מידע שימושי האשכול המרכזי לעזרה במילוי טופס 1301

הישגים

משתמש רשום
שבוע טוב. יש לי כמה שאות שאשמח לקבל עליהן מענה:
1. האם כדאי לדחות את נקודת הזכות עבור ילד שנולד בשנת המס? למה??
1717883652035.png

• תודה
Reactions: ST!

הישגים

משתמש רשום
2. לגבי דמי הלידה- באישור מביטוח לאומי , רשומה לי הערה שכלולה בזה יתרת זכות משנת 2022. אמורים לכלול את זה גם?

• תודה
Reactions: ST!

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

talent

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מה הסכומים שאני אמורה לכתוב, ממה ששילמתי דמי ביטוח לאומי כעצמאי [תיבה 030 ?]
האם הסכום הוא 2261? @אמא של נפתלי :)
תודה רבה!

קבצים מצורפים

• צילום מסך.JPG
    צילום מסך.JPG
    KB 44.1 · צפיות: 25
נערך לאחרונה ב:

talent

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
@אילת וייצמן תודה!
א.האם אני צריכה להוסיף גם את ה 1113 שנוכו מדמי לידה כעצמאי [סעיף ג' בצלום מסך]
ב. האם יש מקום בדו"ח שבו כותבים את ההפרשים לזכות שביטו"ל החזיר לי
תודה רבה!

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
היי בוקר טוב
שתי שאלות
הההה.png

בתמונה למעלה בתור שכירה אני ממלא את התיק ניכויים ומעמ של המעסיק אם כן איפה אני יכולה לראות את הנתונים האלה?
זזז.png

בעוסק שלי לא היה הכנסות כלל היו לי הכנסות רק בתור שכירה
איפה אני ממלא את שני הנתונים האלו
כל השאר כלל לא רלוונטי אליי
תודה מראש

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה נוספת
ךךך.png
איפה אני ממלא בדוח את החלק הזה של התלוש

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לללל.png
איזה סכום למלא כאן?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה נוספת ברשותכםנננננ.png
המערכת אוטומטית מצייינת בתור רווקה התחתנתי במרץ 2023 איך אני משנה או שלא צריך?

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
הההה.png

בתמונה למעלה בתור שכירה אני ממלא את התיק ניכויים ומעמ של המעסיק אם כן איפה אני יכולה לראות את הנתונים האלה?
ממש לא
מדובר בנתוני העסק שלך ולא של המעסיק

אל תגישי את הדוח לבד. את מסתבכת עם הנתונים היותר פשוטים, חבל

תמר לוין

משתמש פעיל
בעוסק שלי לא היה הכנסות כלל היו לי הכנסות רק בתור שכירה
איפה אני ממלא את שני הנתונים האלו
בשדה 150 רושמים 0
ובשדה 158 את ההכנסות בתור שכירה (להעתיק מטופס 106 מצורף תמונה)
1719132587725.png

איפה אני ממלא בדוח את החלק הזה של התלוש
לא זכור לי שדרוש למלא את זה בדו"ח איפשהוא
איזה סכום למלא כאן?
מה שרשום לך בטופס 106 בשורה הזאת (מצורף תמונה), אם לא רשום כלום (כמו בתמונה) להשאיר ריק
1719133156758.png

דרך אגב, על כל שדה יש הסבר מפורט שניתן לראותו ע"י לחיצה על מספר השדה (מצורף תמונה)
1719133237820.png

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מילאתי את הדוח
זה מה שמופיע לי שעשיתי חישוב
ללל.png
אשמח להסבר

סמליל

משתמש מקצוען
מה צריך למלא כאן?
את כל ההכנסות רק מהעסק? או כל ההכנסות שהיו השנה גם מהעסק וגם מהמעסיק?
צילום מסך 2024-06-30 000446.png

תמר לוין

משתמש פעיל
מה צריך למלא כאן?
את כל ההכנסות רק מהעסק? או כל ההכנסות שהיו השנה גם מהעסק וגם מהמעסיק?
צפה בקובץ המצורף 1693024
רק מהעסק
כך כתוב בסוגריים: למעט מהכנסת עבודה ז"א שאת המשכורת כשכיר לא צריך לכול כאן (משלח יד שצריך לכלול זה ג"כ עצמאי לא שכיר)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה מסמכים צריך לצרף לדו"ח?
טופס 106 של שני בני הזוג
דוח עם הוכחת תשלום לקופות גמל/פנסיה/ביטוח חיים
דוח ניכוי מס במקור של הבנק (867), בתי השקעות, ושל ביטוח לאומי (דמי לידה וקצבאות)
קבלות על תרומות
מסמכים על הרכב, אם הוא נחשב להוצאה
וכל מסמך אחר שמוכיח מה שדיווחתם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה