הבו עיצה!!! הרטבת לילה ילדה בת 11

פ.נ

משתמש מקצוען
היה לי בעבר קרובת מישפחה שעד גיל 13 לא עבר לה
נסינו מזרון שהיה מצמפף וכו הלכנו לרופא ולא עזר
עד שיום אחד זה עבר

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אבל אני חייבת לשאול משהו...
סליחה שאני ככה...
למה הצעתם לה דבר כזה בכלל?
מה יועיל בזה- זה שהיא תקום יבשה? אבל מה עם הנפש...?
לפני שאת מתקיפה, בוא נשאל אותך אם יש לך פתרון יותר מוצלח?
לקום כל בוקר בתוך שלולית זה יותר ייטיב עם הנפש?
בחורף להדליק בוילר, לחכות שיחתמם, להתקלח ולאחר כל יומיים לבית ספר?
יש לי ילד כזה, וגם יותר מבוגר מפותחת האשכול, הבעיה עוברת לאט לאט, כלומר פעם היה מרטיב כל כל לילה, עכשיו פחות, בזמנו לקחנו אותו לרופא שהציע מינירין או פשוט לחכות שיעבור לבד, הילד ניסה מינירין ומסיבותיו רצה להפסיק
את יוצאת מתוך הנחחה שלהגיד לילד ללבוש טיטול זה משפיל ואת לא מבינה שזה לפעמים פשוט יותר נוח טכנית לנו וגם לילד. הבהרנו לו מצויין שזה לא בעיה בו ולא בושה, זה בעיה גופנית שתעבור מעצמה

אוראורית

משתמש מקצוען
מינרין נועד בדיוק לזה.
אין בעיה בשינה העמוקה. כאשר הכל עובד תקין, לא אמורים להתעורר לשירותים,
אלא השלפוחית אמורה ללמוד להחזיק את הנוזלים עד הבוקר.
בשביל זה הקב"ה ברא לנו הורמון מסויים ש'יודע' שעכשיו ישנים והשלפוחית לא מתרוקנת. יש ילדים שאצלם התפתחות ההורמון הזה מתעכבת קצת, ולכן נותנים להם אותו בצורה חיצונית - מינרין.
את מכירה כאלה שגם אחרי הפסקת המינירין
הפסיקו להרטיב בלילה ?
כי אני גם מבררת כרגע על זה , אבל השאלה היא זה תלוי לקיחת כדור ,
ואז ברגע שלא לוקחים זה בחזרה...

יראת גאולה

משתמש מקצוען
את מכירה כאלה שגם אחרי הפסקת המינירין
הפסיקו להרטיב בלילה ?
כי אני גם מבררת כרגע על זה , אבל השאלה היא זה תלוי לקיחת כדור ,
ואז ברגע שלא לוקחים זה בחזרה...
כן בטח.
אם מפסיקים מוקדם מדי, אכן כשלא לוקחים - מרטיבים.
אבל כשמפסיקים בזמן המתאים, הילד מפסיק להרטיב בכלל.

אוראורית

משתמש מקצוען
כן בטח.
אם מפסיקים מוקדם מדי, אכן כשלא לוקחים - מרטיבים.
אבל כשמפסיקים בזמן המתאים, הילד מפסיק להרטיב בכלל.
השאלה הגדולה היא מהו הזמן המתאים ?
לפי מה שאני אומרת בעצם, זה לנסות אחרי תקופה ולהפסיק , אם זה ממשיך להמשיך את התרופה ואש לנסות שוב??

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לפי מה שאני אומרת בעצם, זה לנסות אחרי תקופה ולהפסיק , אם זה ממשיך להמשיך את התרופה ואש לנסות שוב??
מי שאני מכירה, היו בליווי ובמעקב של מרפאת הרטבה, ועשו לפי ההוראות...
יכול להיות שכך צריך, לנסות להפסיק ולראות אם היחד קם יבש או רטוב, ולפי זה יודעים אם צריך להמשיך או לא...

לא מוגדרת

משתמש פעיל
גם אצלי אותה בעיה אצל כמה ילדים ניסינו הככככל ולא עזר עובר עם הגיל אני מרגישה מושפלת אצל חמותי כאילו זה תלוי בי מישהו אמר לי שמאפיין ילדים חכמים ועמוקים

אוראורית

משתמש מקצוען
גם אצלי אותה בעיה אצל כמה ילדים ניסינו הככככל ולא עזר עובר עם הגיל אני מרגישה מושפלת אצל חמותי כאילו זה תלוי בי מישהו אמר לי שמאפיין ילדים חכמים ועמוקים
מאפיין ילדים חכמים ועמוקים ?
בגלל שישנים עמוק כאילו ??:p:D:D

לא מוגדרת

משתמש פעיל
לא כאילו באמת קודם מהילדים שלי שהם גאוניםוגם השכנה ילדיה חכמים במיוחד ועוד כמה שאני מכירה..

נחמי3

משתמש מקצוען
מה את צריכה כל כך לחקור, אורולוג אמר לי להפסיק רק בתאום איתו במעקב, ובהדרגת יתר, ורק שיש מאה אחוז בשלות לילד
למה להציק לילד ? זה נראה לך מרצון אצלו ?

אוראורית

משתמש מקצוען
מה את צריכה כל כך לחקור, אורולוג אמר לי להפסיק רק בתאום איתו במעקב, ובהדרגת יתר, ורק שיש מאה אחוז בשלות לילד
לא חוקרת , שואלת .
עוד לא התחלתי בכלל את התרופה , בדיוק מבררים על כך
והשאלה שלי הייתה האם יש מציאות שגם לאחר סיום לקיחת התרופה, הילד מפסיק או להרטיב או שזה השפעה נקודתית

נחמי3

משתמש מקצוען
לא חוקרת , שואלת .
עוד לא התחלתי בכלל את התרופה , בדיוק מבררים על כך
והשאלה שלי הייתה האם יש מציאות שגם לאחר סיום לקיחת התרופה, הילד מפסיק או להרטיב או שזה השפעה נקודתית
לא יודעת כמה זה אצלך חמור
אצלי יש בן אחד שזה מצב חמור מאוד, והטיפול במינרין, והילד שמח לא מושפל, אף אחד לא יודע - השליליות פסקו, הילד נקי לא מציקה לו מתוך שינה 8 פעמים כי זה לא עוזר במילא וכו' [במעקב אורולוג כמובן]
ובת אחת שהמצב הוא נגיד שמרטיבים 3 פעמים בשבוע בערך, הטיפול אצלה זה בתחבושת לבריחת שטן ששמים למבוגרים, משהו אלוף,
והמיטות נקיות, והילדים שמחים ומריחים טוב

אוראורית

משתמש מקצוען
לא יודעת כמה זה אצלך חמור
אצלי יש בן אחד שזה מצב חמור מאוד, והטיפול במינרין, והילד שמח לא מושפל, אף אחד לא יודע - השליליות פסקו, הילד נקי לא מציקה לו מתוך שינה 8 פעמים כי זה לא עוזר במילא וכו' [במעקב אורולוג כמובן]
ובת אחת שהמצב הוא נגיד שמרטיבים 3 פעמים בשבוע בערך, הטיפול אצלה זה בתחבושת לבריחת שטן ששמים למבוגרים, משהו אלוף,
והמיטות נקיות, והילדים שמחים ומריחים טוב
מה הקשר למה ששאלתי???

אוראורית

משתמש מקצוען
לא כתבתי את זה לך, תשימי לב
???

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
רק מינירין עוזר,
חבל על האנרגיה שכל כך מנסים להשקיע, זה פותר את הבעיה מצוין
ובעז"ה יעבור עם הגיל.
לא מקפידה על שום כלל, נותנת לבן שלי סמוך לשינה כדור 1 למציצה וזהו
כמובן שאנחנו גם במעכב של אורולוג
לא תמיד עוזר. לא עזר אצלנו.

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתם במעקב אורולוג?
יש מינון שצריך לקחת
וגם פעם היו משתמשים בתרסיס וזה היה פחות יעיל, היום זה רק בכדור מציצה

סתם למי שמענין אותו, יש בזה גם קצת תורשה....
אנחנו היינו במעקב אצל אורולוג,
ותכל'ס לא עזר כלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה