דרוש מידע האם זה אמיתי או עוקץ ??

מצב
הנושא נעול.

ישראל גיל

משתמש רשום
פתאום כשעשיתי חיפוש בכרום, אז קופץ לי שאני בר המזל ואם אענה על סקר אז מציע לי לקבל מתנה ב 3$ מצו"ב תמונה.... האם מישהו נתקל בזה ויודע שזה אמין ???
‏‏צילום מסך (33).png

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זה לא יד ראשונה
זה ירושה מ"מכר שלך- כראוטשי מוטרקאי שמת באוגנדה ורשם אותך בצוואה ואתה רק צריך להעביר לעורך דין נכראוטי תלתלושי 300 דולר דמי עמלה של העברת הכספים לארץ"

אההה

משתמש פעיל
זה קורה מלא
נתקלתי בזה כבר לפחות פעמיים
וכן במישהו ששילם להם דולר או שניים
עוקץ פשוט אף פעם לא ראיתי מישהו שקיבל מוצר
אגב פעם הם "חילקו" אייפון 13
כנראה התקציב שלהם ירד

אגב מה זה "תקבל הזדמנות לזכות"?
הם אפילו לא מתחייבים שתקבל את המוצר

נערך לאחרונה ב:

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
זה עוקץ .זהירות!
אף פעם לא לפתוח קבצים שכאלה.הם אומרים לשלם סכום זעום עם האשראי שתזכה "במתנה" הגדולה.
ואז חוגגים על האשראי.
כנל הודעות פישינג מדואר ישראל שצצות "מחכה לכם חבילה.נא לשלם כך וכך."
הכל שקר ובלוף.ופוטנציאל לעוקץ באשראי

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה עוקץ!!!!
עשיתי חיפוש גוגל ופתאום הקישור הזה קפץ לי, עניתי על כמה שאלות מטופשות
ואז זה כותב לי שזכיתי בדייסון ב3 דולר
התלבטתי ויצאתי מזה.
אח"כ בדקתי והם כתבו בתנאי הרכישה באותיות קטנטנות בתוך אלף מילים שכל שבועיים יחוייב האשראי עבור השירות.
תזהרו מזה!!

ויש כאן על זה כתבה שראיתי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה