האם יש עניין בבנק פאגי?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מנוחהלה;n5073331:
החפרנות הזו היא אכן רק בפאג"י?
או בעוד מקומות?

נראה לי בעוד, מאמין שזו הנחיה יותר מגבוה

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סטודנטית;n5073861:
פאגי קיים בלי שום תחפשות!
""הידיעה" שלך שקרית וחסרת כל בסיס מציאותי!

למה באמת שיהיה שווה לבנק להחזיק אברכים, כשאין עמלות וכשהמשכורת הקבועה מיד נגמרת [כמובן כשלא נכנסים למינוס]

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ניוזמן;n5074062:
ביוני 2015 פורסמה הודעה לתקשורת על כך שדירקטוריון הבנק הבינלאומי אישר את מיזוג הבנק אל תוך הבנק הבינלאומי. המיזוג בוצע בפועל ב-31 בדצמבר 2015 ובכך חדל הבנק להתקיים כישות משפטית נפרדת והפך לשלוחה של הבנק הבינלאומי המתמקדת בציבור החרדי והדתי לאומ

הקישור לא נכון

קפוצון

משתמש מקצוען
נכתב ע"י kola;n5074214:
למה באמת שיהיה שווה לבנק להחזיק אברכים, כשאין עמלות וכשהמשכורת הקבועה מיד נגמרת [כמובן כשלא נכנסים למינוס]

כי כחלק מהחבילה של המיגזר החרדי הוא מקבל גם המון מט"ח ,קופות הצדקה שמגלגלות מליונים וכו'

וסתם כך בתור בחורה פתחתי חשבון בנק בפאג"י במעריב ניגש הפקיד לאבא שלי לספר לו .....
זה בנק שמרגיש היימיש גם במקומות שאסור לו...

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י סטודנטית;n5073861:
פאגי קיים בלי שום תחפשות!
""הידיעה" שלך שקרית וחסרת כל בסיס מציאותי!

אין לי עניין להתווכח, אבל אני יודע זאת מידיעה ברורה מאד. ואיני מבין מדוע אתם החלטתם שאני משקר. זה לא עניין של סניף כזה או אחר, אלא של הנהלת הבנק הבינלאומי.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י מנוחהלה;n5073681:
בסניף המרכזי ברבי עקיבא בבני ברק.
אולי איפה שניסיתם זה סוכנות דואר?

לא, זה סניף דואר גדול והיחיד באלעד. תודה! ומה זה אומר צ'יק צ'ק? כי איך שייבשו אותי שלשה שבועות בכליון עיניים היה ממש קשה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המכונות שלהם (ברוב הסניפים נראה לי ) מחוץ לבנק מיושנות מאד, פעמים רבות מידי לא עובדות, הרבה מאד פעמים הפסדתי יום עסקים כי המכונה לא עבדה בחוץ ונדרשנו לבוא שוב בשעת פתיחת הסניף למחרת ועוד.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י A052;n5073304:
פאג"י היום לא קיים כבר.

אבל מי שמשתלם לו חשבון בבנק ששותף איתך לאורך כל הדרך, ולכן שואל מה זו הפקדת השיק החשודה בסכום של שקל וחצי, מוזמן לנהל שם את חשבונו.

מעניין ביותר
חשבון הבנק שלי חוגג בגדול
ואני כבר חצי שנה מחכה שמישה שם יתקשר לשאול מה החגיגה שם
ועדיין לא התקשרו
{ויש על מה.}
לא נתקלתי במקרה של חפירות....

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאי, מענין באיזה סניף את,
בסניף לנו אם ב9 בבוקר חסר משהו בחשבון, הם מיד יחזירו שק/הו"ק, לא יכולים לנשום או לשתות קפה שם לפני בצוע החזרות אגרסיביות...
אין לנו מסגרת אשראי (מבחינה הלכתית) ומחכה ליום שנגמור שם הו"ק ודברים ישנים ולסגור חשבון.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
פאגי בנק זוועה.
אני מנה"ח בקבוצת חברות, יש לנו חשבונות בנק בכמה בנקים, החברות מגלגלות מליונים (בניה), ופאגי על כל שקל יש חפירה. שמוציאה אותי מדעתי בכל פעם מחדש. זה בנק דפוק אין מה להשוות להתנהלות של פועלים או של לאומי
ולא רק כסף שנכנס אלא גם כסף שיוצא, למה מה מתי איך וכו'.
אני אישית לקוחה בפועלים, אבא שלי לקוח בפאגי, מכר את הדירה שלו, וקנה דירה חדשה, הוא היה צריך להעביר לבנק חוזים, ועדיין כל כניסה של כסף או יציאה, אפילו תשלום מס רכישה, הכל היה עם מליון שאלות.
העברתי לו כסף ורשמתי בפרטים "הלוואה בין בני משפחה", פאגי התקשרו לאבא שלי מי העביר, למה אבא שלי שלקוח של פאגי כבר מעל 40 שנה, התעצבן ואמר להם רשמו לכם בדיוק, אז מה השאלות, ובעז"ה אחרי שאסיים את מעבר הדירה, אני עוזב את הבנק.

דו סיטרי

משתמש רשום
אנחנו בפאגי סניף מודיעין עלית מאז שהוא נפתח, למעלה מ15 שנה. גם אחרי שעברנו דירה לעיר שאין בה סניף של פאגי השארנו את החשבון משום שהם מאד נוחים בהבנת צרכי הלקוח החרדי. רוב הפקידים והפקידות מהמגזר החרדי, הם מבינים לעומק את צרכי המגזר כגון בעניני רבית (דוגמא - מאפשרים לחתום על היתר עסקא באופן פרטי בלי הרמת גבות), והיחס שלהם צנוע, מכבד, נעים ומתחשב.
החסרון שלהם בעיני הוא סיוט זמן ההמתנה לטלפון, גם לסניף עצמו וגם לפאגיקול. אם כי אין לי מידע איך זה בבנקים אחרים. ייתכן ומאז המעבר לשירותים מקוונים כך זה בכל הבנקים.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חגי פאהן;n5074275:
לא, זה סניף דואר גדול והיחיד באלעד. תודה! ומה זה אומר צ'יק צ'ק? כי איך שייבשו אותי שלשה שבועות בכליון עיניים היה ממש קשה.

לא יודעת
אני הפקדתי במרכזי בר"ע
ותוך 10 ימים הצ'ק הפך למזומן.
חוץ מזה אני מתנהלת גם בהעברות גדולות מחו"ל לבנתיים לא היו שום בעיות
(למעט חפירות קלאסיות מאיפה הכסף ולמה)

שםמשתמש

משתמש פעיל
בררתי בשבילך;)
המרת מט"ח ב50% הנחה ניתנת גם באתר הרגיל ולא רק באפליקציה.

עלה גדול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איש הככר;n5074331:
אנחנו בפאגי סניף מודיעין עלית מאז שהוא נפתח, למעלה מ15 שנה. גם אחרי שעברנו דירה לעיר שאין בה סניף של פאגי השארנו את החשבון משום שהם מאד נוחים בהבנת צרכי הלקוח החרדי. רוב הפקידים והפקידות מהמגזר החרדי, הם מבינים לעומק את צרכי המגזר כגון בעניני רבית (דוגמא - מאפשרים לחתום על היתר עסקא באופן פרטי בלי הרמת גבות), והיחס שלהם צנוע, מכבד, נעים ומתחשב.
החסרון שלהם בעיני הוא סיוט זמן ההמתנה לטלפון, גם לסניף עצמו וגם לפאגיקול. אם כי אין לי מידע איך זה בבנקים אחרים. ייתכן ומאז המעבר לשירותים מקוונים כך זה בכל הבנקים.

נורא איתם במודיעין עלית. הסניף מפוצץ תמיד, ואתה צריך לחכות חצי שעה בתור.
אני לא נוגע בדבר, אבל עצתי לך שתעבור ללאומי.

אני וביתי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חגי פאהן;n5074275:

נראה לי שיש אי הבנה קטנה, כנראה שבגלל שאין לך חשבון שם לכן לא נותנים לך לפרוט צק מטח צריך להחזיק שם חשבון ככל הנראה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י שםמשתמש;n5075070:
בררתי בשבילך;)
המרת מט"ח ב50% הנחה ניתנת גם באתר הרגיל ולא רק באפליקציה.

תודה. את ההמרה אני אכן עושה באתר, אבל את הפקדת הצ'ק אפשר באתר? הרי אפילו בתיבה שבסניף אי אפשר לשים אותו, וחייבים לקחת תור לבנקאי. אם אפשר באתר אז איפה?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אני וביתי;n5075123:
נראה לי שיש אי הבנה קטנה, כנראה שבגלל שאין לך חשבון שם לכן לא נותנים לך לפרוט צק מטח צריך להחזיק שם חשבון ככל הנראה.

אתם משם? דוקא יש לי חשבון בסניף הזה ושאלתי ברחל בתך הקטנה. וכך הפקיד אמר לי, שלא מתעסקים עם צ'ק מט"ח. אולי אנסה שוב.

ממשש

משתמש צעיר
בפאגיקול זמני המתנה מורטים עצבים כמה פעמים המתנתי 45 דקות ואז השיחה נותקה בצורה אוטומטית,
אין לזה קשר למה שהכל היום מקוון בפועלים גם יש לי חשבון וכשיש זמן המתנה למעלה משלש דקות הם נותנים אופציה להשאיר מספר טלפון לחזרה.

שלס

משתמש מקצוען
ויש בפאגי את הענין עם המעטפות. שומרים עליהם בכספת, ובקושי מוכנים לתת, מכריחים אותנו להיות פקידים של הבנק ולהתעסק עשר דקות במכשיר בחוץ אם יש לנו הפקדה גדולה של הרבה צקים, במקום לזרוק אותם באל-תור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה