דרוש מידע ד"ר נורמן אהרונוביץ' - עינית

ל. ב. גרפיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לבן שלי יש משקפים למיקוד מד"ר נורמן ארונוביץ והוא מרוצה מאד ב"ה.
הוא גם התלונן על כאבי ראש ועייפות בלימוד הגמרא.

רותי ז

משתמש חדש
אני ממש ממליצה על ד'ר אהרונוביץ - הבן שלי התקשה בקריאה והיינו אצל טובי המורות קריאה למינהם וכל הזמן היתה בעיה בדיוק... עד שחשבנו שזה אולי מיקוד... שמענו על דר' אהרונוביץ והלכנו אליו.. והתאים לו משקפיים ואיזה כמה תרגלי עיניים שאנחנו נעשה במשך חודש
באותו השבוע כבר ראינו שיפור... ואחרי חודש כבר קרא חלק...
עכשיו לאחר שנתיים אנחנו חווים שוב קושי בדיוק - וכנראה משהו ישתנה במספר במשקפיים.. אנחנו חוזרים אליו.. מקווה לטוב...

Application

משתמש צעיר
לצורך התאמת מספר לבחור עם מספרים גבוהים, יש מה ללכת אליו? מצדיק את המחיר?
כי אין בעיות במיקוד ראיה. רק להתאים מספר. ואני מבינה שהוא מומחה לבעיות במיקוד ראיה.
מה אומרים?

דובשניה

משתמש מקצוען
לצורך התאמת מספר לבחור עם מספרים גבוהים, יש מה ללכת אליו? מצדיק את המחיר?
כי אין בעיות במיקוד ראיה. רק להתאים מספר. ואני מבינה שהוא מומחה לבעיות במיקוד ראיה.
מה אומרים?
הוא מומחה במיקוד.

בשביל מספר לכי לאופטומטריסט טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה