דרוש מידע האם בעלי עמדות מחשבים יכולים לצפות בנתוני הגלישה של הלקוחות?

חוי.ק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפשר לעשות יציאה
או לגלוש מראש בגלישה נסתרת או אורח

לאחר מעשה
אפשר לצאת מהמייל ממחשב שכבר לא זמין ע"י-
כניסה ל ניהול חשבון גוגל שלך-אבטחה-המכשירים שלך-ניהול מכשירים
ולהוציא את המייל מכל המחשבים שמחוברים כעת.........

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
השאלה למה במייל לא חופרים
אני מקווה שאני לא מביא להם רעיון
הם חופרים במייל כבר היום.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יש לי סטיק של העבודה ואני מתחברת ממנו גם לדברים אישיים
זה אומר שהמידע הזה גם יכול להיות חשוף לאנשי המחשוב של החברה?
המיילים, האתרים שנכנסתי אליהם קופ"ח וכל זה?
(ובוודאות אין הקלטה של המסך או דברים דומים, רק מבחינת הסטיק עצמו ועצם זה שהסים וחבילת הגלישה בשליטתם.)
בפשטות, אני לא בעלת מקצוע בנושא,
הם יכולים לראות לאיזה אתרים נכנסת (מה שרואים בהיסטוריה), אבל לא יכולים לראות את הנתונים שהזנת את מה שכתבת או את מה שקראת.

מים אחרונים

משתמש מקצוען
אמנם לא קראתי את כל מה שכתבו פה, אבל ראיתי קצת את הכותרות,
אז רק רציתי לשתף אתכם במעשה שהייתי שותף בו בתור חבר.....

מעשה בישיבה מוכרת בי-ם, ישיבה שע"פ כלליה אסור שבחור ישב בחדר מחשבים,
וק"ו שיהיה לו מייל,
כמה בחורים ישבו בחדר מחשבים ליד הישיבה, ויום א' המשגיח מביא להם צילומי מסך של המיילים שלהם,
של הדרייב ושל כל הקישורים שבו.....

למותר לציין שאף א' מהם לא נתן למישהו את סיסמת המייל,
אני אישית גם לא מאמין שבעל החדר מחשבים ישב כל הזמן ועשה צילומי מסך בשליטה מרחוק,
מה שאומר שכיוון והם גלשו פעם א' במחשבים אלו, הגישה של המחשב למייל לא בוטלה.....
לתשומת לבכם....!
אני לא מאמין שזה קיים סיפר מוחקים הכל יתכן מאוד שהאחראי היה שם באותו זמן ועקב אחריו...

מוטי ברנט

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלת"ק

אנשים מערבבים פה כמה מושגים שונים.

אפשרות ההקלטה של נטפרי ושל חדרי מחשבים היא שונה לגמרי,
כך גם של מקומות עבודה וכדו'.

זה מאוד משנה עם יש שליטה על הרשת ,על הWIFI ,או תוכנה שיושבת על המחשב עצמו.

אין שום טעם להקיש בין יכולות של מישהו מסוים למישהו אחר,
כשמישהו משתמש במחשב שלי,
(-וכן, להשתמש בחדר מחשבים, זה לגמרי להשתמש במחשב של מישהו אחר)
אז ברור שאני יכול להקליט את כל הפעולות שנעשות שם, כולל כל מה שרואים על המסך...
ולראות הכל בכל מכל כל,
זה רק שאלה איזה תוכנה יש לי שם.

אם מישהו משתמש ברשת שלי
(-להשתמש ב WIFI של מישהו אחר למשל...)
אז אני יכול להקליט את תעבורת הרשת, כולל הכל.
אבל אני לא יכול לראות דברים שהוא פתח על המחשב ולא השתמשת ברשת.

לחברת סינון,
יש יכולת תיאורטית לצפות בכל תעבורת הרשת,
אבל די ברור שהיא לא עושה את זה סתם,
מין הסתם רק מטא דאטה או משהו כזה,
בשביל לייעל את השירות.

מקווה שעזרתי

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בפשטות, אני לא בעלת מקצוע בנושא,
הם יכולים לראות לאיזה אתרים נכנסת (מה שרואים בהיסטוריה), אבל לא יכולים לראות את הנתונים שהזנת את מה שכתבת או את מה שקראת.
אני כנסת מגלישה בסתר ועל פרופילים שלי,
אם אני עושה יציאה אין את ההסטוריה.

מוטי ברנט

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני כנסת מגלישה בסתר ועל פרופילים שלי,
אם אני עושה יציאה אין את ההסטוריה.
אין את ההיסטוריה אצל גוגל ואצלם בלבד.
אבל אם השתמשת במחשב של מישהו אחר
או ב WIFI של מישהו אחר, אז הם יכולים להקליט או לצפות בזמן אמת.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם מישהו משתמש ברשת שלי
(-להשתמש ב WIFI של מישהו אחר למשל...)
אז אני יכול להקליט את תעבורת הרשת, כולל הכל.
אתה יכול להקליט את תעבורת הרשת, אבל זה מוצפן. ברוב מוחלט של האתרים. לא יהיה לך מה לעשות עם זה. בשום צורה.
אלא אם תגרום למשתמש לגלוש למקום אחר ממה שהוא חושב שהוא גולש (קשה עד בלתי אפשרי בימינו).
מקווה גם שעזרתי.

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אין את ההיסטוריה אצל גוגל ואצלם בלבד.
אבל אם השתמשת במחשב של מישהו אחר
או ב WIFI של מישהו אחר, אז הם יכולים להקליט או לצפות בזמן אמת.
המחשב אישי שלי,
הסטיק והסים של העבודה.

בעיקרון הם לא מתחברים בזמן אמת, הם מדי עמוסים....
אז אם לא בזמן אמת- אין להם דרך לדעת.
הבנתי נכון?

בטח בהשם

משתמש פעיל
בהקשר לחדרי מחשבים אני ישבתי עשרות אם לא מאות פעמים בחדרים כאלה ואחרים והמון פעמים התוכנה של שליטה מרחוק פתוחה לפעמים אפ' נפתחת כשאני באמצע שימוש ידיד טכנאי אמר לי לברוח משם{לא ברחתי כי לא אכפת לי}
עוד משהו לסיום ישבתי פעם אחת ונתקעתי בקשתי מאשתי שתיכנס אחרי דקה קפץ לי הודעה זה חדר לגברים בלבד
המקומות האלה בד"כ מרושתים 100% ואפשר לצפות גם אם לא דרך תוכנה במחשב דרך המצלמות ושימו לב המצלמות שם איכותיות ומקצועיות ברמה שהוא קורא את המחשב דרך המצלמה בקלות
בהצלחה ואל תפחדו סופסוף נגיעה קטנה בפרטיות שלנו יכולה להקריס להם את העסק

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
בהקשר לחדרי מחשבים אני ישבתי עשרות אם לא מאות פעמים בחדרים כאלה ואחרים והמון פעמים התוכנה של שליטה מרחוק פתוחה לפעמים אפ' נפתחת כשאני באמצע שימוש ידיד טכנאי אמר לי לברוח משם{לא ברחתי כי לא אכפת לי}
עוד משהו לסיום ישבתי פעם אחת ונתקעתי בקשתי מאשתי שתיכנס אחרי דקה קפץ לי הודעה זה חדר לגברים בלבד
המקומות האלה בד"כ מרושתים 100% ואפשר לצפות גם אם לא דרך תוכנה במחשב דרך המצלמות ושימו לב המצלמות שם איכותיות ומקצועיות ברמה שהוא קורא את המחשב דרך המצלמה בקלות
בהצלחה ואל תפחדו סופסוף נגיעה קטנה בפרטיות שלנו יכולה להקריס להם את העסק
ברור
וכנראה זה בגלל ההכשר
אבל כל אלו שאמרו שזה שטויות
כנראה בעלי אינטרסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה