משנת יוסף האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מכירה
היא תהיה ביום חמישי
(מידיעה- שירות לקוחות אמרו לשכנה שלי)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מודיעין עילית
מישהו יודע מתי המכירה השבוע במודיעין עילית?
אז בחלק מהתחנות - אין מכירה כלל השבוע. (בעיקר תחנות קטנות)
ובשאר כן יש.

למי שזה חשוב לו, ייתכן שניתן לעבור תחנה רק להשבוע - וכל להזמין עד מוצאי שבת בבוקר. - רק לא לשכוח להחזיר.
לכאורה באתר ניתן לעבור לבד בפרטים אישיים. או משו כזה

tbh

משתמש מקצוען
בקשר למכשיר להכנת ביצים, זה שאלה שאני כבר שואלת הרבה זמן, למה צריך מכשיר מיוחד,
זה לא הדבר הכי קל לקחת סיר, להכניס ביצים ומים לבשל? מה היתרון של מכשיר כזה?
יש כאלו (כמוני..) שמפונקים בביצים שלהם.
אם זה מתבשל דקה אחת מיותרת, זה כבר פחות טעים...
במכשיר זה מדייק את הדקות וצורת ההכנה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
האם זה המייל של שירות לקוחות?
admin#m-y.org.il
מזמן לא התלוננתי ועכשיו הילדים לקחו בטעות צלחות אפורות במקום מארז מפואר של צלחות האם יזכו אותי?

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
אז בחלק מהתחנות - אין מכירה כלל השבוע. (בעיקר תחנות קטנות)
ובשאר כן יש.

למי שזה חשוב לו, ייתכן שניתן לעבור תחנה רק להשבוע - וכל להזמין עד מוצאי שבת בבוקר. - רק לא לשכוח להחזיר.
לכאורה באתר ניתן לעבור לבד בפרטים אישיים. או משו כזה
באמת עובד.
החלפתי תחנה ל"ישיבת מיר" ונפתחה האפשרות להזמין.
(וגם לשלם במזומן - לא ידעתי שיש תחנות שזה אפשרי בהן...)

יוסיK

משתמש מקצוען
האם זה המייל של שירות לקוחות?
admin#m-y.org.il
מזמן לא התלוננתי ועכשיו הילדים לקחו בטעות צלחות אפורות במקום מארז מפואר של צלחות האם יזכו אותי?
כנראה שיחייבו אותך על האפורות ויזכו 80% [נראה לי] על מה שלא לקחתם, לא מקבלים זיכוי מלא על הזמנה שלא נאספה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה