תח"צ האוטובוסים החדשים בירושלים גורמים לחסימת הרב קו?

אפרת נועה

משתמש רשום
זה מה שאמרו לי בעמדת רב קו כשנחסם לי הכרטיס פעם רביעית!!! אני עם חופשי שנתי סטודנט שמעתם על דבר כזה???
גם לי נחסם אצל אלקטרה,
חלקם מוסמים חלקם לא.
אני עולה על אלקטרה רק שאני יודעת שתהיה לי דרך ללכת אח"כ לחנות על הקו. סיוט.

היפי

משתמש פעיל
איזה אוטובוסים, של איזו חברה?
נוסעת קבוע באוטובוסים חדשים של סופרבוס, ומעט גם באוטובוסים של אקסטרה - ולא נחסם לי הרב קו.
גם אני עם חופשי שנתי סטודנט.

היפי

משתמש פעיל
הזוי!
ואם זו בעיה ידועה - למה הם לא מנסים לפתור אותה?

אפרת נועה

משתמש רשום
הזוי!
ואם זו בעיה ידועה - למה הם לא מנסים לפתור אותה?
שאלתי אותם מה הפיתרון?
אמרו לי לא לעלות לאוטובוס של אקסטרה.
תשובה לענין.
בכל אופן היו בהחלט פעמים שעליתי ולא נחסם,
אך בכל פעם שעולה יודעת שזה סיכון.

נוגט1

משתמש פעיל
אז אל תשלמי
תראי לפקח שזה לא עובר והוא יראה שיש לך חופשי שנתי

e b p

משתמש מקצוען
נוסעת בהם המון ובלי עין הרע לא נחסם לי.
וגם אני עם חופשי סטודנט.
לפי דעתי זה קשור לאיזה סטודנט זה. אם זה באמת מקום לימודים או משהו מפוברק הגיוני?

SN

משתמש מקצוען
ממש חוצפה!!!!:mad:
מי אמר לך שאי אפשר להעביר את זה?
אצלי 4 פעמים העבירו לי בלי בעיה
גם אצלנו לא הצליחו להעביר
3 רב קוים שאבדו יחד, הכסף בשלושתם אבד לנצח..
לכי תרדפי אחרי הרוח
(שזה אומר שאין שירות לקוחות ברור לרב קו אלא לכל חברה בנפרד, ולטענתם הכי טוב ללכת לסניף שבו הנפיקו את הכרטיס אבל גם שם הפקידים לא מבינים מה רוצים מהם..)

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
אני עם חופשי שנתי סטודנט.
ולא קרה לי שנחסם הרב- קו ב"ה.
אם זו בעיה ידועה- אל תשלמי!!!!!!!!

אפרת נועה

משתמש רשום
כנראה שאין מספיק אנשים שזה קורה להם...
או שכל אחד בטוח שזה בעיה רק אצלו
הם אמרו שכל יום מגיעים כמה.
וגם אני עם חופשי סטודנט.
לפי דעתי זה קשור לאיזה סטודנט זה. אם זה באמת מקום לימודים או משהו מפוברק הגיוני?
מקום מסודר ורישמי, לימודים מסיבים

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לי גם קרה כנ"ל, בעמדת על קו אמרו לי שמשרד התחבורה חסם חלק ממי שהטעין פרופיל סטודנט דרך מעיינות [בלי הודעה מוקדמת].
מעיינות אמרו לי שהנושא כגרע בטיפול אצלם, והם מנסים למצוא פתרון.

אפרת נועה

משתמש רשום
לי גם קרה כנ"ל, בעמדת על קו אמרו לי שמשרד התחבורה חסם חלק ממי שהטעין פרופיל סטודנט דרך מעיינות [בלי הודעה מוקדמת].
מעיינות אמרו לי שהנושא כגרע בטיפול אצלם, והם מנסים למצוא פתרון.
כן, זה סיפור אחר, ויש על זה מודעות בעל הקו.

בר. מ.

משתמש רשום
וגם אני עם חופשי סטודנט.
ממש ממש לא קשור!!!
יש לי סטודנט בהשתלמויות בסמינר, שילמתי עליו!!! אין מצב שזה קשור!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה