אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

אין על אקסל

משתמש פעיל
ושוב שאלה שאולי נדושה כבר בפרוג אבל לא מצאתי אותה
אני מחפש נוסחה שתחזיר את התאריך והשעה הנוכחים רק אם תא ספציפי השתנה ולא שינוי בשאר הגיליון או חוברת העבודה

xl3391

משתמש מקצוען
אני מחפש נוסחה שתחזיר את התאריך והשעה הנוכחים רק אם תא ספציפי השתנה ולא שינוי בשאר הגיליון או חוברת העבודה
אפשר בקוד. במקום A1 לרשום את התא שמשתנה, במקום A2 לרשום את התא בו רוצים את התאריך והשעה:
upload_2019-12-15_9-8-11.png

הערה: בלי קוד אפשר להשתמש בנוסחה שמחזירה את התא האחרון שהשתנה אבל אם בינתיים משתנה תא אחר התא של התאריך יחזור להיות ריק.
הנוסחה (במקום A1 לרשום את התא שמשתנה):
upload_2019-12-15_9-15-25.png

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אין על אקסל

משתמש פעיל
אפשר בקוד. במקום A1 לרשום את התא שמשתנה, במקום A2 לרשום את התא בו רוצים את התאריך והשעה:
צפה בקובץ המצורף 578061

הערה: בלי קוד אפשר להשתמש בנוסחה שמחזירה את התא האחרון שהשתנה אבל אם בינתיים משתנה תא אחר התא של התאריך יחזור להיות ריק.
הנוסחה (במקום A1 לרשום את התא שמשתנה):
צפה בקובץ המצורף 578065
א. מה שנכתב כאן הוא רק לתא מסויים ולא לכל העמודה
ב. מצאתי עכשיו שדיברו ע''ז בעבר כאן אבל אני לא יודע מה אני צריך לשנות בקוד אשמח אם יכתבו כאן מה צריך לשנות

xl3391

משתמש מקצוען
א. מה שנכתב כאן הוא רק לתא מסויים ולא לכל העמודה

כך. במקום 1 לרשום את מיקום העמודה המשתנה. במקום B לרשום את העמודה בה רוצים את התאריך.
upload_2019-12-15_16-50-26.png

מצ"ב קובץ. לא יכולה להעלות קובץ בסיומת xlsm . אז לאחר הורדה לשנות סיומת מtxt לxlsm.

קבצים מצורפים

• עדכון תאריך בשינוי עמודה.txt
    KB 12.6 · צפיות: 36

3154

משתמש צעיר
הוא החזיר לי שגיאה N/A.
כתבתי את הנוסחה בעורך הנוסחאות. כנראה שלא ידעתי איך לכתוב.
איך צריך לכתוב?

xl3391

משתמש מקצוען
האם הצורך הוא לחפש את הערך בכל הטבלה או בשורה ספציפית?
אם בכל הטבלה זאת אומרת חיפוש במערך דו מימדי ולא נראה לי שקיימת כזו אפשרות בנוסחאות ה'מדף'.
HLOOKUP מחפשת את הערך בשורה העליונה של הטווח שנותנים לה ולא בכל הטבלה.

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
האם הצורך הוא לחפש את הערך בכל הטבלה או בשורה ספציפית?
אם בכל הטבלה זאת אומרת חיפוש במערך דו מימדי ולא נראה לי שקיימת כזו אפשרות בנוסחאות ה'מדף'.
HLOOKUP מחפשת את הערך בשורה העליונה של הטווח שנותנים לה ולא בכל הטבלה.

אני מנסה בכל זאת להרכיב נוסחה...
אומר את האמת , לא הצלחתי בנתיים.
כרגע אין לי זמן להמשיך לנסות...
עמכם הסליחה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה