האם המודעה הזו עמוסה מדי?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הרבה הרבה הרבה יותר טוב.

יש כאן קצת פלונטר, כי בעצם את מעבירה 2 מסרים:
א. שיש ערב
ב. שזו השיטה היחידה שמבינה אותך

לכן אולי כדאי להפוך, ולכתוב כך:
בואי לערב מרתק וגדוש הומור עם רוחלה, מייסדת השיטה שמבינה רק אותך!
אח"כ את פרטי התוכנית ופרטי הערב (הם מדי מוזנחים במודעה הנוכחית).

את הספר להוריד למקום אחר (מחשבת כפירה: אולי להוריד בכלל??)

ולסיום, הוסיפי הנעה לפעולה במשפט התחתון: לברורים ולקבלת וכו' התקשרי!

בהצלחה!
אני מתכוונת להגיע (אני אני עומדת בהספקים שהעמדתי לעצמי).
יהיה כיבוד, כן? ;)

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
צודקת כבר הועבר לשינוי...

תודה על ההערות כבר שמנו לב קודם, את ה"סעודה האחרונה לפני דיאטה" מומלץ לערוך בבית:D:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בלי כיבוד זה לא שווה.
אגב, לגבי הניוזלטר. מאוד יפה, אבל הפונט מדי קטן. הייתי גם ממליצה לך לכתוב בהתחלה תמצית של הדברים (כמו במאמרים באתר של כללית).

בהצלחה!
זה מוזר אבל אני מאוד נרגשת בשבילך!

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
תודה

זה תמיד מרגש לצמוח.. נהנית ללמוד מכם כאן בפורם!!! אקח את הדברים לתשומת ליבי.:cool:

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
בעיקר חומר להצגה... אני גם שחקנית קומית (מעולה באימפרובזציה) הקומיקס מעביר בספר קטעים שאני מציגה בסדנאות...:D

פינת המבקר

משתמש רשום
עיצובית,הראשונה הרבה יותר יפה ו..יושבת טוב ונכון.

נכון זה עמוס ,אך לא כזה קריטי.

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני אהבתי את המודעה הראשונה לאורך, יש לה יותר קו נקי וחלק (והשני חזר להיות קצת עמוס, לדעתי). אבל הערות שהעירו פה נכונות.
לכן, הייתי ממליצה לחבר בין השניים. כלומר: החלק הראשון אוהבת לאכול וכו' כמו במודעה הראשונה בריבוע הבורדו. בואי להכיר את השיטה שמבינה אותך, בפס האפור (אולי קצת יותר מעובה...) תחילה כמו המודעה הראשונה, אך לנסות להכניס את כל המשפט בתוך הפס האפור (אולי בשתי שורות, צריך לראות איך זה יראה...)
אח''כ ההמשך כמו במודעה השניה - ערב מרתק וכו' (שזה האובייקט המרכזי)
זו המלצתי (כמובן לא ניסתי, אבל זה מה שאני הייתי מנסה לעשות לראות את התוצאות... אח''כ הייתי מסתכלת על כל המודעות שיצרתי ומחליטה לבד או בסיעור מוחות מה נראה הכי טוב...)
בכל אופן המודעה יפה ושיהיה לך בהצלחה

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
אסטרטגית המודעה האחרונה טובה מאוד. וגם עיצובית זו מודעה טובה.

נראה לי שאפשר לוותר על השינויים בפונטים ובגדלים בקטע הטקסט הראשון. אפשר לכתוב ברצף אחיד: בואי להכיר וכו' שמבינה אותך, (השיטה היחידה וכו' אפשר להדגיש בהדגשה רגילה).
יתכן שכדאי להוציא את הצלחת עם הירקות ולמרכז את הכותרת, וגם "עם רוחל'ה" לא צריך להיות עם הלוגו שמעמיס לחינם.

כדאי לזכור, כשמדגישים 10 דברים שום דבר לא מודגש באמת. גם אם צורת ההדגשה משתנה.

RE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
החצי לגובה הראשון
לדעתי מוצלח
רק כמה פינשים
במקום להסביר ניסתי להזיז כמה דברים

קבצים מצורפים

• מודעה דיאטה חדש.jpg
    KB 171.7 · צפיות: 4

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת למה אבל כשצועקים לי באוזניים "אנחנו היחידים שמבינים אותך" זה יוצר אצלי רתיעה. כולם מבטיחים לי שהם מבינים אותי והפעם זה באמת וכו'...
בכללית, המודעה מאד השתפרה. ואם את מחליטה להשתמש במשפט הקופי המוליך הנ"ל, אין צורך ב3 סימני קריאה, אחד בהחלט מספיק ויעשה לך את העבודה טוב יותר מה3

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רוחלה, בהצלחה רבה!
אני באמת מאוד מתרגשת ומעריכה מאוד לראות איך את ממשיכה כל הזמן לעבוד עם רעיונות וביצועים מקסימים!!
מהכרות עם רוחלה אני מציעה לכל מי שיש לה אפשרות - לא להפסיד את הערב! גם אם לא מעניין אותך דיאטה, אני בטוחה שתצאי מלאת חוויות ותכנים כמו שרק רוחלה יודעת להעביר....

לגבי המודעה, אין לי הרבה מה להוסיף לכל ההערות שכבר הביאו ושיפרו מאוד את התוכן והעברת המסרים, רק רציתי לצייין שעל אף שהמודעה היתה עמוסה, היא היתה מבוצעת מבחינה גרפית ממש מוצלח. זה היה נעים לעין למרות העומס המילולי.

בהצלחה רבה להמשך....

מנדל שכטר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חכמת ההמונים!

אין לי עוד מה לומר על המודעה, רק שתי הערות קצרות על התהליך.

א. אני רואה שזה ביום שני הבא ולכן (מנסיון) כדי לעצור ולשלוח את הכי טוב שיצא עד עכשיו (למיטב הבנתך האישית והבנתך ממה שכתבו לך כאן).
צריך לזכור, שאויבו של הטוב הוא הטוב יותר..

ב. התהליך שעברת/העברת כאן הוא מבורך.
יצא לי לפני כמה שבועות להכין מודעה. העלתי וביקשתי חוו"ד.
עם יד על הלב? לא היה קל בכלל.
קיבלתי עשרות הערות במצטבר. וכל תיקון זה בעצם עוד קובץ לייצא ושוב לחזור ולהתבונן בעין בוחנת איך נראה עכשיו? האם השתפר או לא?
האם קיבלתי את הביקורות או לא?

למעשה יש לי במחשב בסביבות 30 סקיצות, בלי גוזמה.

אבל! וכאן מגיע אבל גדול!
התמקצעתי, השתפרתי והרווחתי.
אני בניתי את המודעה בסגנון מסוים, המורה שלי האיר את עיני בנקודה שלא חשבתי/לא הייתי רגיל לעשות, אחד מחברי הפורום הדגיש לי פרט אחר וכן רבים אחרים וטובים ובעצם עברתי עם עצמי תהליך של למידה (וחשוב יותר) הטמעה!

אין דבר מבורך יותר מלימוד מנסיונם של אחרים.

זאת ועוד, אנחנו דנים בפומבי וממילא עוד אנשים אחרים לומדים ונהנים מהחומר ומהשיעור הוירטואלי על זה. וזכות זיכוי ולימוד הרבים גדול מאוד.

בהצלחה רבה,
"אהוב את הביקורת, כי היא תעמידך על הגובה האמיתי" (האדמו"ר הרש"ב מחב"ד. לוח היום יום יב סיון)

נ.ב. בסכומו של יום המודעה האחרונה שלי שנשלחה לדפוס, נשמט ממנה השעה:eek::eek: אבל (בטבעי אני אדם אופטימי וב"ה שמצאתי גם בזה את הדברים הטובים).
אין דבר יותר לא שגרתי והזוי, ממודעה על אירוע, עם מיקום ופרטים ובלי שעה. והיות שהיה מספר טלפון במודעה, כל מי שהתעניין ידע לצלצל.
רק אציין, שזה היה ערב הכנה ליוהכ"פ ובאותו הערב באותו האזור התקיימו לפחות חמישה אירועים (נסיעה לקברי צדיקים, אזכרה לרב העיר, אירוע במתכונת דומה עם רב מפורסם ברמה ארצית ועוד) ולמרות זאת הגיעו כ80 איש שזו הצלחה רבה מאוד.
וגם מזה למדתי שיעור - להסתכל ב"רמזור" של האינדי, גם כשאני בטוח שהכל 'פיקס'.

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
המון תודה... המודעה נשלחה .. הגירסה הסופית תעלה עוד מעט,

מאחר ואנחנו( אני ובעלי "קומיקסבא" "אילו וכאילו" ועוד) עושים הרבה, למדנו לקבל ולשמוע הערות וללמוד מזה.. גם אם זו טרחה זה שווה כל רגע, מודה שהמשפט שהולך אתנו תמיד זה מה שכתבתם:שאויבו של הטוב הוא הטוב יותר.. מי שלא מפחד להכשל-מצליח!!! וזה מה שבעלי עונה גם כששואלים אותו איך הוא עושה כל כך הרבה- לא מפחדים להיות לא מושלמים!
גם הספר"דיאטה זה קשה-לרזות זה קל" שברוך ה' התברר כלהיט -מאד(!!!!!) הפחיד אותי להפיץ אותו..כי היה לי בורור שיש מה לשפר בו, ברוך ה' כמיות התגובות שאני מקבלת כל הזמן במייל או בטלפונים מעידים שהרבה נשים נעזרו בו, ואגב גם עליו התיעצתי כאן בפורום מאיירים.. (בכל זאת לא פשוט בספר רציני לצאת עם קומיקס) ונעזרתי הרבה!
אז שוב תודה לכולם... למאירים ולמעירים... ואת הניוזלייטר ששלחתי אפשר להפיץ לכל מי שיכול להעזר בזה.. ללא שום תמורה!!!!

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
המון תודה לכל המסייעים, היה ערב נפלא ,

למרות המצב. (ואתמול קרוב אלינו היה הפיגוע בגשר המיתרים, סירנות נוראיות באמצע) הייתה היענות עצומה עד שלא לכולן היה מקום לשבת, והכי חשוב קיבלתי מחמאות על המודעה.. אך הקרדיט לאילו שסייעו כאן בפורם הנכבד, ולדבי גולד הגרפיקאית
המדהימה שמשנה ומשנה עד שאני מרוצה והכל בטוב טעם!! חדש טוב ורגוע לכולנו:):)

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יפה שעדכנת.
המון הצלחות בהמשך!

.. אה, ואני חייבת לך על 'אתקינס' הזכור לטוב... ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה