קורונה הביטוח הלאומי : מענק הקורונה ישולם ביום ראשון למשפחות

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
רווקים לא לפתוח חשבון בנק בשביל זה, לקחת רק כסף מזומן מבנק הדואר, אחרת הכל יבלע לביטוח לאומי.
חשוב לדעת!

אנחנו לא מקזזים חובות מהמענק וניתן למשוך את המענק בתוך 30 יום, ללא עיקולים מצד הבנק.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
עדיין לא הצלחתי להבין, איך מי שמייצג אותי בקבלת הקצבה, התפשר עבור הלחם שלי, וילדי מספר 5 ויותר.
הא כאילו אוכל פחות, ומגיע לו רק 300 ש"ח , מה מקום לכניטש הזה, אם אתם שם למעלה, ברורים ובטוחים שמגיע לכל ילד שווה, ואין מקום להפליה, אז קדימה, תדפקו על השולחן, כאילו זרקו לכם איזה סולם בשביל לרדת בכבוד
אילו היה הפוך, 2 ילדים (וכלב) מקבלים 100 ש"ח ומשם מעלין בקודש, הבג"ץ וכל שאר מרעין בישין כבר היו מסדרים את ענין אפלייתי, אז כאן?
מאיזה חולשה נובע חוסר הבטחון, שמה שמגיע לכל ילד הכוונה גם לחרדי, אם לפי ראות עיני המשכילים, ילד זקוק 500 ש"ח, והם בטח לא חושבים שזה כולל תוכנית חיסכון, אז נציגינו התפשרו עבורנו? כי אני לא יצעק עליו מחר, וגם עשה רייטינג מוצלח שהא דאג לנו?
תגידו תודה.

אייס קרים

משתמש צעיר
רווקים לא לפתוח חשבון בנק בשביל זה, לקחת רק כסף מזומן מבנק הדואר, אחרת הכל יבלע לביטוח לאומי.
חשוב לדעת!

אנחנו לא מקזזים חובות מהמענק וניתן למשוך את המענק בתוך 30 יום, ללא עיקולים מצד הבנק.

(מתוך אתר הביטוח לאומי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה