מידע שימושי "דרך שווה" הרפורמה החדשה בתחבורה הציבורית

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש אחד בבני ברק שמוכר כבר תקופה ארוכה כרטיסי רב קו מוטענים ב 500 ב 300 ש"ח
נשמע בנאדם אמין קניתי ממנו שתי כרטיסים עובד חלק ללא תקלות
טוען שזה חוקי והוא רוכש את זה מסטודנטים לא הבנתי בדיוק
בתקופה האחרונה הוא קצת מצומצם בכמות
נראה לי המספר שלו 036130613
אני מכיר מישהו שקנה כזה כרטיס אם אותו סיפור בדיוק
ואחרי שבוע הכרטיס נחסם

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלתק
רציתי לשאול האם יש ענין למלאות סטודנט או שתניד נשאר לו ההנחה של 50אחוז
ואם יש עניין האם להטעין חמש מאות או אלף

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה לא הנחת סטודנט!, בזמנו הוא הסביר לי על זה שהוא קונה את הרבקוים מהם בזול יותר, ולכן הוא יכול למכור גם בזול, זה לקשור לפרופיל סטודנט משום צומת הוא קונה רב קו עם פורפיל אנונימי של מבוגר לא פורפיל סטודנט!! שמלא ב-500ש"ח ומוכר ב300ש"ח כנראה הוא מרוויח על כל אחד מהם כמה שקלים.
מאיפה משיגים כל כך הרבה סטודנטים שמסכימים לוותר על הרב קו שלהם?
ובכלל, באיזו אוניברסיטה מחלקים את המתנה הזו, אולי אני גם ירשם לשם...
:unsure::unsure::unsure:

loving music

משתמש מקצוען
יש אחד בבני ברק שמוכר כבר תקופה ארוכה כרטיסי רב קו מוטענים ב 500 ב 300 ש"ח
נשמע בנאדם אמין קניתי ממנו שתי כרטיסים עובד חלק ללא תקלות
טוען שזה חוקי והוא רוכש את זה מסטודנטים לא הבנתי בדיוק
בתקופה האחרונה הוא קצת מצומצם בכמות
נראה לי המספר שלו 036130613

לא מזמן היה ברשת על עוקץ שכזה
ההטענה היתה עם כרטיסי אשראי גנובים
וכשבעלי הכרטיס אשראי גילו את הגניבה, בוטלו החיובים וממילא הטענת הרב קו בוטלה
אנשים נשארו עם רב קו ללא כסף!
תבדקו את זה טוב!!!!

אני מכיר מישהו שקנה כזה כרטיס אם אותו סיפור בדיוק
ואחרי שבוע הכרטיס נחסם

אין לכם סיבה להאמין לי ולחשוב שאני לא שותפה בעצמי לעוקץ הגדול ;) , אבל אני מכירה את האדם הזה (או אדם אחר, אולי יש כמה)
ויודעת שמדובר במישהו אמין לחלוטין. לא נכנסתי לפרטים איך הוא משיג את ההנחה הזאת אבל אחי משתמש ברבקו שקנה ממנו בלי שום בעיות :)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אין לכם סיבה להאמין לי ולחשוב שאני לא שותפה בעצמי לעוקץ הגדול ;) , אבל אני מכירה את האדם הזה (או אדם אחר, אולי יש כמה)
ויודעת שמדובר במישהו אמין לחלוטין. לא נכנסתי לפרטים איך הוא משיג את ההנחה הזאת אבל אחי משתמש ברבקו שקנה ממנו בלי שום בעיות :)
אני קניתי מהם ועוד כמה מהמשפחה שלי אנחנו נהנים מההנחה ועבירים את הרבקו בלי שום בעיה
תכל'ס, אני רוצה לקצר תהליכים.
איך אני נרשם לאוניברסיטה הזו שמחלקת רב קו טעון ב-500 ש"ח?

שירות קריינות

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קניתי מהם ועוד כמה מהמשפחה שלי אנחנו נהנים מההנחה ועבירים את הרבקו בלי שום בעיה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לדעתי אי אפשר לקנות ביחידות,
הם קונים את זה בסיטונאות ברכישה גדולה
לא ביקשתי לקנות :sleep:
כתבתם שהאוניברסיטה מחלקת בחינם, ולכן שאלתי אם אפשר להירשם ל"אוניברסיטה" הזו. מה הלחץ?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לא,
אז הבנתי שהם קונים ולא מקבלים בחינם, אחרת כל המדינה היתה לוקחת מהם....
מי קונה ממי?
אם הסטודנטים -
רובם לא צריכים את זה כי יש להם הסעות מאורגנות או רכבים פרטיים ולכן הם מוכרים את זה
אז למה הם קונים את זה מהאוניברסיטה?
ולמה הם מוכרים את זה במחיר יותר זול מזה שהם שילמו?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
מי קונה ממי?
אם הסטודנטים -

אז למה הם קונים את זה מהאוניברסיטה?
ולמה הם מוכרים את זה במחיר יותר זול מזה שהם שילמו?
יש מושג כזה, של סבסוד נסיעות
זה קיים גם בכל הסמינרים, גם ב07, גם בחינוך מיוחד
זה מגיע דרך העיריה, העיריה מחלקת שוברים איתם ניתן להטעין את הרב קו
מי שלא משתמש, נשאר עם שווה ערך שאין לו בו שימוש
אז יש הגיון שמישהו עושה על זה קופה
ולכאורה - זה מרוויח וזה מרוויח

רק תבדקו שוב, שיש לכם לאן לחזור במידה וזה עוקץ כמו שכבר נעשה...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש מושג כזה, של סבסוד נסיעות
זה קיים גם בכל הסמינרים, גם ב07, גם בחינוך מיוחד
זה מגיע דרך העיריה, העיריה מחלקת שוברים איתם ניתן להטעין את הרב קו
מי שלא משתמש, נשאר עם שווה ערך שאין לו בו שימוש
זו נשמעת תופעה של יחידים פה ושם, אז למה -
לדעתי אי אפשר לקנות ביחידות,
הם קונים את זה בסיטונאות ברכישה גדולה
???

לאנגער

משתמש מקצוען
ייתכן שהוא אדם אמין ולא מתכוון חלילה לגנוב, אלא שהגנב עושה עליו בעצמו סיבוב בלי שהוא יודע.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חברה תעשו לי סדר כמה יעלה לי חופשי ארצי מחיפה לירושלים?
ואי אני בהלם שביטלו את החופשי חודשי חוצפה!

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה