האם יש עניין בבנק פאגי?

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י kola;n5074214:
למה באמת שיהיה שווה לבנק להחזיק אברכים, כשאין עמלות וכשהמשכורת הקבועה מיד נגמרת [כמובן כשלא נכנסים למינוס]

מאותה סיבה שכל הבנקים מחזיקים חשבונות של אברכים / סטודנטים בלי עמלות

פלנטה הפקות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לאי;n5074283:
מעניין ביותר
חשבון הבנק שלי חוגג בגדול
ואני כבר חצי שנה מחכה שמישה שם יתקשר לשאול מה החגיגה שם
ועדיין לא התקשרו
{ויש על מה.}
לא נתקלתי במקרה של חפירות....

מוזר מאוד מאוד

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ממשש;n5075790:
בפאגיקול זמני המתנה מורטים עצבים כמה פעמים המתנתי 45 דקות ואז השיחה נותקה בצורה אוטומטית,
אין לזה קשר למה שהכל היום מקוון בפועלים גם יש לי חשבון וכשיש זמן המתנה למעלה משלש דקות הם נותנים אופציה להשאיר מספר טלפון לחזרה.

ולא רק שהם נותנים אפשרות לחזרה הם אפי' שומרים את התור והמיקום, שלא כשירותי חזרה אחרים שזה יהנו תוך 3 שעות וכו' וכו' ובכלל כולם צריכים ללמוד מבנק הפועלים לפחות את השכלולים הטכנולוגיים, שהם מקדימים בכמה צעדים הרבה אחרים.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סטודנטית;n5077803:
מאותה סיבה שכל הבנקים מחזיקים חשבונות של אברכים / סטודנטים בלי עמלות

אני חושב שהסיבה היא כי רוצים לשמור אותם כדגים לשעת הצורך,
ואולי לכן קשה להם להתייחס אליהם כמצופה בשעה שאין תועלת מהם
אולי טעיתי ויש הסבר אחר וכו'

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

עוד פרק בסדרה ההזויה "מתח במט"ח": יום ששי באתי לבנק ואמרתי להם שהצ'ק שהופקד ביום שני לפני שלושה שבועות ונאמר לי שתוך 14 ימי עסקים הוא ייכנס - לא נכנס. הפקידה אומרת לי שבדרך כלל לוקח 45 יום (?!) עד שהוא נכנס, אבל היא תברר מה אפשר לעשות. מרימה טלפון למנהלת הסניף, מבקשת אישור ל"מקרה המיוחד" וחוזרת אלי עם הבשורה שהם יכניסו אותו עכשיו. כלומר, אם לא הייתי נכנס לסניף הייתי צריך לקבל אתרוג כשר לברכה מגמ"ח ר"ל. וזה פועלים, כן כן.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

מדהים לראות את כח הדיבור (או הכתיבה), שכן בסוף חוץ מהיום הראשון היה לי אתרוג כשר לברכה (גיסי החליף איתי בטעות). אז לא לזלזל!

להלן השיח עם בנק הפועלים:
שלום וברכה. מסיבה נעלמת איני יכול לעשות כלום עם *** דולר שיש לי בחשבון. טסתי לחול לפני שבועיים ותכננתי להוציא אותם בטרמינל כיון שבעירי אלעד אי אפשר להוציא דולרים. אך כשהגעתי לשם אמרו לי שאי אפשר. ועכשיו אני גם רואה באתר שאי אפשר. בפועל נגרמה לי עגמת נפש שלא יכולתי לשלם על הלינה והאכילה ונאלצתי לשלם חלק מכסף שתכננתי לקנות בו מתנות לבני משפחתי, ולהבטיח שהכסף יועבר בארץ. וגם עכשיו אני לא יכול. למה?
שלום מר פאהן הלוי חגיאנו מודים לך על פנייתך במיילאני מתנצל על חווית השירות המתוארת במייל . מבדיקתי , בתאריך ה-21/8 הופקד שיק לזכות עו"ש המט"ח הדולרי בחשבונך בסכום של *** דולר. עבור שיק פרטי במט"ח , הכספים מזוכים באופן סופי בחשבון המוטב בחלוף 45 ימים קלנדריים ממועד ביצוע ההפקדה. אישור משיכה בטרם חלפו 45 ימים קלנדריים , הינו בכפוף לשיקולי אשראי של בעל סמכות בסניפך. בתאריך ה-4/10 יחלפו 45 ימים קלנדריים ממועד ביצוע ההפקדה.נשמח לעמוד לשירותך,תודה שבחרת פועלים
קשה להאמין.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא יודעת
אני הפקדתי במרכזי בר"ע
ותוך 10 ימים הצ'ק הפך למזומן.
חוץ מזה אני מתנהלת גם בהעברות גדולות מחו"ל לבנתיים לא היו שום בעיות
(למעט חפירות קלאסיות מאיפה הכסף ולמה)
הבוקר יצאתי מוקדם והגעתי בציפיה ובפקקים לסניף רבי עקיבא 75 ב"ב, אך ענו לי את מה שאמרו לי באלעד - היום כבר לא מתעסקים בצ'ק מט"ח.
:(

מישהו יודע איך בנק ירושלים/אגוד בנושא הזה? תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה