דרוש מידע האם דמי הניהול של הפנסיה שלי טובים??

אינסופית

משתמש צעיר
אשמח לחו"ד:

האם זה נקרא דמי ניהול נמוכים??

מצבירה: 0.09
מהפקדה: 0.9
מסלול: S&P

בנוסף אני פותחת עכשיו קרן השתלמות ושמה הציעו לי גם בS&P
דמי ניהול מצבירה של 0.6
גבוה מידי??
תודה!

בום על קולי

משתמש צעיר
ורק אני סובל מזה?
מגדל.PNG
‏‏לכידה.PNG

אינסופית

משתמש צעיר
לי יש קופת גמל להשקעה במור -מהפקדה -0.00
מצבירה -0.80
בלי שום משא ומתן ,
הייתי בקשר עם יועץ פנסיוני לגבי פנסיה שאמר לי שאפשר להוריד אותם על ידי משא ומתן ל-0.60.
דרך סוכן פרטי??
כי לי זה דרך סוכן מהחברה.
הבנתי שהדמי ניהול של קרן הפנסיה זה הטבה מהחברה הקודמת שעבדתי לכן הם נמוכים בלי שהייתי צריכה להתמקח..
אבל אם אני רוצה לנסות להוזיל את הדמי ניהול של קרן השתלמות זה לדבר עם אותו סוכן מטעם החברה שהציע לי את זה או צריכים מישהו פרטי?
זה לא נמוך.
זה המחיר ההתחלתי שיש ברוב החברות, שממנו מתחילים להתמקח
אנחנו לדוגמא משלמים 0.35.
התמקחת אם אותו אחד או שניסת כמה חברות ואמרת לו שבחברת X זה יותר משתלם אז גם הוא הוריד לך??

smart guy

משתמש חדש
דרך סוכן פרטי??
כי לי זה דרך סוכן מהחברה.
הבנתי שהדמי ניהול של קרן הפנסיה זה הטבה מהחברה הקודמת שעבדתי לכן הם נמוכים בלי שהייתי צריכה להתמקח..
אבל אם אני רוצה לנסות להוזיל את הדמי ניהול של קרן השתלמות זה לדבר עם אותו סוכן מטעם החברה שהציע לי את זה או צריכים מישהו פרטי?
כן וודאי דרך סוכן פרטי,ודרך אגב הוא לא לוקח כסף מהלקוחות ,אבל הרווח שלו הוא מהחברה כיוון שהוא בא עם מסה של לקוחות אז הם נותנים לו אחוזון קטן מהדמי ניהול.

אינסופית

משתמש צעיר
כן וודאי דרך סוכן פרטי,ודרך אגב הוא לא לוקח כסף מהלקוחות ,אבל הרווח שלו הוא מהחברה כיוון שהוא בא עם מסה של לקוחות אז הם נותנים לו אחוזון קטן מהדמי ניהול.
יש לך יועץ שאת ממליצה עליו??
יש טעם לדבר עם הסוכן מטעם החברה אם יש לו אפשרות להוזיל ורק אם אין לו אפשרות לפנות ליועץ פרטי?

smart guy

משתמש חדש
יש לך יועץ שאת ממליצה עליו??
יש טעם לדבר עם הסוכן מטעם החברה אם יש לו אפשרות להוזיל ורק אם אין לו אפשרות לפנות ליועץ פרטי?
אני גר במודיעין עילית ,ויש שם יועץ ממש מומחה בשם משה ויינטרוב ,הטלפון שלו הוא-0549574543.

smart guy

משתמש חדש
אם את ממש מקצוענית במשא ומתן תנסי דרך החברה ולהשתמש עם הצעות אחרות שהביאו לך ,אבל אם לא, הייתי ממליץ ללכת לסוכן פרטי שאין לו אינטרס אצל חברה מסויימת דווקא.

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
יש
עיקר התשלום לטווח ארוך זה מהצבירה. וזה יקר מאודדד
יש אנשים צעירים שמרוויחים טוב, שהצבירה שלהם נמוכה וההפקדה שלהם גבוהה ולהם טוב דמי ניהול יותר זולים מההפקדה גם אם זה על חשבון הצבירה.
כל אחד יש לו דמי ניהול שטובים לו ולשני לא.
בכ"א לטווח ארוך זה ממילא לא, כי דמי ניהול יש להם תוקף בדרך כלל ל-6 שנים.

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גמל להשקעה 0.8 זה יקר.
בקלות אפשר לקבל מתחת ל0.6 תשאלו כאן בכול הפורומוים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה