דרוש מידע האם יש מוצץ שלא גורם לבעיות אורטודנטיות עתידיות בשיניים?

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בגדול לא.
אבל תנסי של אוונט הוא הכי ישר וקטן כזה.. אני יודעת שהסגנון שלו הכי פחות מזיק

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלא יוציא את השיניים או החניכיים החוצה.
תודה!
לא פחות מסטראט-אפ.
אם תייצרי כזו חתיכה, בהתחייבות, תהיי עשירת תבל.

ולגופו של נושא: אין מוצר כזה. וגם לא יהיה. כי עצם קיומו בפה, ו[בעיקר ע"י] דחיפתו עם הלשון, גורם לבעיה.
הפיתרון הוא להפסיק עם המוצץ במוקדם שרק אפשר.
אבל תנסי של אוונט הוא הכי ישר וקטן כזה.. אני יודעת שהסגנון שלו הכי פחות מזיק
מנסיון עם אוונט, לא באמת פותר את הבעיה.

97531

משתמש רשום
מי שנשאר עם המוצץ במידה הכי קטנה, השיניים לא יוצאות - ראיתי כבר ילדה כזאת שאמא שלה הקפידה.

ידידים

משתמש פעיל
אני חושבת שאם מוצץ באמת היה גורם לבעיות אורטודנטיות , רוב העולם היה צריך יישור שיניים , וזה ממש לא כך
מכירה מלא שהיו עם מוצצים ובלי שום בעיה אורטודנטית

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה