דרוש מידע האם זה חוקי?

A052

משתמש סופר מקצוען
החוק אמור להיות שמדבר על בתי מרקחת פרטיים, ולא אמור להיות קשור לבתי מרקחת של הקופות עצמן.

mklj

משתמש פעיל
מישהו יודע מה לגבי מרשם מבית חולים- בית מרקחת בקופה מקבל?
ובית מרחקת פרטי?

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ועכשיו אני אוחזת שאני קונה בקופה שלי הוא בכלל לא דורש ממני מספר זהות אלא כרטיס חבר אם אני רוצה שזה יהיה בהו״ק. וכמובן אני בלי הכרטיס אז מעבירה אשראי בלי שום צורך שיהיה רשום תחת איזה מבוטח קניתי אותה.
ואת לא צריכה להעביר כרטיס חבר כדי לקבל תור?
אצלינו בשביל לקבל תור צריך להעביר כרטיס, כך שמי שלא חבר בקופה לא יכול לקנות.

mklj

משתמש פעיל
ואם צריך לקנות במיידי?
פעם נתנו לי בקופה מרשם של בית חולים- ככה ועכשיו לצורך כלשהו חשוב לי לדעת מה הנוהל המקובל

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
בית מרקחת חייב למכור גם לחברי קופות אחרות
חוק שנכנס לתוקף לפני כשנתיים.
גם תרופות מרשם, אלא שאז הוא לא חייב לתת את ההנחות.
הרבה מהתרופות הם אותו מחיר בלי הנחה.
בדרך כלל תרופות וותיקות [אנטיביוטיקה וכדומה].

שימחלה

משתמש רשום
מישהו יודע מה לגבי מרשם מבית חולים- בית מרקחת בקופה מקבל?
ובית מרחקת פרטי?
אני במאוחדת
היה לי מרשם מבית חולים וקניתי רגיל בקופה
לא יודעת מה הנוהל אצל כולם אצלי לא היה בעיות בזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה