#האתגר 5- הקורונה בכתר...

מרנדרת

משתמש מקצוען
והפעם איך לא?....קורונה....
אי אפשר להתעלם... וגם אם נעצום חזק, חזק את העיניים היא תופיע בסיבוב...
עולם שלם של טכנולוגיות פיתוח ותוכנות עומד דום, והיא קיימת מול ולמרות הכל.
אז הפעם נפתיע אנחנו בסיבוב...
הקורונה בעיניים שלכם... איך זה נראה?
מוזמנות לתת את זה חזק, קולע ועוצמתי. בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
פונקציות? או ססמאות וכדו'? איזה סגנון מצופה מאיתנו?

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
החיים בצל הנגיף הם סוג של מחסנית
מידי שבוע מתבצע PUSH להגבלות חדשות
ומידי פעם מאפשרים כמה POP's
בכיר במשרד הבריאות אומר הערב: ״לא יעזור כל הלחץ על החינוך. רוקנו את כל המחסניות. לא ניקח סיכון ולא נשחרר יותר״.
יש לו ניק בפרוג??:)

ראובן1234

משתמש רשום
בבקשה .. אני לא מצליח לפתוח מצלמת אינטרנט חיצונית במחשב נייד. מי מבין בזה ?? וגם יש לי ווינדוס 10 אבל הא לא מעודכן בתור מערכת הפעלה .. מה אני עושה

היימישע מארגג'

משתמש רשום
החולים הם כמו הERRORS אין סיכוי שכזה מהר הם נעלמו -כנראה שאתה לא יודע איך לקרוא אותם...
הפרשנים של הקורונה מזכירים לי קצת את ההסברים על השגיאות של אנגולר...(ושאף אחד לא יגיד לי שהוא מצליח להבין איך ההסברים שלו קשורים לשגיאה):(:(

מרנדרת

משתמש מקצוען
מתחמם פה לאט לאט...
אבל אני עדיין לא רוצה לנעול את האתגר...
מה אתן אומרות לחכות עוד קצת או לנעול ולהכריע?

היימישע מארגג'

משתמש רשום
למה כשיוצאת גירסה חדשה כל יומיים בערך, כולנו יושבות במרץ, לומדות אותה אפילו בחופשת לידה ומשקיעות שעות, וכשיוצאת גירסה חדשה לעולם פעם בחיים! אנחנו מחזיקות בצפורנים את הישנה ולא עוזבות אותה בשום אופן כי אין לנו כח לשינויים ומי אמר שזה בכלל טוב לשנות וכו'???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה