דרוש מידע האנשים שקצת שכחנו מהם.....

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
באמת חשוב לזכור את כל האנשים שעוזרים לנו ביום יום מאחורי הקלעים.
אבל ממש לא צריך להשקיע כסף! מספיק משהו קטן עם ברכה מהלב. (עדיף לשזור בברכה כמה מילים ספציפיות על המקבל שיזהה שהשקעתם בכתיבה ולא העתקתם מאחד האשכולות בפרוג).

מימי 7

משתמש פעיל
וואלה יפה
אני לא הצלחתי להבין מה הקשר שמביאים לנו כשאנחנו לא מכירים
והיה לי מאוד לא נעים :giggle:
למה?, פורים זה יום שאצלינו בכול אופן מחלקים לכולםםם וגם לכם הפחות מוכרים
מי עושה איפה ואיפה ביום הזה.. אולי זה גם סגנון. בהחלט. אבל עדיין (-:

חופש

משתמש רשום
אין לזה סוף...
אני אישית מסתבכת עם המינימום שיש (מרות,גננות,רב'ה,שכנות ומכרות)
אל תוסיפו עוד מחויבויות... בפרט שהכל התייקר פה ...וכל הסוכר הזה לא מוסיף טוב לאף אחד

חופש

משתמש רשום
ואל תישכחו שכל ילד בבית צריך להכין לכמה חברים ושכנים...זה לא ניגמר

ללושקה

משתמש מקצוען
אין לזה סוף...
אל תוסיפו עוד מחויבויות... בפרט שהכל התייקר פה ...וכל הסוכר הזה לא מוסיף טוב לאף אחד
אף אחד לא אמר שמשלוח מנות צריך להיות עם סוכר...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לזה סוף...
לא מחויבות, אבל לחשוב על עוד מישהו שאולי אין לו כ"כ מי שיביא לו משלוחי מנות, ולהכין עוד אחד בשבילו.
וממש לא חייב להיות משהו גדול, ולא חייב להיות עם סוכר.
מה שקל :)

כשאני קראתי את הכותרת חשבתי על אנשים גלמודים, קבצן שיושב קבוע בקצה הרחוב או באמת מישהו שישמח אותו לראות שאתם שמים לב אליו, כמו הדוגמאות שנתנו פה- גבאי בבית כנסת.

קוויק

משתמש מקצוען
ואל תישכחו שכל ילד בבית צריך להכין לכמה חברים ושכנים...זה לא ניגמר
עם הילדים בבית כדי לחסוך אכילת מתוקים בלי סוף ואת הענין של הילד הזה מקבל 10 משלוחי מנות מחברים ויוצא עם שקית אשפה מלאת ממתקים והשני מקבל אחד ויוצא עם שקית דלוחה ועיניים מקנאות, מאד נכון לתת כמות של ממתקים מסוימת שווה לכולם שמספיקה לדוגמא לשלוש משלוח מנות, וכל ילד שמקבל מחליף מחזיר מתוך המלאי שלו, כך שכשנגמר לילדים המלאי מתחילים להחליף ממה שקבלו...
אצלנו זה עבד יופי :)

כמובן מדברת על ילדים ולא נערות עם כל הרעיונות וההחלפות שזה כבר מסיבה שלימה בפני עצמה...

קוויק

משתמש מקצוען
למוכרים במכולת

ולפני כמה שנים גיליתי עוד כמה מתוקים שגם להם מגיע פעם בשנה---
הילדים שלי!!!
מאז אני משקיעה הכי במשלוחי מנות שלהם
שיהיו שווים, יפים, מלאים בכל טוב (גם בדברים שאני לא מרשה כל השנה) וכמובן- הפתק המיוחד לכל אחד.

מומלץ מאוד!
לגמרי, אני מביאה לאחיות שלי הקטנות וזה ממש כיף ותורם, ותמיד תמיד הכי חשוב קודם כל לבית

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לנשות הגבאים בבית הכנסת (הגבאים עצמם בד"כ פחות מתעניינים, אבל נשותיהם הם אלו שנמצאות לבד בבית בערבי שבתות וחגים כמריצים אותו לטפל ב...... וב....)

וואו כל מילה
מכירה כמה נשים כאלה
ובאמת זה לא קל

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
יש למישהוא רעיון למשלוח לראש כולל חשוב? חוץ מספרים כמובן
אני שברתי ת'ראש תקופה ארוכה מה אפשר לתת לראש ישיבה מתנה (בלי קשר לפורים).
בסוף הבאתי לו שעון עם תמונה יפה של אבא שלו (ת"ח חשוב ומוכר) והוא מאוד נהנה מזה (קיבלתי ד"ש מבני משפחתו)
תברר אם זה רלוונטי לגביו (אבא, סבא ולמעלה בקודש)

רק מקווה שהוא לא גולש בין הסדרים בפורום.......

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
וואו כל מילה
מכירה כמה נשים כאלה
ובאמת זה לא קל
בתור בת של גבאי שתורם הצון מזמנו האישי לא על חשבון הסדרים למען הקהילה
אנשים לא יודעים להעריך את כמיות העבודה
זה באמת הזדמנות לשלוח משהו קטן עם מכתב מחמם כמה מעריכים וכמובן לאישה שבזמנים הכי לחוצים
נשארת לבד ועוד צריכה לשלוח ילדים שיעזרו לה
אשמח לשמוע אם משהו שלח לגבאי שלהם--

אלישבע רבקה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הביאה?
יש לך רעיון?
לא ממש זוכרת מה היה שם...
אבל זוכרת טוב שזה חימם לי ת'לב ברמות!
ברעיון לא צריך להשקיע יותר מידי העיקר לתת תשומת לב ולתת להם הרגשה שהם חשובים לנו
זו אגב הזדמנות להראות להם כמה אנחנו מעריכים אותם על כל העזרה שהם נותנים לנו במהלך השנה...

ברכה אסתר

משתמש פעיל
למג"ש או ראש ישיבה
או ראש כולל
אפשר לתת עיצוב דג (סלמון שלם/ אפילו פורל)
עם ירקות, ירקות עלים וכו'
אפשר לצרף גם יין
מניסיון זה דבר מבורך מאד!
ואם יש מתחת גם מעטפה אז....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כו

א לְדָוִד שָׁפְטֵנִי יְהוָה כִּי אֲנִי בְּתֻמִּי הָלַכְתִּי וּבַיהוָה בָּטַחְתִּי לֹא אֶמְעָד:ב בְּחָנֵנִי יְהוָה וְנַסֵּנִי (צרופה) צָרְפָה כִלְיוֹתַי וְלִבִּי:ג כִּי חַסְדְּךָ לְנֶגֶד עֵינָי וְהִתְהַלַּכְתִּי בַּאֲמִתֶּךָ:ד לֹא יָשַׁבְתִּי עִם מְתֵי שָׁוְא וְעִם נַעֲלָמִים לֹא אָבוֹא:ה שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב:ו אֶרְחַץ בְּנִקָּיוֹן כַּפָּי וַאֲסֹבְבָה אֶת מִזְבַּחֲךָ יְהוָה:ז לַשְׁמִעַ בְּקוֹל תּוֹדָה וּלְסַפֵּר כָּל נִפְלְאוֹתֶיךָ:ח יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ:ט אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי:י אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד:יא וַאֲנִי בְּתֻמִּי אֵלֵךְ פְּדֵנִי וְחָנֵּנִי:יב רַגְלִי עָמְדָה בְמִישׁוֹר בְּמַקְהֵלִים אֲבָרֵךְ יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה