האתגר השבועי - מכה שלא כתובה

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
א. כל ניק רשאי להעלות איור אחד בלבד.
ב. האיור חייב להיות בחשיפה ראשונית בפורום, או לחלופין איור שלא נחשף בשלושת החודשים האחרונים. (אין להעלות איורים שעלו כבר באשכול כל שהוא בפורום)
ג. תוכנת האיור תופיע בהודעה.
ד. אין להגיב על האתגר בשום פנים ואופן!
ה. האיור חייב להיות מאויר ע"י הניק המעלה אותה!
ו. תגובות, שאלות, תוספות וכו' ניתן להעלות בשרשור הנספח לאתגר השבועי.

כללים לשופט התורן:

א. שלשה איורים יזכו במקומות הראשונים. על השופט לנמק את החלטותיו לבחירת הזוכים!
ב.נתינת תודות ודאי תסייע בשיפוט. אך השופט יהיה רשאי להכריע כפי ראות עיניו המקצועיות והיצירתיות!
ג. השופט יעלה את תוצאות השיפוט שלו בין השעה 20:00 עד חצות הלילה ביום רביעי שבוע הבא.
ד. הזוכה חייב לפרסם את האתגר הבא תוך 24 שעות מפרסום התוצאות לאתגר הקודם. במידה והזוכה לא מעוניין לשפוט את האתגר הבא השיפוט יעבור לזוכה במקום השני.
ה. האשכול חייב לשאת את הכותרת: "האתגר השבועי - *****" ההודעה תכלול תמונה לדוגמא ואת כל כללי האתגר.
ו. למותר לציין שהשופט לא משתתף באתגר.

ולאתגרנו - מכה שלא כתובה:
ציירו את המכה ה-11.
כל אחד יכול לקחת את זה לכיוון שונה ולזמן שונה, (לא חייבים להצמד לסיפור ההגדה) אפשר לצייר לדוגמה: דברים מעצבנים שקורים לכולם ביום יום...(רק לא לשכוח שהכל לטובה ;))
אפשר גם להשאר נאמן להגדה ולצייר מכה הזויה שנוחתת על ראשיהם של המצרים :D
אין הגבלות מיוחדות. העבודה המקורית והיצירתית ביותר תהיה הזוכה.‬
(רק טיפ קטן: אני אשמח מאוד לראות עבודות יותר מצחיקות והומוריסטיות.. זה יקל עלי מאוד לקבל את ההחלטה)

בהצלחה!!

daniella f

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המכה ה11

נכתב ע"י אריאלה+;970084:
אפשר לצייר לדוגמה: דברים מעצבנים שקורים לכולם ביום יום...(רק לא לשכוח שהכל לטובה ;))

צוייר במנגה :D

קבצים מצורפים

• maka.jpg
    KB 157.2 · צפיות: 22

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מכת חשמל

בס״ד נעשה ונצליח
מכת חשמל:D

קבצים מצורפים

• image.jpg
    KB 151 · צפיות: 21

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מכת הזרת

זאת מכה שממוקמת קצת אחרי מכת חושך. בעוד המצרים מנסים להסתגל לאור היום צצו מתוך החולות מאות רגלי מיטה. כמובן שהזרת הייתה הראשונה להתקל שוב ושוב ושוב...את הכאב החד אין צורך לתאר...

קבצים מצורפים

• 12.jpg
    KB 572.6 · צפיות: 27

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גלות...

קצת אבסטרקטי, מקווה שהבנתם את המצוקה..

חזק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא למדתי ציור אף פעם, אז הערות יתקבלו בברכה!
צוייר בעיפרון,
חדות ורקע חום - בפוטושופ

קבצים מצורפים

• IMG_0819.JPG
    1.2 MB · צפיות: 21

סטאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא היה לי זמן לצייר
אבל רציתי גם לעשות משהו

קבצים מצורפים

• מצרי ללא פה.jpg
    KB 761.6 · צפיות: 32

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מכת שכנים(נות)

נראה לי שאין צורך להרחיב.
חבל רק שלא היה לי יותר זמן... הציור מבחינתי ברמת כמעט סקיצה.
אבל הרעיון בעיני כ"כ חשוב, שאולי יום אחד אכתוב נאום לאומה :)
המשך הכנות
קלות
נעימות
והעיקר בשמחה :)

קבצים מצורפים

• אתגר פסח.jpg
    2.5 MB · צפיות: 32

RIVKAG

ציורים יהודיים וקטורים להורדה משאטרסטוק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מכת אוכל זבל

אני לא יודעת אם עדיין אפשר להעלות. חשבתי שזה עד 10. ועכשיו ראיתי שזה עד שמונה. אבל אני חושבת שבכל זאת יהנו.

picture.php

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הגיע הזמן להחליט :cool:

קודם כל, כל הכבוד לאלה שכן הצליחו להשתתף באתגר! הצלחתם להביא דברים מקוריים.

אז במקום השלישי התלבטתי בין כמה אבל אפשר לבחור רק אחד והוא:
חזק - בחרתי בו כי זה נראה לי מקורי והילדים מצחיקים:D נראה שנפלה עליו מכה :p

במקום השני Marisa - אני מזדהה עם הציור :rolleyes: ומאוד מאוד אהבתי שהסגנון מצרי כזה :) כל הכבוד!

ובמקום הראשון! ברק09 :) הציור פשוט מצחיק יפה וקולע למטרה. וזו אכן מכה. גם ביום ביום הרגיל שלנו :rolleyes: וגם זה יכול להיות מכה על המצרים :D.
אז כל הכבוד עבודה נהדרת ללא ספק.

אני גם רוצה להגיב על כמה משאר העבודות.
קקטוס - זה באמת ציור יפה ומעניין ואני מזדהה איתו :rolleyes:
b.m - כן, הציור המתבקש של העבודה בפסח. בעז"ה נעבור את זה בשלום.
סטאר - כשחשבתי על הנושא הזה עבר לי בראש מחשבה שחבל שזה לא אתגר לפוטושופ.
אבל הנה בזכותך ראיתי גם יצירה כזאת :) אז תודה! זה ממש משעשע ואכן מכה קשה :D

נראה לי שאת האתגר הבא כדאי לעשות אחרי פסח. לא הייתי רוצה לפספס את האתגר שברק09 יעשה :)

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אריאלה+;973435:
הגיע הזמן להחליט :cool:

קודם כל, כל הכבוד לאלה שכן הצליחו להשתתף באתגר! הצלחתם להביא דברים מקוריים.

אז במקום השלישי התלבטתי בין כמה אבל אפשר לבחור רק אחד והוא:
חזק - בחרתי בו כי זה נראה לי מקורי והילדים מצחיקים:D נראה שנפלה עליו מכה :p

במקום השני Marisa - אני מזדהה עם הציור :rolleyes: ומאוד מאוד אהבתי שהסגנון מצרי כזה :) כל הכבוד!

ובמקום הראשון! ברק09 :) הציור פשוט מצחיק יפה וקולע למטרה. וזו אכן מכה. גם ביום ביום הרגיל שלנו :rolleyes: וגם זה יכול להיות מכה על המצרים :D.
אז כל הכבוד עבודה נהדרת ללא ספק.

אני גם רוצה להגיב על כמה משאר העבודות.
קקטוס - זה באמת ציור יפה ומעניין ואני מזדהה איתו :rolleyes:
b.m - כן, הציור המתבקש של העבודה בפסח. בעז"ה נעבור את זה בשלום.
סטאר - כשחשבתי על הנושא הזה עבר לי בראש מחשבה שחבל שזה לא אתגר לפוטושופ.
אבל הנה בזכותך ראיתי גם יצירה כזאת :) אז תודה! זה ממש משעשע ואכן מכה קשה :D

נראה לי שאת האתגר הבא כדאי לעשות אחרי פסח. לא הייתי רוצה לפספס את האתגר שברק09 יעשה :)
קודם כל תודה רבה מקרב לב :) מעבר לאותן עבודות שציינת ישנה כמובן את העבודה של דניאלה, מכה שכולנו מכירים ושלפעמים כואבת יותר ממכה בזרת!
אני גם רוצה להודות לכל אותם אלה שטרחו להשתתף באתגר מתוך הנקיונות וההכנות. אלה הדברים שמעניקים חיים לפורום הזה ומספר הצפיות באתגר ובתגובות מעיד על כך.
את האתגר הבא אפרסם בעז"ה אחרי חג הפסח (בתקווה שלא יהיה לנו זמן וראש לכך עקב ביאת המשיח והגאולה). הכיוון הוא עיצוב דמות לפי כמה משפטים אבל נראה...
שוב תודה רבה וחג כשר ושמח לכל עם ישראל!

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;973556:
אני אהבתי את של בני...

איזה - אח (שפיץ בלע"ז) (חשבתי ששכחו אותי בבית ;) )

שירה בראון

משתמש רשום
נראה לי שb.m קלעה לרעיון בצורה מושלמת!

זה לא רק עומס העבודה, זה המעצבנות שעסוקות בלהכין לביבות ממולאות כשכולם רק מתחילים להבין שערב פסח כאן...

נהדר!!!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י שירה בראון;973612:
זה המעצבנות שעסוקות בלהכין לביבות ממולאות כשכולם רק מתחילים להבין שערב פסח כאן...

המעצבנות?

אל תתעצבני כי הן עצבניות פי כמה.
נראה כי כולן כאן מן הזן הזה שלך...
ואתן שוכחות ש מה שרואים מכאן הוא לא מה שרואים משם... חבל!!

אל תבקשו לעמוד במקום שלהן....

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
למרות שאני לא כ"כ קשור לציור רציתי לשאול אם יש המשך לאתגרים שלכם???
למה אין אתגר חדש??
זה כ"כ מסקרן....
מה קרה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה