האם מועמדות האריס משפרת את סיכוי הניצחון של טראמפ?

• לטראמפ יותר קל לנצח את האריס

הצבעות: 188 16.6%
  • אין שינוי, אותה גברת בשינוי אדרת

הצבעות: 292 25.8%
  • האריס מהווה איום אמיתי על טראמפ

הצבעות: 731 64.6%

• סה"כ מצביעים
    1,131

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
טל שניידר: סיבה נוספת למועמדות של האריס, וזה נושא מאוד חשוב בשמאל/ליברלים/דמוקרטיים האמריקאיים, זו פוליטיקת הזהויות. האריס מגלמת בגופה מספר רב של מיעוטים: נשים, שחורים, מיעוט הודי (מצד אמא), נשואה לבעל יהודי במובן הזה, אם הם מוותרים עליה, הנשים השחורות פשוט לא ילכו להצביע. לנושא המיעוט השחור, והנשים של המיעוטים יש משמעות עצומה במדינות מתנדנדות כמו ג׳ורג׳יה, נבדה ועוד..

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
הנשיא ביידן: "חברי הדמוקרטים, החלטתי למקד את כל האנרגיות שלי בתפקידי כנשיא למשך שארית כהונתי. ההחלטה הראשונה שלי כמועמד המפלגה ב-2020 הייתה לבחור בקמאלה האריס כסגנית הנשיא שלי. וזו הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי. היום אני רוצה להביע את תמיכתי המלאה בקמלה, שתהיה המועמדת של המפלגה שלנו השנה. דמוקרטים - הגיע הזמן להתאחד ולנצח את טראמפ. בוא נעשה את זה".

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ע"פ הסקרים המעטים שבחנו את מרוץ טראמפ vs האריס, המצב שלה לא טוב יותר מביידן.

בקולות הכלליים היא מצמצמת את הפער ל3% (טראמפ 51%, האריס 48%) ע"פ סקר cbs מיום חמישי.

ע"פ הסקר של FOX 13 בפלורידה האריס זוכה ל39% בלבד, כשטראמפ מביא 49%.

באריזונה ע"פ הסקר של InsiderAdvantage הפער גדל ל6% (טראמפ האריס 48-42, טראמפ ביידן 49-44).

גם בנבאדה המכון הנ"ל מראה על פער שרק גדל: טראמפ האריס 50-40, טראמפ ביידן 49-42.

ובפנסילבניה טראמפ 47, האריס 40.

צריך לציין שבד"כ סקרים תיאורטיים פחות משקפים את המציאות.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תרגום:

ג'ו ביידן @JoeBiden

חבריי הדמוקרטים, החלטתי לא לקבל את המועמדות ולמקד את כל
האנרגיות שלי בתפקידי כנשיא למשך שארית כהונתי. ההחלטה
הראשונה שלי כמועמדת המפלגה ב-2020 הייתה לבחור
בקמאלה האריס כסגנית הנשיא שלי. וזו הייתה ההחלטה הכי טובה
שעשיתי. היום אני רוצה להציע את תמיכתי המלאה ואת התמיכה שלי לקמאלה
להיות המועמדת של המפלגה שלנו השנה. דמוקרטים - הגיע הזמן להתאחד
ולנצח את טראמפ. בוא נעשה את זה.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בן יניב: מייק ג׳ונסון, יו״ר בית הנבחרים ואיש המפלגה הרפובליקנית קורא לנשיא ביידן להתפטר מתפקידו ״אם ג׳ו ביידן לא כשיר לנהל קמפיין, הוא גם לא כשיר לשרת כנשיא.״

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה