שיתוף - לביקורת ה'אברך' - החילוני החדש

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
די, נמאס!

נמאס לי לקום מוקדם בבוקר ולהיתקע שעה וחצי בפקק בתוך הטסלה שלי רק בשביל ללכת לעבוד ולהעלות את התל"ג בשביל שהחרדים ייהנו מתקציבים לבטלה...

נמאס לי לעבוד כמו חמור, בשביל משכורת עלובה של 23,700 כשבסוף החרדים יקנו עם הכסף שלי אוכל בחנויות הזולות שלהם...

נמאס לשלם מיסים בשביל ה'דוסים' כשאני צריך את הכסף הזה לחוג קראטה של אורן ולחוג בלט של אגם, למה אני צריך לקרוע את עצמי בשביל לשלם למאמן אישי שלוקח לי כמעט אלפים ₪ בחודש, ועוד הוא אומר לי שפעמיים בשבוע זה לא מספיק...

נמאס לי לעבוד שנה שלימה כי אנחנו החילונים צריכים לממן את החרדים, ובגלל זה אני צריך להתפשר על חופשה באוסטריה במקום במלדיביים...

נמאס לי להאכיל פרזיטים מהכסף שלי כשאני צריך את זה להוצאות המחיה של מקס שמגיעות ל2500 שקל בחודש, אז מה אם הוא כלב, לא מגיע לו?

נמאס לי להחזיק על הגב אוכלי חינם, כשאני צריך לשלם מאות שקלים בשביל לאכול עם הילדים שלי בחוץ במסעדה, ואני חייב את זה להם, מינימום בסופ"ש...

בקיצור נמאס לי להיות חילוני שמממן חרדים...

הגעתי להחלטה שעדיף לי להיות חרדי, וכך אקבל את הכסף מהחילונים
כן, מה הבעיה? זה כל כך מסובך?
גם ככה אני מסדר זקן, אקנה בבני ברק כובע וחליפה, ואהיה אברך!
שמעתי שהעלו לאברכים את הקצבה ב- 400₪

אחלה, זה יכול לעזור לי קצת בפרנסה...

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נמאס לי להאכיל פרזיטים מהכסף שלי כשאני צריך את זה להוצאות המחיה של מקס שמגיעות ל2500 שקל בחודש, אז מה אם הוא כלב, לא מגיע לו?
ועוד באתי לכתוב שאני עולה יותר...
ה' ירחם!
חזק!

תספר (בלי תרתי משמע) לו, שיש כולל בבני ברק בו מעניקים 100 ש"ח נוספים לכל מי שלא מסדר את הזקן...
אמיתי?

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עדכון חשוב:

הממורמר הזה הגיע אתמול לבני ברק עם כל החברים שלו
להפגין על זה שלא קיבלו אותו לכוילל
והשאירו אותו להירקב בקומה ה36 באחד ממגדלי השן של תל אביב
מאיפה הוא יביא לחם הביתה???
כואב הלב

אם מישהו מכיר כוילל שמוכן לקבל אותו, בלי שמירת סדרים וכפיה דתית
שיבוא עם אישורי כוילל מוכנים להפגנה הבאה בבני ברק הוא יחכה לכם שם...

שכוייח

אולי מעניין אותך גם...