מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

אורי רבי

משתמש רשום
יש לכם רעיונות למשלוח מנות חתן כלה?
גמאני צריכה.. לכלה שמתחתנת שבוע אחרי פורים רציתי לעשו משהו בסגנון אולי אוו כלה? יש למשהי רעיון ממה אפשר לעשו אוטו או משו כזה וכלה.. ושזה יראה מכובד ויפה? אהבתי את הרעיון של המנה חמה‍♀️

אורי רבי

משתמש רשום
משהי יכולה לשלוח לי איור כאילו כמו של אנימציה של רכב עדיפות לחיפושית שפונה דווקא לצד שמאל? בשביל איזשהו לוגו שאני מנסה לעשות למשלוח מנות???.

אורי רבי

משתמש רשום
חייבת עזרה:
1. מחפשת ברכה למטפלת\ גננת למתנה למפיץ ריח של ללין למי שיש???
2. ברכה לסייעת משלימה בגן - מתנה קערה ומגבת מפוקס הום... משהו בסגנון עוטפת ומכילה...
תודה רבה !
הכי קל למטפלת שריחה הטוב נודף למרחוק או ששמה הטוב הולך לפניה נודף למרחוק... אם את רוצה ממש מפורט אני יכולה לנסות לחבר לך.. ולעוטפת ומכילה אני חושבת שמשהי שלחה הודעה כזאת כבר באשכול.. משו בסגנון בידיים טובות ..

אורי רבי

משתמש רשום
מחפשת את הילדים לנסיכים
חשבתי על משלוח מנות מ"משפחת המלוחה"
אשמח לרעיונות לביצוע..
לעשות מקלונים כמו גריסיני עם מלח גס לעשות סוג של כמו דברים שיש בבר מלוחים מקלוני ירקות עם רטבים אני ראיתי פעם בטעימות וזה יכול מאוד להתאים לכם.. לעשות צנצנות של מלח גסס מתובל! זה יפה אסתטי קשור לרעיון ואח"כ זה משמש לתיבול של כל מיני מאכלי.. את יכולה להוסיף קוביות גבינה מלוחה בולגרית סוג של ארוחת בוקר?

Children

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואי תודה ענקית,
את זוכרת אולי איזה משלוח מנות היה להם,
אני יותר בקטע של המשלוח ולא של התחפושת
אבל נתת לי השראה
אשמח לרעיונות נוספים
תודה
בכייף!!
אני לא זוכרת כי הם לא הביאו לנו..
אבל אתם יכולים ללכת על אותו רעיון של להביא משהו טרי (ואפילו גם חם) ולכתוב ''טרי טרי מהזוג הטרי'' (נגיד)
בהצלחה!!!

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואי תודה ענקית,
את זוכרת אולי איזה משלוח מנות היה להם,
אני יותר בקטע של המשלוח ולא של התחפושת
אבל נתת לי השראה
אשמח לרעיונות נוספים
תודה
הרעיון הוא להביא סגנון של ארוחת בוקר
לחמניות טריות סלט טרי וכו...

אני אישית עשיתי את זה והבאתי לסעודה מגש פירות טרי:)
יצא ממש מגניב!!

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
למי יש רעיון בשילוב פאי לימון? תודה

Yerushalmit

משתמש מקצוען
חוץ מבננות - שיש מאוצר בית דין - מה עוד ניתן להשיג? יש יינות?

דבי ו

משתמש מקצוען
לכל מי שרצה משלוח מנות בקונספט שחור לבן \ חתן כלה וכו':

* המקרונים היו אמורים לצאת בצבע לבן, לאחר עבודה קשה הם יצאו זהובים יותר וגם נסדקו :(
ויקרא שמם בישראל 'מקרונים סדוקים', כביכול הרי זה בדיוק מה שרציתי שיצא :p

* העוגות נכנסו לצלופן, אין לי תיעוד של זה

* משקה המרשמלו ממתכון זהה למה שהעליתי קודם, ללא שימוש במרשמלו ורוד.

* הקופסא הלבנה הונחה מעל הקופסא השחורה שנקשרה אף היא בסרט זהה. (בתוך השחורה אלבום חתונה\מתנה)

1582532402840.png

1582532437490.png
איזה פתק צרפתם בנושא חתן/כלה?

הגדה

משתמש פעיל
רוצה להחליף את המילה אהבה למשהו אחר.
אשמח לרעיונות....

קבצים מצורפים

• בריאות שמחה שפע ברכה (1).pdf
    KB 490 · צפיות: 401

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה