האם זה נורמלי לעשות קרמיקה באמבטיה עד התקרה?

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה לא? אצל ההורים שלי עשו כך, וזה ממש יפה

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יודעת שזה יכול ליצור לחות בקירות,
חמותי עשתה קרמיקות עד לתקרה באמבטיה אבל הוסיפה תקרה מונמכת מגבס והשאירה חלק קטן מהקיר שמוסתר בתקרה שמכוסה בגבס בלי שום ציפוי .

כי ככה זה לא יוצר עובש ולחות - משהוא כזה....

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני עשיתי ככה בכל האמבטיות
זה מאד יפה וחוסך הצטברות של אבק וכו'

ציפופוק

משתמש רשום
נכתב ע"י progitm;2398633:
אני יודעת שזה יכול ליצור לחות בקירות,
חמותי עשתה קרמיקות עד לתקרה באמבטיה אבל הוסיפה תקרה מונמכת מגבס והשאירה חלק קטן מהקיר שמוסתר בתקרה שמכוסה בגבס בלי שום ציפוי .

כי ככה זה לא יוצר עובש ולחות - משהוא כזה....

אני גם שמעתי שזה לא בריא לקירות...אולי בתווך של שנים
מה שבטוח שזה מאוד יפה!

SN

משתמש מקצוען
ברור שכן
גם לי יש ככה
לא צובר שום עובש/יובש/לחות/אבק

שירי12

משתמש סופר מקצוען
לדעתי די ברור שכן.
לי יש כעת עד שלושת רבעי קיר והקיר מתמלא עובש.

בהזדמנות הראשונה שאוכל אוסיף עד לתקרה.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לוודא לפני כן שהמפגש עם התקרה ייראה ישר.
כי לפעמים הקיר לא ממש בקו ישר לגמרי עם התקרה.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
פשוט. חדר האמבטיה מלא לחות. הקרמיקה לא סופגת את הלחות, נכון? אז איפה שאין קרמיקה שם נספג כל הלחות.
לכן צריך לדאוג לאוורור טוב של החדר, זה הכל. ונטה חזקה (IL- אין ליין) תעשה את העבודה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עוד משהו שכדאי לחשוב עליו: אם כל הקיר מכוסה בקרמיקה, כל קדיחה לצורך מתלים, ווים וכד' היא מבצע.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אצל הורים שלי יש, 27 שנים, לא ידוע לי על בעיות מיוחדות
ואני לתומי חשבתי שזה מלכתחילה רק בגלל שיקולי תקציב מתפשרים ועושים לא עד למעלה......

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י אפכא מסתברא;2398835:
עוד משהו שכדאי לחשוב עליו: אם כל הקיר מכוסה בקרמיקה, כל קדיחה לצורך מתלים, ווים וכד' היא מבצע.

יש קודחים מיוחדים ולא אמור להיות קושי מעבר לקדיחות רגילות.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני קדחתי כבר כמה פעמים בקרמיקה
ולא קרה כלום
מה שכן
אם מתחרטים או מחליפם מתלה שצריך מיקומים אחרים של ברגים
רואים את זה

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חיברתי סבוניות ומתלים עם דבק סופר7
על קרמיקה חלקה
כדי לחסוך קידוח בקירות
תלוי יפה וחזק, מחזיק משקל הגון בלעה''ר
כבר כמה שנים בסביבה רטובה ונראה מצוין ב''ה.

(אם רוצים תמיד אפשר להסיר עם שפכטל וחומרים חריפים כמו אציטון וכד')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה