תח"צ הארכת פרופיל סטודנט ברב קו - האומנם?

אסתיס

משתמש מקצוען
אבל מחיר החופשי שמופיע לי, הוא במחיר רגיל, לא בהוזלה בכלל.

avi++

משתמש מקצוען
איך אפשר לדעת על נסיעות בעבר,מאן היה חופשי ובכל מקרה ירד מהערך צבור?
איך פונים לתביעה ייצוגית?
בעיקרון אפשר להוציא ממרכזי השירות ''על-הקו'' פירוט של התיקופים ברב קו, צריך מספיק עצבים כדי לעבור על הכל...
לגבי השאלה השניה, צריך לדבר עם עו''ד

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם מטעינים חופשי חודשי, ההנחה חלה?
שנתי?
לא הבנתי את השאלה.

הנחה בפרופיל סטודנט היא רק על הטענת ערך צבור.
33% עם פרופיל סטודנט רגיל.
ו50% עם פרופיל סטודנט מורחב. [פרופיל מורחב כרוך בהעטנת חופשי סמסטריאלי או חופשי שנתי כאשר יש פרופיל סטודנט רגיל.]

לא הבנתי את השאלה.

הנחה בפרופיל סטודנט היא רק על הטענת ערך צבור.
33% עם פרופיל סטודנט רגיל.
ו50% עם פרופיל סטודנט מורחב. [פרופיל מורחב כרוך בהעטנת חופשי סמסטריאלי או חופשי שנתי כאשר יש פרופיל סטודנט רגיל.]
אין מה לעשות חופשי שנתי שהתוקף הוא עד 14.12?
או חופשי חודשי?

avi++

משתמש מקצוען
מה הסכום שקיבלת בנטו מהתביעה ייצוגית ?
אני לא תבעתי בייצוגית, בין השאר בגלל שכשקיבלתי את הכסף החתימו אותי על טופס וויתור, אבל שמעתי ממשיהו שכן תבע וקיבל 30000 ש'
כ''כ מצו''ב תביעה לדוג', אין שם הרבה כסף 10,000+10,000 אם הבנתי נכון...
אני מאמין שאפשר להוציא יותר

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק חלקי,
הארכתי עכשיו לעוד חודשיים פרופיל סטודנט בחינם,
יש מישהו שעלה עם זה לאוטובוס ולא עבד לו?

אם יש לך סטודנט, כן.
בכל תאריך שתטעיני חופשי שנתי במהלך השנה, זה יהיה תקף עד 10.24
אבל הסטודנט שלי נגמר והארכתי אותו עכשיו בגלל המלחמה, כלומר הוא יהיה בתוקף לעוד חודשיים.
אז אם אני מטעינה חופשי שנתי במחיר של סטודנט זה יעבוד
למרות שהתוקף הפרופיל יפוג לפני תוקף החופשי?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אבל הסטודנט שלי נגמר והארכתי אותו עכשיו בגלל המלחמה, כלומר הוא יהיה בתוקף לעוד חודשיים.
אז אם אני מטעינה חופשי שנתי במחיר של סטודנט זה יעבוד
למרות שהתוקף הפרופיל יפוג לפני תוקף החופשי?
כדי להטעין חופשי שנתי ל2024 את צריכה גם לעשות פרופיל סטודנט ל2024.
ניסיתי עכשיו, ומבקש להעלות מסמכים לצורך עדכון פרופיל סטודנט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה