דרוש מידע האם בעלי עמדות מחשבים יכולים לצפות בנתוני הגלישה של הלקוחות?

מחפש עצה

משתמש פעיל
נערך לאחרונה ב:

מטעמים

משתמש מקצוען
לכל המוטרדים למיניהם..
מלפני שנה וחצי נטפרי חסמו (בהוראת חותם) את כל סוגי תעבורת הרשת של תוכנות שליטה מרחוק בכל חדרי המחשבים שתחת פיקוח חותם (שזה אומר כמעט כולם).

התוכנה היחידה שנשארה פתוחה, היא תוכנת טים ויואר, (התוכנה עם החיצים הכחולים) שבעת שליטה מרחוק קופץ חלון קטן בצבע כחול לצד המסך, ואין שום אפשרות בעולם לפספס את החלון הזה.

עד כאן לגבי שליטה בדרך הרשת.

לגבי השטויות שכתבו כאן על תוכנות ריגול של הקלטה מראש שיכולות להיות מותקנת על המחשב:
זו עבירה פלילית ממש להתקין כזו תוכנה, אין בעל עסק נורמלי שהשקיע עשרות אלפי ש"ח בציוד שלו, שיתקין כזו תוכנה.

מה גם, שברוב חדרי המחשבים מותקנת הקפאה מלאה של המחשבים שכולם חוזרים למצב הראשוני לאחר ריסטארט.

אם מישהו חושש שיעשה ריסטארט.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
מאיפה המידע שאפשר להכנס למידע בחדרי מחשבים?
למה שמישהו יעקוב אחריכם??

מטעמים

משתמש מקצוען
לגבי השטויות שכתבו כאן על תוכנות ריגול של הקלטה מראש שיכולות להיות מותקנת על המחשב:
זו עבירה פלילית ממש להתקין כזו תוכנה, אין בעל עסק נורמלי שהשקיע עשרות אלפי ש"ח בציוד שלו, שיתקין כזו תוכנה.
וגם אם כן, יש לו עוד בעיה, אם זה מקליט - זה רק בוידאו.

אז בכל מקרה אין מה לעשות עם הקובץ, המקליט לעולם לא יוכל לצפות בו ולא להעתיק אותו, כיוון שבכל החנויות בפיקוח "חותם" ממילא יש תוכנת "וידאוף" שלא מאפשרת שום שימוש בוידאו.

זו תוכנה חזקה ביותר, שאין שום דרך להסיר אותה מהמחשב, האפשרות היחידה להיפטר ממנה היא רק לאתחל את המחשב לחלוטין. תעשו עליה קצת חיפוש בגוגל - עדיין לא נמצא אף אחד שהצליח לפרוץ אותה.

נערך לאחרונה ב:

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מי שמחובר לקהילה בנטפרי
יש אפשרות לנציג הקהילה לראות כמה דברים
והם מה הם שעות הגלישה (או האחרונות או תמידי)
של כל משתמש
וכן מה הוא האתר האחרון שהוא גלש אליו
יותר מזה לא ידוע לי שיש אפשרות
נטפרי בעצמם???
ברור שנטפרי בעצמם יכולים
הם מביאים לנציג הקהילה את האפשרות

רפ

משתמש סופר מקצוען
לכל המוטרדים למיניהם..
מלפני שנה וחצי נטפרי חסמו (בהוראת חותם) את כל סוגי תעבורת הרשת של תוכנות שליטה מרחוק בכל חדרי המחשבים שתחת פיקוח חותם (שזה אומר כמעט כולם).

התוכנה היחידה שנשארה פתוחה, היא תוכנת טים ויואר, (התוכנה עם החיצים הכחולים) שבעת שליטה מרחוק קופץ חלון קטן בצבע כחול לצד המסך, ואין שום אפשרות בעולם לפספס את החלון הזה.

מה גם, שברוב חדרי המחשבים מותקנת הקפאה מלאה של המחשבים שכולם חוזרים למצב הראשוני לאחר ריסטארט.

תעבורת רשת זה דבר שנשמר בשרת ולא על המחשב עצמו, ולא קשור לתוכנת שליטה מרחוק.

רפ

משתמש סופר מקצוען
לא דיברתי על פרטי תעבורת הרשת, אלא על האפשרות של התוכנות שליטה מרחוק להשתמש ברשת.
אבל השאלה היא האם בעל עמדות המחשבים יכול לצפות בנתוני הגלישה של הלקוחות או לא.
והתשובה היא יתכן שכן. זה לא קשור לתוכנת שליטה מרחוק.

אבא לוי

משתמש פעיל
אני מדבר על סייפר כן
ואני יכול דרך סייפר להיכנס לכל המחשבים ולראות מה רואים שם באותו רגע אל תגיד לי שלא
אדרבא תביא ראיות שלא
אולי תתן לי רמז איפה זה נמצא?
כי אני מכיר את כל הממשק ואני יודע שלא נמצא כזה דבר
(חוץ מזה, שזה פלילי ובעל התוכנה של סייפר אף פעם לא יעשה כזה דבר)
לכל המוטרדים למיניהם..

טים ויואר גם חסום בחותם, התוכנה היחידה שאפשר להשתמש זה מגיק של נטפרי
והתוכנה צריך להיות פתוח כשרוצים להשתלט על המחשב

צודק לגמרי
ממש ממש לא
יש הרבה חדרי מחשבים שלפחות במחשב אחד או יותר אפשר לצפות בוידאו
ממש ממש לא
כל חדרי המחשבים שתחת פיקוח חותם לא נמצא אפילו מחשב אחד שלא מותקנת בו וידאוף
ורוב מוחלט של חדרי המחשבים בארץ הינו תחת הפיקוח הזה
ואם מצאת פעם זה אומר שבבדיקה הבאה של חותם הם יחסמו את זה

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכל המוטרדים למיניהם..
ברוב חדרי המחשבים מותקנת הקפאה מלאה של המחשבים שכולם חוזרים למצב הראשוני לאחר ריסטארט.
יצא לי כמה פעמים שנכנסתי לתיקיית הורדות והיו שם נתונים והם לא נמחקו
אפילו שהמשתמש לפני כמובן יצא מהתוכנה וסגר את החשבון שלו לגמרי והכל היה צריך להימחק
וגם דיברתי עם חותם והם אמרו לי שהם יודעים על הבעיה הזו שלפעמים הנתונים לא נמחקים.
נ.ב. כמובן שמחקתי את כל ההורדות שהיו שם כדי ששאר המשתמשים לא יכשלו בדברים האסורים (סרטים וקליפים)
שהורידו מהרשת שמסוננת ע"י הפיקוח של חותם ונטפרי....

אבא לוי

משתמש פעיל
יצא לי כמה פעמים שנכנסתי לתיקיית הורדות והיו שם נתונים והם לא נמחקו
אפילו שהמשתמש לפני כמובן יצא מהתוכנה וסגר את החשבון שלו לגמרי והכל היה צריך להימחק
וגם דיברתי עם חותם והם אמרו לי שהם יודעים על הבעיה הזו שלפעמים הנתונים לא נמחקים.
נ.ב. כמובן שמחקתי את כל ההורדות שהיו שם כדי ששאר המשתמשים לא יכשלו בדברים האסורים (סרטים וקליפים)
שהורידו מהרשת שמסוננת ע"י הפיקוח של חותם ונטפרי....
לכן עושים ריסטארט שפירושו הפעלת מחשב מחדש

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
כי אני מכיר את כל הממשק ואני יודע שלא נמצא כזה דבר
(חוץ מזה, שזה פלילי ובעל התוכנה של סייפר אף פעם לא יעשה כזה דבר)
רבה שליטא זו מציאות ועובדה וזה אכן גם פלילי וזה מה שסייפר עשו למה כנראה בגלל כשרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה