כללי האם זה אמיתי??

• פותח הנושא ort
  • פורסם בתאריך

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
משהוא כאן מאד מוזר.
לקוחות לא קיבלו, אז מי קיבל ?
פונטייפ קיבלו רשימת תפוצה ממישהו שמכר להם אותו בלי הסכמה שלנו ? (אולי מפרוג.. לא מאמינה)
לכן זה נראה כהתחזות. (מספר זהות, כתובת וכו'ו בשביל מה הם צריכים את זה ?)

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
משהוא כאן מאד מוזר.
פונטייפ קיבלו רשימת תפוצה ממישהו שמכר להם אותו בלי הסכמה שלנו ? (אולי מפרוג.. לא מאמינה)
נראה לי שזה טופס שכל לקוח ממלא...
והפרטים במייל - כנראה בשביל הנוחות של המיון...
דעתי הקטנה...

(ובאמת למה לא הגיוני שהרשימה מפרוג? זה לא חוקי או משהו?)

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י מיכל123;832652:
משהוא כאן מאד מוזר.

אליהו פריד עצמו כתב שזה אמיתי...

יענקי111

משתמש צעיר
גם אני קיבלתי את זה - מאוד מסקרן אותי לדעת מאיפה יש להם את המייל שלי וכן את המיילים של שאר האנשים שקיבלו.

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
אני שלחתי את הטופס, והנה המייל שקבלתי בחזרה:

שלום ח. ג.
נפתחה עבורך עסקה בשם "הטבה שלושה משקלים" עם 3 משקלים
תאריך אחרון לבחירת המשקלים: 07/09/2012

אצל אליהו מילה זה מילה.

מה לא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כפי שאני מבין הם קבלו את זה מפרוג, מה כל רעש ? כולנו שלחנו מייל חזרה אז למה צועקים עכשיו מאיפה יש להם המייל כן חוקי לא חוקי תחכו להמייל שצריך להגיע בחזרה ותבקשו השלוש גופנים תגידו תודה וזה הוא
מה שכן מוזר לי שזה היה מייל של גימייל ולא של פונטייפ, אבל אליהו פריד אמר כבר שזה נכון,
אז חברה לחכות רגוע

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכל המודאגים, מאגרים של שמותיכם ומספרי תעודות הזהות שלכם מצויים בשוק ונסחרים חופשי בין החברות השונות, כך שלא מסירת המספר לפונטייפ תחולל איזשהו שינוי משמעותי.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מה לא;832734:
מה כל רעש ? .... אז למה צועקים עכשיו ...
מה שכן מוזר לי שזה היה מייל של גימייל ולא של פונטייפ, אבל אליהו פריד אמר כבר שזה נכון,
אז חברה לחכות רגוע

מי צועק?:)
:)ביררתי בסך הכל-
1- כי טרם קיבלתי מייל כזה אי פעם
2- לא זכור לי שנרשמתי לאנשהוא ולכן מוזר לי מהיכן כתובת המייל האישית שלי הגיעה לידיהם.
3- אכן המייל נשלח מפונטייפ דרך ג'ימייל...[FONType‏ <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏ ]
4- כי למדתי על בשרי שבסופו של דבר משלמים על מתנות... [למרות שמחרתיים יש לי יומולדת.:p..]
5-ברוך ה' אני במצב רגוע.:)

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ראו השפעת הפרסומת, והפחד שנגרם מסיפורים ששמענו...
שמישהו שם את כל הקלפים על השולחן, בצורה אמיתית וברורה, לא מאמינים לו.
מילה של אליהו פריד היא מילה.
וכל מי שנוכח כאן באתר, או יצא לו להכירו, יודע את זה.
אתם יכולים להיות רגועים לגמרי.
ומי ששלח, הרויח.

הרי כתבו לכם במפורש:

הינך מעצב/ת? גרפיקאי/ת?
אם כן, פונטייפ מעונינת בך כלקוח!

פונטייפ, כחברה צעירה, אשר שמה לה למטרה לחדש בכל התחומים:
* עיצוב הגופנים, תוך הקפדה על צורניות, מקצב וזרימה
* פיתוח גופני אופן-טייפ משוכללים.
* שירות לקוח חדשני ומסור, ששם את הלקוח במרכז ומביא מענה לצרכיו
* הוצאה לאור של גופנים חדשים פעם או פעמיים בחודש.
אנו שמחים להציע לכם המעצבים לטעום פעם אחת את העידן החדש בתחום הטיפוגרפיה, הגופנים, חוויית עיצוב והתחדשות.

אין צורך לפרט אודות יתרונותיה של חברת 'פונטייפ' והתועלת שנוכל להעניק לך, מאחר וההצעה שאנו מציעים כאן היא פשוטה הרבה יותר. -בדוק אותנו בעצמך!-
אנחנו שמחים לתת לך לבחור מספריית הפונטים המורחבת של 'פונטייפ' שלושה משקלים לבחירתך לשימוש מסחרי.

בהנאה ובהצלחה לכל המצטרפים.
ובקרוב אצל כל אלו שעדיין לא ניסו...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא בטוח שקיבלו את המיילים מרשימת ממישהו, המייל שלי נמצא אצלם כי בעבר ביררתי על קניית פונטים ונתתי להם את המייל שלי כדי שישלחו לי טופס ומחוסר זמן עדיין לא קניתי, כעת אני גם יקבל שלושה משקלים חינם וגם יקנה מספר משקלים שכבר בחרתי, (עדיין לא קיבלתי מייל חוזר) תודה לפונטייפ.

052810009

משתמש רשום
עימוד ספרים
גם אני קיבלתי את המייל הזה, וכל שאלה ששאלתי החזירו לי תגובה במייל ואפילו שלחו לי את הקטלוג של הפונטים שלהם, מה שנותר לי זה רק לבחור....
אלו משקלים אתם ממליצים? בעיקר לספרי קודש (משהו שיחליף לי קצת את פרנקריהל ודרוגולין)?
תודה לכל הממליצים....

PerfectDesign

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הם לא הגיבו לי על המייל ששלחתי עם הטופס.
נראה לכם שיש לי סיכוי?

052810009

משתמש רשום
עימוד ספרים
נכתב ע"י PerfectDesign;832890:
נראה לכם שיש לי סיכוי?

אני שלחתי להם מייל נוסף האם הטופס שלי הגיע, וכך הם ענו לי.....

PerfectDesign

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 052810009;832898:
אני שלחתי להם מייל נוסף האם הטופס שלי הגיע, וכך הם ענו לי.....
גם אני שלחתי מייל חוזר, וגם על זה לא הגיבו.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י PerfectDesign;832890:
נראה לכם שיש לי סיכוי?
איך חתמת?

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ort;833624:
למה זה משנה איך? אני מלאתי במחשב אז זה אכן לא בכתב יד. האם זו בעיה?

מה לא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קבלתי היום מייל חוזר מפונטייפ
נפתחה עבורך עסקה בשם "הטבה שלושה משקלים" עם 3 משקלים
תאריך אחרון לבחירת המשקלים: 09/09/2012
תודה לפונטייפ....

מה לא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
והמייל הגיע כבר מהמייל של פונטייפ כנראה משום הבהלה פה מחברי פרוג :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י gila;833638:
למה זה משנה איך? אני מלאתי במחשב אז זה אכן לא בכתב יד. האם זו בעיה?
גם אני...

והיום קיבלתי משוב- לבחירתי 3 משקלים.
תודה רבה לפונטייפ!

אז כנראה זה אמיתי...:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה