דרוש מידע האם זוג מאורס יכול להרשם למחיר למשתכן?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ראובן שפירא

משתמש פעיל
אני לא חושב שהפקיד שמקבל את המסמך באמת חושב שכל החרדים פתאם ידועים בציבור לפני החתונה...
כן פקיד לא פקיד, סוכ"ס אם יצאו נתונים מזה לציבור, מה יראו?
"בישראל חיים עשרות אלפי זוגות ****** שחיים יחדיו בשלווה"
מה זה אם לא חילול ה'?

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
הוא בתור נשוי (כנראה) לא ורצה שיכניסו את המאורסים כדי לא להפחית לו את סיכויי הזכייה.

@אחד הטיפשים אל תשכח שאין אדם נוגע במוכן לחבירו ואפילו כמלוא נימה.
לשמחתי מחזיק בדירה כבר מעל ל5 שנים,

זה רק מצחיק שכל אחד חושב שהנציגים החרדים נבחרו בשביל לשרת את האינטרס שלו,
רק הסברתי שבתור אינטרס ציבורי קרי המחסור בדירות ועלית המחירים אין שום אינטרס או הבדל אם מאורסים יכנסו להגרלות או לא

דוד כ

משתמש חדש

קבצים מצורפים

• מחיר למשתכן.pdf
    KB 425.1 · צפיות: 214

ראובן שפירא

משתמש פעיל
כן יכולים רק להחתים עו"ד על טופס ידועים בציבור ואם יש לכם אשמח שתעדכנו כאן
אני מצרף כאן את הקובץ
מתוך המסמך:

"ידוע לנו כי משרד השיכון עורך מעת לעת בדיקות אימות הנתונים המדווחים ע"י מבקשי הסיוע וזאת באמצעות חברת חקירות ואנו מתחייבים לשתף פעולה עימם ככל שיידרש"

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כלומר הסיכוי לזכות לזוגות נשואים או מאורסים הוא שווה. לא?
בלת"ק
סתם לידע
כשאנחנו נרשמנו למשתכן לפני יותר מעשור כזוג נשוי, היתה זכות קדימה בזכיה לזוגות מאורשים כי הם היו נחשבים כ"חסרי בית"
כל ממשלה וההזיה שלה.

ראובן שפירא

משתמש פעיל
אז עדיף לא להחתים על ידועים בציבור?
אין לי מושג, צריך לשאול מי שעשה את זה איך הייתה ההתיחסות לזה מצד פקידי המשרד וכדו' אם הייתה.
ואם אתם גרים באותה עיר סמוכים זל"ז וכו' שאפשר יהיה לביים בשעת מבחן כנראה אין מה לחשוש, אבל אם אחד גר בצפת והשני באילת....

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אחד ישאל את רבותיו.....
כל מי שסידרו לו את זה כשהיה מאורס ככה עשו....

שמעתי מאנשים שעזרו בזה לאחרים בעבר שכיום זה יותר מסובך,
יש פה מישהו שעשה את זה לאחרונה (חצי שנה-שנה)
הזו"צ הצעיר שלנו התחתן לפני פחות מחצי שנה
ונרשם למחיר למשתכן
ב1.5.22 קיבל תעודת זכאות שתקפה לשנה אחת (זמנית) בגלל שהם היו רק מאורסים ולא היו נשואים
הם פתחו תיק ברישום לנישואין כרגיל,
מה שכן היה צריך שתאריך החתונה תהיה תוך 3 חודשים
לא ולא.
בתחילה היה אפשר להרשם על פי רישום נישואין בלבד [שעושים אותו עוד קודם החתונה] וכיום ניתן להרשם רק לאחר הנפקת תעודת הנישואין שזה דבר שניתן להוציא רק לאחר החתונה.
לפני תשע חודשים, ליברמן אהובינו ביטל את האופצייה הזו בחודש תמוז כמדומני.
הם נרשמו לנישואין בחודש אייר פ"ב

הרווח שלהם שהם רשומים כבני מקום ב2 ערים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

דוד כ

משתמש חדש
רשמית לא, אלא שיש דרך להחתים עו"ד ולהצהיר על זה היותם ידועים בציבור שאתם גרים יחד מלפני חצי שנה (שמעתי על כמה שעשו את זה ואין להם דרך לבדוק את זה אם הייתם גרים יחד או לא) הנה הטופס כאן למטה.
אני גם רוצה לעשות את זה פשוט אני מחפש עו"ד שמוכן לעשות את זה.
אם אתה מכיר מישהו תעדכן.
שאלתי אנשים שמבינים בזה ואמרו לי שזה מהדברים שרשומים לחכי"ם החרדים שצריכים שינוי דחוף וזה בטיפול

קבצים מצורפים

• מחיר למשתכן.pdf
    KB 425.1 · צפיות: 255

1 העם

משתמש צעיר
אבל כן שמעתי שהוא פתח את האופציה לחברים.
אי אפשר לנסות לרשום זוג מאורס כחברים לצורך הענין?
האם עוקבים אחרי הזוג לראות אם הם אכן גרים יחד וכו'?
לא חברים אלא ידועים בציבור, שזה מצריך חתימה של עו"ד על תצהיר שקרי. אמנם אף אחד לא יעקוב וזה גם לא מעניין מספיק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה