיפה מאד בגלל השילוב של ההבעה הפוזה והכל...
ואני לא מבינה, איך הילדים שלך מסכימים לעמוד לך כזה יפה, אם את מתנסה עליהם כל הזמן?
הילדים שלי נמאס להם סופית מהענין וכמעט שאין סיכוי להוציא מהם משהו...

מליון דולר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חפציבה;1874827:
בזמן האחרון אין לי כמעט פנאי להגיב
אבל עכשיו אני חייבת!!
זה דבר מדהים מדהים מדהים!!!
הגדר המקולפת מוסיפה מאד בגלל השילוב של ההבעה הפוזה והכל...
ואני לא מבינה, איך הילדים שלך מסכימים לעמוד לך כזה יפה, אם את מתנסה עליהם כל הזמן?
הילדים שלי נמאס להם סופית מהענין וכמעט שאין סיכוי להוציא מהם משהו...

תודה, איזה חמודה שאת! :)

הבת שלי מאוד אוהבת להצטלם
והיא ממש מתרגשת כשאני לוקחת אותה לצילומים
היא אפילו מציעה לי מקומות לצילום ;)

עם היותר קטנים שלי זה לא קל בכלל,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה