האם "קוסמוס" חסום אצלכם בגלל נטפרי?

3D Design

הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
גם אני ניסיתי לדבר איתם ואתמול אמרו לי שוב אותו תשובה שאין צפי לפתרון הבעיה.
שאלתי היא איך אתם מתמודדים בלי הקוסמוס????? מהיכן אתם מורידים מודלים ריאליסטיים ומוצלחים???
זה בנוסף לבעיות בהורדות מ3dwarehouse, אני משתמש באתר 3DSKY להורדות וממיר אותו לסקצאפ באמצעות פלאגין transmutr

עוזר וימר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לא ניסיתי אף פעם להוריד משם, האם זה משהו מסובך?

3D Design

הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לא ניסיתי אף פעם להוריד משם, האם זה משהו מסובך?
לא כ"כ מסובך, קודם כל צריך להתקין את הפלאגין transmutr זה בעלות, אבל זה שווה את המחיר, ביטיוב יש סרטון הדרכה איך להשתמשם בפלאגין כאן יש את הקישור, ב3DSKY חלק מהאלמנטים בעלות וחלק חינם מוגבל ל3 הורדות ביום, האלמנטים מגיע מוכן עם החומרים וברמה גבוהה במיוחד ללא השוואה ל3dwarehouse, כך שבכל מקרה כדאי ומומלץ מאד להשתמש עם האתר הזה.
בהצלחה רבה

ח. גרין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מישהו שיש לו ויריי 6?
שווה לרכוש אותו בלי הקוסמוס?
הבנתי שחלק מהחומרים מופיעים בקוסמוס גם

עוזר וימר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
האם יש למישהו מושג ,אם נטפרי מנסים בכלל לטפל בבעיה של קוסמוס? כי זה נראה יותר מידי זמן בשביל טיפול.

אברהמי ויג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מהקבוצה החדשה של לימוד הדמיות אדריכליות ועכשיו כל מי שמחובר לנטפרי אצלנו בכיתה תקוע עם השאלה הזאת, אז נשמח על עדכון בנושא נ.ב. אני שלחתי בקשת פתיחה רגילה וענו שאין אפשרות לפתוח בלי שום הסברים מה ולמה

שלומק'ה

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
לפי מה שידוע לי אין צפי לפתרון הבעיה. מסתדרים בלי, לא כזה 'נויירא', בסוף בהרבה מודלים שמורידים צריך גם ככה לעשות שינויים ולהתאים אותם ללקוח, ודאי שקוסמוס זה הרבה יותר נוח ושימושי, בעיקר להוספה מודלים לתפאורה ו'נפח', אבל בינתיים אפשר ללמוד להסתדר. אולי בעבודה בפועל זה יהיה לך קצת יותר נחוץ, ועד אז יש הלוואי שימצא פתרון.
עצה שלי תשקיע את הזמן בלעבוד על המודלים וללמוד איך לתת להם את החומרים הנכונים, זה חשוב בלימודים יותר מאשר החיים הקלים של קוסמוס.
אגב, ב3dwarehouse ישנם מודלים מצויינים רק צריך לדעת לחפש...
אגב 2 - אם לא יורד משם בנטפרי, פשוט צריך לפתוח את המודל בדף נפרד ואז הוא נשלח אוטומטית לבדיקה בנטפרי ולעשות אחרי כמה דקות ריענון דף.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לפי מה שידוע לי אין צפי לפתרון הבעיה. מסתדרים בלי, לא כזה 'נויירא', בסוף בהרבה מודלים שמורידים צריך גם ככה לעשות שינויים ולהתאים אותם ללקוח, ודאי שקוסמוס זה הרבה יותר נוח ושימושי, בעיקר להוספה מודלים לתפאורה ו'נפח', אבל בינתיים אפשר ללמוד להסתדר. אולי בעבודה בפועל זה יהיה לך קצת יותר נחוץ, ועד אז יש הלוואי שימצא פתרון.
עצה שלי תשקיע את הזמן בלעבוד על המודלים וללמוד איך לתת להם את החומרים הנכונים, זה חשוב בלימודים יותר מאשר החיים הקלים של קוסמוס.
אגב, ב3dwarehouse ישנם מודלים מצויינים רק צריך לדעת לחפש...
אגב 2 - אם לא יורד משם בנטפרי, פשוט צריך לפתוח את המודל בדף נפרד ואז הוא נשלח אוטומטית לבדיקה בנטפרי ולעשות אחרי כמה דקות ריענון דף.
כמו שהסתדרנו פעם בלי קוסמוס... לא היה מודלים בתוכנה ולא חומרים, אבל ברור שקוסמוס זה דבר נפלא שהלואי ויסתדר.

חיליקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יכול להיות שיש חדש מאז?....
התוודענו לקוסמוס רק בשבוע שעבר, בגלל שיש לי גרסה ישנה אז את החומרים הצלחתי להוריד אבל את המודלים המרצה (גל אקסלרוד) טוען שאפשר להוריד רק מהענן והכל חסום בנט. פרי
תודה רבה.

רותי פנחסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באתרוג זה עם סינון תמונות או פתוח לגמרי?

אברהמי ויג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בעוד כמה ימים אעבור לאתרוג ואז אדע בעז"ה

רותי פנחסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אוקי, מחכה לעדכון.

אברהמי ויג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עברתי לאתרוג והקוסמוס פתוח רגיל לגמרי
כלומר ללא סינון של דמיות נשים וכדו'

עוזר וימר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אולי באמת תראה לנטפרי שעברת לאתרוג, אולי זה יעזור לזרז ענינים, זה נראה מוזר שכבר כמעט שנה ועדיין לא פתרו את הבעיה...

אברהמי ויג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא נראה לי אין סיכוי שיפתחו את קוסמוס לגמרי

רותי פנחסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אפשר להיתקל שם בדמויות לא צנועות?

אברהמי ויג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן יש כמה דמויות בודדות של נשים לא צנועות

אברהמי ויג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני עברתי לאתרוג
בהתחלה לא הצלחתי לעשות SIGN IN בקוסמוס ולבסוף התברר לי שזה קשור לסינון דיברתי איתם וזה הסתדר, אז יש לי קוסמוס ב"ה רגיל אך בלי סינון של דמיות נשים
ובקשר ל3D WERAHOUSE אני לא יכול להיכנס דרך התוכנה אלא רק דרך דפדפן CHROME ולהוריד קובץ, זה יורד לתוך קובץ סקצ'אפ חדש אני מעתיק את האובייקט לפרוייקט עליו אני עובד ולקובץ עושה 'אל תשמור'
(אגב הטכנאי של אתרוג טען שאם יהיה לי רשת אינטרנט לא ע"י סטיק אלא קו אינטרנט רגיל של בזק וכדו' אז יתכן שכן אוכל להיכנס גם דרך התוכנה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה