דרוש מידע דרישה- אינטרנט פתוח ללא אפשרות חסימה...

D

Deleted 66182

אורח
נראה לי עדיף עם שמורה במבול נציג של אאוטנט רק אמר לי לעזוב את העבודה (ולא עניין אותו שיש עוד כ 100 עובדות שהם בלי סינון ויישארו לעבוד כך)
מוזר מאד
הם בפירוש מנסים לעזור ולא מתערבים או לעזוב או לא
ייתכן שזה נציג ספציפי ולא מייצג.
מכירה מקרים מסובכים שהם עשו כל מיני מעקפים (לא מבינה בזה)
גם בתחום אבטחת המידע (שהחסימה עלולה להפריע)יש להם סיוע משמעותי

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לאינטרנט רימון יש חסימה שיושבת על המחשב, וכמדומני גם לאתרוג.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תעשו סינון של כשר פלאי
יגדירו לך בדיוק מה שאת צריכה בכלום כסף....

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תדעי לך שאת מדהימה
זה כזה לא פשוט

הרבה יותר קל להתעלם ולמצוא תירוצים
מאשר לעשות את מה שטוב ונכון
מקוה שתוכלי למצוא פיתרון טוב גם בלי לעזוב את המקום

שתזכי לעשות את רצונו יתברך
ושתהיה לך פרנסה בשפע ובכיף

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה הסיבה שבשלה הוא לא מסכים לחסימה?
אצלנו לדוגמא לא אישרו שום חסימה מסיבת אבטחה,
ולכן החברה עשתה בעצמה סוג של אבטחה על הרשת של מי שרצה,
סוג של רשימה לבנה שמתעדכנת לפי הצורך..
אולי זה רעיון גם בשבילך?
אני לא יודעת בוודאות מה הסיבה הכללית מלבד מה שציינתי-הרחבה של שיווק וקשרים.
ברמה האישית הוא הוסיף איזו עבודה מסוימת שאמורה לעבור דווקא דרכי ולכן גם המחשב שלי חייב להיות פתוח אחרת זה יוצר תקל.
אגב, ייתכן והמעסיק בודק גבולות...עד כמה זה קריטי
נו באמת...
עם כל הכבוד הוא לא משגיח בישיבה או מורה בסמינר, זה לא ממש מעניין אותו.
כמובן שתעשי הכל כדי שהמעסיק יאפשר חסימה, אבל את אל תשבי על מחשב בלי חסימה.

החיים הם לא שחור לבן - אבל ביהדות יש בהחלט דברים שהם מותר אסור ואינטרנט פתוח זה אסור!
- בתור אישה יש מקום לסינון יותר קל מנטפרי (כמובן שבהוראת רב) אבל אין מקום לאינטרנט פתוח!
- הייתי במקום הזה - עבודה טובה, תנאים הכי נוחים, משכורת טובה, שעות גמישות, מעסיק נוח שאפילו אפשר חסימה במחשב האישי שלי אך היה במשרד מחשבים נוספים שמתוקף תפקידי יכל להיות לי גישה אליהם והם היו בלי סינון - תוך פחות מחודש עזבתי את העבודה עם כל הקושי שבדבר. ואצלי ההמשך טוב (לא מחייב שתמיד למרות שלפי חז"ל זה כן עובד כך - "שומר מצוה לא ידע דבר רע) מצאתי מאוד מהר עבודה מצוינת עם אותם תנאים אך בסביבה יותר סימפטית וכמובן שעם אינטרנט מסונן.
הרבה הצלחה - ולא אמרתי שזה קל!
כל הכבוד אשרייך!!
תודה זה מחזק ממש!!
תדעי לך שאת מדהימה
זה כזה לא פשוט

הרבה יותר קל להתעלם ולמצוא תירוצים
מאשר לעשות את מה שטוב ונכון
מקוה שתוכלי למצוא פיתרון טוב גם בלי לעזוב את המקום

שתזכי לעשות את רצונו יתברך
ושתהיה לך פרנסה בשפע ובכיף
תודה!
הלוואי!!!

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שמעתי רעיון ממישהי שעבדה על מחשב ללא סינון
ששמרה על עצמה לא לפתוח את האינטרנט שלא בנוכחות אדם נוסף בחדר
והתנהגה כמו בדיני ייחוד

נכנסתי לחדר והיא שואלת אותי, את נשארת כאן כמה דקות?
אני צריכה להכנס לבדוק משהו באינטרנט, אל תצאי לפני שאני אומרת לך שסיימתי.

זה נשמע קצת מגוחך אבל ממש רעיון טוב!!
לו היינו מתוכנתים, זה היה רעיון מדהים.
אבל מה נעשה, אנו עשויים מבשר ודם, רגשות וגירויים.
מספיק פעם אחת של רצון עז "לבדוק רגע אחד מה זה" כשאף אחד לא בסביבה, והרגעים הבאים יבואו מהר מידי...
מה שאמרו הרבנים שיש לזה דין של "יחוד", הם התכוונו להחמיר ולא להקל.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני עכשיו בעבודה
יושבת עם מחשב שלי מהבית
עם סינון של נטפרי
לא קל בכלל בכלל בכלל
מה "לא קל בכלל בכלל בכלל" עם סינון של נטפרי?
את כנראה מחוברת לאיזו קהילה שהם הגדירו שהכל יהיה חסום, אחרת, חוץ מגרפיקאיות שצריכות ים של תמונות בכל רגע נתון, נטפרי נותן מענה מלא לחלוטין.

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

אז אולי עדיף לך לעבוד בלי התוספת הזו
שהוא רוצה להוסיף לך עכשיו?
כי את אומרת שרק בגללה זה חשוב לו
ועד עכשיו לא היתה בעיה עם החסימה

מעריכה מאוד!!!!

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
השאלה אם יש אפשרות לתזמן חסימה לפי שעות או ימים? פתאום עולה לי הרעיון הזה, אם זה אפשרי אולי אני אשאל אותו..
לפי הידע שיש לי, נראה שזה הפתרון הכי נראה באופק.
השאלה היא איך אפשר לעשות את זה.
עלה במוחי רעיון, לא מושלם אבל רעיון, צריך לבדוק את זה.
לעשות VPN של נטפרי, [ואם זה עצמו לא טוב לך, כי זה חוסם דברים שאת נצרכת לזה, אז צריך לבדוק חברות סינון אחרות] ויש לי תוכנה שעושה ניתוק VPN מתוזמן, כך שאפשר לעשות שזה התנתק כל יום מיד לאחר שאת מסיימת את העבודה.
זה לא מושלם, מכיוון שאי אפשר לשים וויפרי על המחשב, כי אז בניתוק הVPN האינטרנט מושבת, אז יש רק VPN, ובלחיצת כפתור אפשר לבטל את זה.

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
השאלה אם יש אפשרות לתזמן חסימה לפי שעות או ימים? פתאום עולה לי הרעיון הזה, אם זה אפשרי אולי אני אשאל אותו..
במחשבה שניה.
מה הבעיה להוסיף משתמש במחשב, [וגם אם זה ווינדוס סרבר זה אפשרי בניהול קבוצתי] שרק עליו תהיה החסימה, ומתי שאת גומרת לעבוד, המחשב יחזור למשתמש הראשי שעליו אין סינון. [ואם את רוצה, אפשר לשים קוד על המשתמש הראשי].

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפי הידע שיש לי, נראה שזה הפתרון הכי נראה באופק.
השאלה היא איך אפשר לעשות את זה.
עלה במוחי רעיון, לא מושלם אבל רעיון, צריך לבדוק את זה.
לעשות VPN של נטפרי, [ואם זה עצמו לא טוב לך, כי זה חוסם דברים שאת נצרכת לזה, אז צריך לבדוק חברות סינון אחרות] ויש לי תוכנה שעושה ניתוק VPN מתוזמן, כך שאפשר לעשות שזה התנתק כל יום מיד לאחר שאת מסיימת את העבודה.
זה לא מושלם, מכיוון שאי אפשר לשים וויפרי על המחשב, כי אז בניתוק הVPN האינטרנט מושבת, אז יש רק VPN, ובלחיצת כפתור אפשר לבטל את זה.
במחשבה שניה.
מה הבעיה להוסיף משתמש במחשב, [וגם אם זה ווינדוס סרבר זה אפשרי בניהול קבוצתי] שרק עליו תהיה החסימה, ומתי שאת גומרת לעבוד, המחשב יחזור למשתמש הראשי שעליו אין סינון. [ואם את רוצה, אפשר לשים קוד על המשתמש הראשי].
מה שהבנתי זה שלא הבנתי..
נראה יש מסובך מידיי בשבילי, זה כנראה דברים שאני אצטרך לשאול את הטכנאי ישירות.

אני בודקת קודם כל את האופציה הפשוטה של חסימה לפי שעות כמו שיש בהגדרות הפנימיות של נטפריי.
אבדוק מולם אם זה פתרון מתקבל ואם אפשר לעשות דבר כזה בפועל.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בסיעתא דשמיא

אז אולי עדיף לך לעבוד בלי התוספת הזו
שהוא רוצה להוסיף לך עכשיו?
כי את אומרת שרק בגללה זה חשוב לו
ועד עכשיו לא היתה בעיה עם החסימה

מעריכה מאוד!!!!
קודם כל תודה!!

שנית- זה לא נתון להחלטה, זה כרגע מבחינתו חלק מהתפקיד.

עד עכשיו לא הייתה בעיה עם חסימה אצל כולם, כעת אצל כולם הוא רוצה שיהיה פתוח, כששאלתי ספציפית למה הוא רוצה שגם אצלי (כי אני לא קשורה לשיווק במדיה עצמה: פייסבוק ודומיו)
נאמר לי שאני אמורה להיות אחראית על **** וזה אמור לעבור דווקא דרך המחשב שלי ותחת אחריותי ואי אפשר לעשות את זה כשיש חסימה על המחשב.
מה שחשבתי לעשות בנתיים זה לבדוק אופציה שבכל השבוע תיהיה חסימה חוץ מהיום הספציפי הזה, שבו אני אצטרך לנהל את הפרויקט הזה, ואז ה' יעזור שלא תצא מכשלה ח''ו.

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
מה שהבנתי זה שלא הבנתי..
נראה יש מסובך מידיי בשבילי, זה כנראה דברים שאני אצטרך לשאול את הטכנאי ישירות.

אני בודקת קודם כל את האופציה הפשוטה של חסימה לפי שעות כמו שיש בהגדרות הפנימיות של נטפריי.
אבדוק מולם אם זה פתרון מתקבל ואם אפשר לעשות דבר כזה בפועל.
גם את האופציה שניה לא הבנת?
זה מאוד פשוט

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם את האופציה שניה לא הבנת?
זה מאוד פשוט
את השניה הבנתי איך עושים בפועל, אבל לא נראה לי שזה יתקבל.
כי הוא יצטרך שיהיה חיבור לרשת המקומית בשביל השליטה במערכת ואז מה יצא מזה בעצם?

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
את השניה הבנתי איך עושים בפועל, אבל לא נראה לי שזה יתקבל.
כי הוא יצטרך שיהיה חיבור לרשת המקומית בשביל השליטה במערכת ואז מה יצא מזה בעצם?
הוא צריך שליטה תוך כדי שאת יושבת על המחשב?
או רק בזמנים אחרים?
כי אם הוא צריך את זה באותו זמן, לא יעזור לשים סינון לפי שעות, הרי באותו זמן שאת יושבת על המחשב, הוא גם יושב.
ואם זה בזמנים אחרים, אז מה הבעיה?

דסי123

משתמש מקצוען
כמובן שתעשי הכל כדי שהמעסיק יאפשר חסימה, אבל את אל תשבי על מחשב בלי חסימה.

החיים הם לא שחור לבן - אבל ביהדות יש בהחלט דברים שהם מותר אסור ואינטרנט פתוח זה אסור!
- בתור אישה יש מקום לסינון יותר קל מנטפרי (כמובן שבהוראת רב) אבל אין מקום לאינטרנט פתוח!
- הייתי במקום הזה - עבודה טובה, תנאים הכי נוחים, משכורת טובה, שעות גמישות, מעסיק נוח שאפילו אפשר חסימה במחשב האישי שלי אך היה במשרד מחשבים נוספים שמתוקף תפקידי יכל להיות לי גישה אליהם והם היו בלי סינון - תוך פחות מחודש עזבתי את העבודה עם כל הקושי שבדבר. ואצלי ההמשך טוב (לא מחייב שתמיד למרות שלפי חז"ל זה כן עובד כך - "שומר מצוה לא ידע דבר רע) מצאתי מאוד מהר עבודה מצוינת עם אותם תנאים אך בסביבה יותר סימפטית וכמובן שעם אינטרנט מסונן.
הרבה הצלחה - ולא אמרתי שזה קל!
בתחילה כתבת שהחיים לא שחור לבן ופתאום כתבת שזה שחור!
לא בטוח כלל
במקרה זה צריך רב שישכלל את כל הנתונים.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הוא צריך שליטה תוך כדי שאת יושבת על המחשב?
או רק בזמנים אחרים?
בכל חברה או בית עסק גדול בד''כ יש מלבד ברשת הרגילה רשת מקומית,
שזה אומר שכל המחשבים בעצם מחוברים אחד לשני.
מלבד זה יש גם מערכת ERP שעובדת במקום שהיא גם מחוברת אצלי ופתוחה אצל המנכ''ל,
שני הדברים האלו נותנים לו אופציה לפעמים בעת הצורך לבדוק ולעקוב אחרי פרויקטים מסוימים. (כמובן שזה לא ממש יושב אחד על אחד..)

נראה לי שהדוגמא שהכי תסביר את זה, זה שכלומדים במכללות וכד' (גם בפרוג) יש כונן שנקרא Z מכירים אותו? שהוא בעצם מחובר לכל המחשבים ששייכים למקום ומחבר את כולם יחד לאותה רשת,
זה לא אומר שאפשר לבצע השתלטות אבל זה כאן נותן מימד של מעקב ושיתוף.

זה מקובל וקיים בהמון מקומות, ואין לי בעיה עם זה כי אני מודעת לכך שיש לי תפקיד עם אחריות ובתור מנכ''ל יש לו את כל הזכות לבקש חיבור שכזה.

לגבי הזמן, אין לזה משהו קבוע, ואין לי מושג מתי הוא מחליט לבדוק ולהתעניין בנעשה אצלי או אצל אחרים.

נראה לי שהזמן הכי אידאלי זה אותו יום בו הוא מחייב שיהיה חיבור לאינטרנט פתוח, לכן אני מאמינה שאם אצליח בעז''ה לפתור את זה, יסתדר גם העניין הזה.

ספריות

משתמש מקצוען
בתחילה כתבת שהחיים לא שחור לבן ופתאום כתבת שזה שחור!
לא בטוח כלל
כתבתי שהחיים לא שחור לבן (החיים - חופש, לימודים, אוכל, קניות ועוד ועוד...) אבל ביהדות - בהחלט יש גם שחור וגם לבן!
במקרה זה צריך רב שישכלל את כל הנתונים.
לפי הידוע לי רב חרדי - גם "רב" לא רק "חרדי", וגם "חרדי" לא רק "רב" לא מתיר אינטרנט פתוח! תקנו אותי אם אני טועה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה