כללי האם זה אמיתי??

• פותח הנושא ort
  • פורסם בתאריך

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ורק אני לא קבלתי כלום? :(

שלחתי מייל חוזר עם הטופס אחרי 10 שניות בדיוק מהרגע שקבלתי את המייל הראשון..

מה לא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לאט לאט מקווה שזה יגיע לכולם
רק להיות רגוע

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י R.Design;834553:
ורק אני לא קבלתי כלום? :(

שלחתי מייל חוזר עם הטופס אחרי 10 שניות בדיוק מהרגע שקבלתי את המייל הראשון..
לא רק את...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
האם יש עוד, חוץ ממני, שלא קבלו הודעה על 3 המשקלים מתנה?

א

אליהו פריד

אורח
בעקבות ההטבה היית לנו 'הצפה' למייל.
אנחנו עובדים על זה, בע"ה עד סוף השבוע ינתן לכולם תשובה (או הודעה על דבר פתיחת עסקת ההטבה)

בברכה
אליהו פריד

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
בעקבות ההטבה היית לנו 'הצפה' למייל.
אנחנו עובדים על זה, בע"ה עד סוף השבוע ינתן לכולם תשובה (או הודעה על דבר פתיחת עסקת ההטבה)

בברכה
אליהו פריד
תודה!
אני מקווה לא להתאכזב...

id24

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הבוקר כבר קיבלתי את המשקלים שבחרתי.
זריזים!!!

תודה. ובעז"ה זה בהחלט נותן כיוון לרכוש בפונטייפ...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י חיוך;835529:
תודה!
אני מקווה לא להתאכזב...
קבלתי את ההטבה -- תודה רבה לפונטייפ!! --

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
קיבלתי את המייל ב 5/8 ורק היום התפניתי לענות עליו.
הייתי בטוחה שאין לי סיכוי להיות מה200 נרשמים ראשונים...
אחרי מס' דקות קיבלתי מענה שנפתחה הטבה על שמי,
מאוחר יותר שלחתי מייל עם המשקלים הרצויים, ותוך מס' דקות קיבלתי את המשקלים.

תודה רבה, פונטייפ - אתם אדירים!!

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קיבלתי הודעה על פתיחת ההטבה.
מה עכשיו?????

ו... אלו משקלים מומלצים ביותר?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
עכשיו תפתחי את הקטלוג, ותערכי היכרות עם הפונטים שלהם...
(את נמצאת כבר אחרי השלב הזה?)

ניצוצות

משתמש צעיר
גם אני קיבלתי עכשו מייל שנפתחה עסקה בשבילי.
איך אני בוחרת ועל מה אתם ממליצים, בעיקר אני רוצה משהו לטקסט רץ?

ניצוצות

משתמש צעיר

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י ניצוצות;836181:

לספר ממש כדאי פרנקריהל רגיל ובולד.

לטקסטים קצרים אני אוהב את ניולטר וגם פגסוס ופרוג טקסט גולד
גם אחד הפונטים הכי יפים לדעתי הוא קמומיל אך יש לבדוק כמה מתאים לטקסט ארוך. המשקל הכי יפה שלו, לדעתי הוא המשקל השמן ביותר. כמובן כאות ראווה בלבד.

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם לא התייחסו כלל לפנייה שלי האם זה מראה שיש בעיה? אם לא חתמתי ידנית על התופס זה בעיה? איך אדע?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י gila;836190:
אם לא התייחסו כלל לפנייה שלי האם זה מראה שיש בעיה? אם לא חתמתי ידנית על התופס זה בעיה? איך אדע?

תתקשרי ותשאלי. הם אנשים מאד נחמדים ויענו בוודאי בסבר פנים יפות.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
גם אני לא חתמתי ידנית.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
גם אני לא חתמתי ידנית.

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י gila;836190:

ב8-8-2012 (יום רביעי שעבר) נפתחה עבורך עיסקת ההטבה
תשלחי מייל איזה משקלים את רוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה