דרוש מידע האם יש משהו שהגיש בקשה להשפט - ויצא חייב בדין?

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
על דו"ח בעניין הקורונה, בין אם זה על הפרת בידוד, על מסיכה או על כל סעיף קטן אחר בהנחיות.
מאד מעניין אותי האם אכן יש עומס גדול על מערכות המשפט, האם אנשים מוזמנים בכלל להשפט בגלל העומס, והאם בסופו של דבר השופטים מקבלים את טענות האזרח.
משהו יודע על זה משהו?

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
אם היה לנו שכל
כולם היו מבקשים להשפט...
תוך חודש- מבטלים את כל הדוחות
כבר עכשיו המערכת המשפטית בקריסה
בדיוק זה מה שאני מנסה להבין.
אני רוצה לדעת כמה מחיר אצטרך לשלם, אם אחליט שאני מנהלת את חיי לפי שיקול דעתי, ולבחור לנהל סיכונים באופן המתאים לי ללא תלות בהנחיות משרד הבריאות.
בינתיים נשמע לי שהאכיפה היא הפחדה הרבה יותר ממה שהיא מעשית
אבל לפני שאני מקבל החלטות, אני רוצה להבין יותר...

חוה קוה

משתמש פעיל
אני רוצה לדעת כמה מחיר אצטרך לשלם, אם אחליט שאני מנהלת את חיי לפי שיקול דעתי, ולבחור לנהל סיכונים באופן המתאים לי ללא תלות בהנחיות משרד הבריאות.

שירבו כמותך בישראל! רק ככה נצא מהבוץ

A052

משתמש סופר מקצוען
אתמול שמעתי את ראש/עובד בכיר ברשות האכיפה והגביה, שמסביר שבקשה להישפט הופכת את העבירה ממינהלית להליך פלילי דבר שעלול להזיק יותר ועלול גם להעלות את העונש.
ייתכן שהוא לא אובייקטיבי בעניין, אבל כדאי לקחת זאת לתשומת לב.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אתמול שמעתי את ראש/עובד בכיר ברשות האכיפה והגביה, שמסביר שבקשה להישפט הופכת את העבירה ממינהלית להליך פלילי דבר שעלול להזיק יותר ועלול גם להעלות את העונש.
ייתכן שהוא לא אובייקטיבי בעניין, אבל כדאי לקחת זאת לתשומת לב.

צריך לאמת את זה מול גורם מקצועי...
נשמע לי קצת מוזר.

חיים V

משתמש מקצוען
ידוע לי שיש ארגון שעוזר ומבטל דוחות, נראה לי שאפשרי לשמוע את הפרטים על כך בקוו אחרית הימים.
וכן ידוע לי על כאלו שהלכו להישפט ובכל טענה קלה הם מורידים את הקנס.

chaia

משתמש מקצוען
אם זה באמת יגיע להליך משפטי, והשופט יראה שאת "עבריינית סדרתית", השופט יתחשב בזה בסופו של דבר.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אם זה על חתונה יש קייס רציני תגידו לא ידעתי. תשאלו את השופט מלצר אפילו נזיפה לא קיבל! ולמה לא שמעתם על זה?! רק על חכים תשמעו השופים כבר באופן רשמי כנראה מעל החוק

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בעלי קיבל דו"ח רציני בתחילת הקורונה (בחודש ניסן) עקב הפעלת כיתת לימוד של בחורים...
הוא הגיש בקשה להשפט, ועד היום לא הוזמן למשפט. :)

yosros

משתמש פעיל
עד כמה שידוע לי ז לא נהפך לעבירה פלילית אלא הכי הרבה אתה משלם יותר כי השופט יכול להעלות את הקנס
שמעתי על כמה שבקשו להישפט וביטלו להם את הדוח

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
בעלי קיבל דו"ח רציני בתחילת הקורונה (בחודש ניסן) עקב הפעלת כיתת לימוד של בחורים...
הוא הגיש בקשה להשפט, ועד היום לא הוזמן למשפט. :)
ואת לא היחידה שאני שומעת את זה ממנה...
אז מה הסיפור? אני באמת לא מצליחה להבין איך האנרכיה עוד לא כאן ובכל הכוח, כשאין אמצעי אכיפה אמינים, ואין תקשורת בריאה בין גורמי האכיפה לאזרח הפשוט, המרי האזרחי הוא רק עניין של זמן, אני תוהה למה הוא מתעכב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  40  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה