כללי הבהרה, התנצלות וחזרה בתשובה

מצב
הנושא נעול.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דודו10;508193:
כדי למחוק חשבון פייסבוק
את צריכה להיכנס לכתובת המצורפת, ללחוץ submit ומשם לפי ההוראות.
https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
לאחר 14 ימים (שבועיים) מבלי להתחבר ולהיכנס לפייסבוק מהמשתמש אותו מעוניינים למחוק, החשבון ייסגר לצמיתות ולא יהיה קיים יותר במאגר.

בהצלחה
דודו
סוף סוף מחקתי את החשבון המעצבן ששולח לי הודעה כל שבוע: "יש לך 20 חברים ממתינים, בלה בלה בלה..."
בעבר הייתי ליד מחשב אחר (בבית ב"ה יש לי רימון...) ופתחתי חשבון. אחרי שראיתי את הנזק קיבלתי ע"ע לא להכנס אליו. אבל הוא המשיך לשלוח לי הודעות למייל כי לא ידעתי איך מוחקים אותו...
תודה!
וישר כח לכל מי שסגר את החשבון!!!

בשמחה תמיד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם לי אין מושג באיזה אשכול מדובר אבל יישר כוח ג'ינג'ית !
בדיוק היום אני בהתלבטות אם לסגור את הפייסבוק לצמיתות אחרי שהצלחתי לא להיכנס ככה פשוט בלי למחוק אותו לגמרי.

בקרוב אצלי
ושוב אשרייך

שוקי דיין

שוקי דיין - פונטשוק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
D I G I T A L
פייסבוק........

זה דבר ממש בני ברקי (וחפרן) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י toraneto;508262:
...אבל זה יתן את אותותיו ופירותיו, במקודם או במאוחר ("כל המציל נפש אחת מישראל - כאילו הציל עולם מלא". כל הצלחה שמישהו התנתק מפייסבוק - זו הצלחה. גם חברי פרוג שהתנתקו בעקבות האשכול המדובר - חיילכם לאורייתא!).
נראה לי שאם יהיה כאן גיוס כוחות של אנשי מקצוע שחפצים לתת יד (בהתנדבות אידיאלית) למען הלוחמה הזאת - זה יכול להצליח בגדול. קופרייטרים, גרפיקאים, מעצבי אתרים, אנשי העיתונות החרדית, ושלל יודעי דבר, יכולים לנהל מיזם ענק היקף, עם סיכויי הצלחה רבים, בעזרת ה' מעל הכל כמובן. רק צריך מישהו, אולי גוף, שיארגן, שיזום, שידרבן ובעיקר יצליח לגייס את אנשי המקצוע החרדים בתחום הפרסום, להצלחת העניין (אולי פרוג?).

צריך לעשות זאת לענ"ד למען אחינו במגזר החרדי, הדתי-לאומי, ואחרי הכל גם בעבור אחינו החילונים. שהרי "כל ישראל ערבים זה לזה".

אשמח לתגובה

תודה <!-- / message -->
כל הכבוד!!!
אני מצטרף לקריאה:
בעולם בו לפרסומאים (שם כולל לשפה עשירה עם דקי דקויות של ניבים להתפלגות המקצועות בתחום),
יש משקל רב מאשר לכל משקל שלא יהיה (לדוגמא היגיון), נדמה לי שחובה על המקצוענים הרבים חברי הפורום, להשתמש בכלי רב העוצמה שבידם להצלת נפשות רוב אחינו.

אך ללא קרבניט אין טעם במלחים, כך שכדאי וייזמו איזה התארגנות ברוכה (מה שהתחיל תורה-נטו) בשיתוף עם מבינים בנושא הקירוב (כמו המזמין במשל הפרסומאות) איך ובאיזו במה להתנדב, להאיר ולפקוח את העיניים.

כל זה כתבתי בשביל להעיר בשוליים (בחינת טרמפ), שנראה לי שמלחמה נקודתית על פייסבוק או משהו אחר, זה כמו לשפוך כוס מים על בית בוער (לא זוכר את הפגם בשלמותו). לדעתי צריך ללכת על הכל = תורה. אבל לכן כתבתי שצריך שיתוף פעולה עם מבינים בתחום משני הצדדים = המשווקים (מחזירים בתשובה?) והפרסומאים, נאמר שיתוף פעולה עם ארגון החזרה בתשובה שיזמין עבודות לפי רעיונות. אולי פרוג יתנו לזה גג כל שהוא, נראה לי שתהיה היענות מצויינת, ותחרות של קנאת סופרים וגרפיקאים, מה שייתן בס"ד תוצאות אפקטיביות, אמן!

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
כל הכבוד!!!
זה באמת מפתה לפתוח חשבון "רק לצורך עסקי".
ירבו כמותך בישראל! (וגם בחו"ל...:))

הנה לינק לכתבה אודות ההתמכרות לפייסבוק:
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000615440

(* אין בכוונתי לעודד/לישא באחריות הגלישה לקישור המצורף.)

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוך השם.
אני שמח ששמעתי להוראה וסגרתי את חשבון הפייסבוק קיבלתי לאישי ולמייל הרבה מאד תגובות והודעות מאנשי מקצוע שחשבו והחליטו שלמרות הקושי שבדבר ואולי אפילו הפסד ממון הם מוחקים את פייס׳ שלהם! והחליטו לשתף אותי בפרטי.
ביניהם אפילו אחד שמאד מוכר כאן באתר שרוב פרנסתו היא מקידום אתרים מיזמים ושיוווק באינטרנט שקיבל על עצמו החלטה לא פשוטה.
אני חושב שכולם כאן שותפים בזכות הזאת, ששומרים על אוירה טובה ואיכותית בסביבת המקצוע וכאן באתר ואיש לאחיו יאמר חזק

חיים 

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם כך, פרוג מצטרפת לרשימת תנועות מחזירי התשובה בדורינו. אשריכם!

מור100

משתמש מקצוען
לכל הלא מבינים באיזה אשכול מדובר, הנה הוא (ננעל לבינתיים):
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=64629

שימו לב להודעה האחרונה של חיים, לפיה גם פרוג מחק את חשבונותיו שם.

מה אומר? לייק!

קבצים מצורפים

• -_1_~1.JPG
    KB 3.6 · צפיות: 16

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בנוגע לסטיקר, אם ביקשת ביקורת
הסלוגן הגדול חזק
אני חושבת שהמשפט למטה מיותר
בסטיקרים שמים משפט אחד גדול וחזק בלי הסברים והתפלספויות
בכל אופן הוא לא מוצלח כפי שהוא מנוסח כעת (המלל הקטן) ולכן גורע.

הצלחה!!!

דורון רונן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עזרה במחיקת חשבון

קראתי את האשכול הזה וקודמו, ואני צריך עזרה למען הצלחת המבצע הזה של התרחק מהכיעור ומהדומה לו. יש לי חשבון פייס שעשיתי בעבר על פי בקשת לקוח שרצה להתקשר עימי בקלות, אולם מאז שעברתי לאתרוג אין לי גישה לפייס, כך שאני לא יכול לסגור אותו. האם משהוא שיש לו גישה יכול לסגור אותו עבורי. כמובן אתן לו את הסיסמה (בתנאי שאני עוד זוכר מה היא היתה).

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
גינגית,
אני חושבת שהדברים הובנו גם באשכול הקודם,
שמתוכו לא היה נשמע כלל שאת תומכת או מעודדת פייסבוק,
האמת שכבר אז חשבתי שבטח את חושבת שזה משתמע ככה מהדברים,
אבל לא זה המסר שהתקבל,
אל דאגה,
וכל הכבוד!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לפי התגובות שקיבלתי, הבנתי שדברי לא הובנו כלל. ואחר כך כשלמדתי ממישהו שעיצבנתי אפילו את אחד הרבנים, זה בכלל מה שהביא אותי להחליט את שהחלטתי.
אני שמחה שמישהי שקראה את הודעותיי לפני שהן נמחקו הבינה את זה.
כי לפי התגובות שקיבלתי גם באישי, הבנתי שדברי לא הובנו.
אני מוצאת שזה קורה לי הרבה בפרוג.
מענין למה זה.
בכל מקום אחר, כשאני מסבירה את עצמי מבינים אבל בפרוג לא.
תופעה מוזרה.
מסקנה - צריך להמעיט בכתיבה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י גינגית;508620:
לפי התגובות שקיבלתי, הבנתי שדברי לא הובנו כלל. ואחר כך כשלמדתי ממישהו שעיצבנתי אפילו את אחד הרבנים, זה בכלל מה שהביא אותי להחליט את שהחלטתי.
אני שמחה שמישהי שקראה את הודעותיי לפני שהן נמחקו הבינה את זה.
כי לפי התגובות שקיבלתי גם באישי, הבנתי שדברי לא הובנו.
אני מוצאת שזה קורה לי הרבה בפרוג.
מענין למה זה.
בכל מקום אחר, כשאני מסבירה את עצמי מבינים אבל בפרוג לא.
תופעה מוזרה.
מסקנה - צריך להמעיט בכתיבה.

מסקנה:
הבעתך בע"פ מצוינת!
בכתב פחות...

זה נורמלי ביותר.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י mig;508627:
מסקנה:
הבעתך בע"פ מצוינת!
בכתב פחות...

זה נורמלי ביותר.

היית צודקת אם ההבעה שלי בכתיבה לא היתה טובה,
אבל עובדה שסיפורים שכתבתי התפרסמו.
אני חושבת שהבעיה היא אחרת אבל
לא מתחשק לי להכנס לזה.
במילא זה לא יובן שוב.
ואם חוסר הבנת הנקרא של דברי עלולה היתה
להביא מישהו לחשוב הפוך ממה שהתכוונתי,
אז האשכול הזה בא לתקן

נסים בן חיי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
גינגית - אשריך!!! יעמדו לזכותך גם כל אלו שהלכו בעקבותיך
אין לי שום חשבון במקום הזה, אבל הצעד שלך מחזק את ידי כולם
ירבו כמותך בישראל

מרק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סיפרתי למישהי שאין לה מחשב על האשכול הזה. היא כל כך התפעלה שהחליטה "להתנתק" מספרי קריאה בעייתים.

תרצה

משתמש מקצוען
ג'ינג'ית,
ריגש אותי עד דמעות המהלך שלך, במיוחד משום שהבנתי מהאשכול ההוא שיש לכך השלכה משמעותית לגבי הפרנסה שלך, אשרייך! זה מה שנקרא: "בכל מאודך".
ואני מאמינה שבזכות מעשה זה וזכותם של אחרים שהתגלגלה על ידך שעשו בעקבותיך, תזכי לפרנסה בהרחבה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה