דרוש מידע האם יש משהו שהגיש בקשה להשפט - ויצא חייב בדין?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אהמממ... ומה יכתב בכתב האישום, שאני מודאגת מאד מהמצב אליו הולכים אזרחי ישראל?
היה נשמע בהודעה חוסר שביעות רצון מזה שאין אנרכיה ("תוהה למה זה מתעכב"). כלומר שאתם מודאגים מזה שעדיין אין אנרכיה, לא להיפך. (לא שמגישים על כזה דבר כתב אישום...)

נערך לאחרונה ב:

חוה קוה

משתמש פעיל
אז כן, זו בהחלט קריאה ובקשה שלי לאנשים, לנסות להפעיל כמה שיותר את השכל הישר, ובמידה והשכל הישר סותר את ההנחיות, חשוב לנסות לברר מה יהיה המחיר של אי משמעת. עדיין לא הגעתי להחלטה ולכן מיישרת קו עדיין מתוך חיבור עמוק לארנק שלי, אבל החלט חושב שכדאי לפתוח את העינים והראש.

אי אפשר להפעיל שיקול דעת ושכל אם אין...

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
היה נשמע בהודעה חוסר שביעות רצון מזה שאין אנרכיה ("תוהה למה זה מתעכב"). כלומר שאתם מודאגים מזה שעדיין אין אנרכיה, לא להיפך. (לא שמגישים על כזה דבר כתב אישום...)
"היה נשמע"
זה עדיין לא קייס לתביעה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  32  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה