דרוש מידע הבית לסולידריות חברתית

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
הודיה, תוכלי לומר מה רשמת כדי לזכות במענק?
יש לך טיפים בנושא?

תהילה ר

משתמש פעיל
@בואו בשלום האפליקציה חסמוה לגמרי בנטפרי??
אפשר להגיש את הבקשה למענק דרך נטפרי
צריך להתקין אימולטור ועליו את האפליקציה
ניתן לפתוח פניה בנטפרי לעזרה וכן למצוא מידע בפורום של נטפרי

מה שכן, צריך לקבל הודעות SMS רק לצורך אימות ולכן אם אין לכם אפשרות, תנסו לבקש ממישהו עם הודעות SMS או שתקנו חבילה חד"פ של הודעות SMS

נחמן ששון

משתמש פעיל
בשבועות הקרובים
אפשר ליצור איתם קשר ישירות לכל שאלה-info @ solidarity-foundation.org.il

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הודיה, תוכלי לומר מה רשמת כדי לזכות במענק?
יש לך טיפים בנושא?
אין לי טיפים כי לא כתבתי בכלל משהו מיוחד, לא הבנתי כמה זה קריטי,
פשוט כתבתי בצורה פשוטה,
שאני עושה חוגי ציור בסלון ביתי, ואם אזכה אוכל לעשות קיר הזזה שיפריד בין חיי הפרטיים לסטודיו, וגם שאוכל לפרסם את הדיוקנים שלי.
אין לי את זה רשום, אני אומרת מהזיכרון.
זה מה שמישהי נוספת כתבה בפורום אחר:
הגשתי פעמיים לעסקים שונים ובשניהם העסק זכה.
לדעתי,
תנסי לחשוב מה ישכנע אנשים ללא הבדל דת גזע ומין.
אל תספרי שאת מסכנה, אלא שאת רוצה להתפתח.
אל תכתבי שאת חרדית, אלא נצמדת לעקרונות שלך. (אני אישית לא מסכימה עם זה, אפשר בהחלט לכתוב ב''ה או בעזרת ה', זה יגרום לי כחרדית להבין שהיא חרדית ולתת לה את קולי...)
אל תכתבי למה כדאי לקנות אצלך, אלא איך השירות שלך עוזר לאנשים אחרים.
תתמקדי בטוב, ולא להיפך.
עוד משהו, אני חושבת שכדאי לכתוב משהו מסויים ומרכזי שתעשי עם הכסף, ויקדם את העסק בצורה משמעותית.
לדוג' לקנות מחשב לעסק זה נחמד אבל לא מהותי, לעומת זאת לפתוח קו מוצרים חדש או להוציא קורס דיגיטלי יכול להקפיץ את העסק ולקדם אותו בצורה משמעותית.

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
אין לי טיפים כי לא כתבתי בכלל משהו מיוחד, לא הבנתי כמה זה קריטי,
פשוט כתבתי בצורה פשוטה,
שאני עושה חוגי ציור בסלון ביתי, ואם אזכה אוכל לעשות קיר הזזה שיפריד בין חיי הפרטיים לסטודיו, וגם שאוכל לפרסם את הדיוקנים שלי.
אין לי את זה רשום, אני אומרת מהזיכרון.
זה מה שמישהי נוספת כתבה בפורום אחר:
הגשתי פעמיים לעסקים שונים ובשניהם העסק זכה.
לדעתי,
תנסי לחשוב מה ישכנע אנשים ללא הבדל דת גזע ומין.
אל תספרי שאת מסכנה, אלא שאת רוצה להתפתח.
אל תכתבי שאת חרדית, אלא נצמדת לעקרונות שלך. (אני אישית לא מסכימה עם זה, אפשר בהחלט לכתוב ב''ה או בעזרת ה', זה יגרום לי כחרדית להבין שהיא חרדית ולתת לה את קולי...)
אל תכתבי למה כדאי לקנות אצלך, אלא איך השירות שלך עוזר לאנשים אחרים.
תתמקדי בטוב, ולא להיפך.
עוד משהו, אני חושבת שכדאי לכתוב משהו מסויים ומרכזי שתעשי עם הכסף, ויקדם את העסק בצורה משמעותית.
לדוג' לקנות מחשב לעסק זה נחמד אבל לא מהותי, לעומת זאת לפתוח קו מוצרים חדש או להוציא קורס דיגיטלי יכול להקפיץ את העסק ולקדם אותו בצורה משמעותית.
תודה רבה!
טיפים שימושיים ונכונים מאוד

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@הודיה בושארי - ציירת אשמח לעזרתך
1-איך הגשת את הבקשה?
2-את המענק אפשרי לקבל כל פעם שנפתח?
3-מה הדבר הכי חשוב בהגשת הבקשה-סיפור העסק?
1. כמו שכתבתי דרך מכשיר חכם של שכנה. לא חשבתי אז על מחשב, הבנתי שזה מאט מאד את המחשב...
2. קיבלתי פעם אחת ואני לא זכאית לקבל יותר. אם לא זכית תוכל לנסות בכל פעם עד שתזכה בעזרת ה'
3. כן! מלבד זה שכל הטפסים שאתה ממלא ומעלה לפני צריכים להיות נכונים, והם מאשרים אותך.
אבל סיפור העסק הוא פשוט שמיימי!!!
אחותי גם ניסתה פעם שעברה כתבה סיפור מרגש על מכון הלייזר שלה וכו, ולא זכתה.
עכשיו אנחנו מנסים לכתוב את הסיפור אחרת...

אני הייתי כותבת מהלב, ועושה סגולת ר' מתיא בן חרש....

נערך לאחרונה ב:

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כל אחד מקבל 10 סיפורים ואמור לבחור 2 מתוכם שראויים לדעתו לזכות.
היה אחד שכתב שהלך לו המנוע במשאית והוא עושה הובלות ואין לו איך לעבוד עכשיו- לא ריגש אותי.
אני אישית נתתי את קולי ל:
אחד שסיפר שכל חייו לא הצליח בבית הספר, ובעבודה, וכשהתחתן אישתו עודדה אותו לפתוח קייטרינג, כי הוא תותח בבישול. ואם יזכה יקנה את כל הציוד ויבנה מטבח חיצוני.
והשניה שנתתי לה את קולי היא מפעילת חוגים (כמוני) שצריכה מחסן לציוד וכסף לפירסום...

אין לי מושג אם הם זכו, אבל הם היו קרובים לסגנון שלי,
ולכן זה מראה כמה זה סייעתא דשמיא גדולה!

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
צריך להצהיר למה אני רוצה את הכסף?-
פרסום/הרחבה/קנית ציוד וכו...
הם רוצים לדעת ולקבל הוכחות שאכן השתמשתי למה שציינתי?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
התקנת אימולטור ותעודת אבטחה של נטפרי

אח"כ להוריד במחשב את האפליקציה ולגרור אותה לאימולטור
הקישור להורדת האפליקציה חסומה
יש לך את האפליקציה אולי בקובץ ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה