דרוש מידע דרישה- אינטרנט פתוח ללא אפשרות חסימה...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני לא פוסק
אבל אם הוא עוקב ברשת אחרי מה שאת עושה אולי זה סוג של גדר.
כמו בדיני ייחוד שאם יש גישה לעוד אנשים לחדר זה לא ייחוד.
נותנת את זה בתור עוד נקודה שתוכלי להציג לרב כשתשאלי.
ניסיון לא פשוט בהחלט.
בהצלחה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ברגע שכל המשרד רואה את המסך שלך אז יש לך משגיח צמוד
מעניין באיזה כשרות המשגיח אם הוא לא מעונין בחסימה למחשב אז גם לא אכפת לו מהתכנים שהעובדים נחשפים, נקוה שאין כאן רצון להכיש.
בכ''א מה שברור שאני במקום שלך הייתי פונה אך ורק לשאלת רב ובאמונה עושה כמצוותו, וכמובן לכוון יותר ב'אל תביאני לידי נסיון'

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
היום בבוקר קבלתי הודעה מההנהלה בעבודה כי מעתה המחשבים כולם יהיו ללא חסימה כלל -אינטרנט פתוח לחלוטין.
ניסתי לבדוק מה הסיבה ולמה.. הם הסבירו כל מיני דברים וצרכים של המקום..וכ' וכ' מה שהבנתי תכל''ס שאין הרבה מה לעשות בעניין.

אשמח לדעת האם יש כאן משהו שהתנסה ועבר את התהליך הזה?
אני מכירה מה זה אינטרנט פתוח ויודעת בוודאות במה מדובר על כל השלכותיו וסכנותיו.. וממש חוששת מזה,
מצד שני לעזוב עכשיו את העבודה לא ממש בא בחשבון...

אשמח לעצות וכ' מבעלי ניסיון בתחום, האם יש דרך כלשהי כן לדרוש חסימה או להתנהל בצורה טובה גם כשאין??

תודה רבה מראש!!

אני לא יודעת מה הסיפור אצלכם ומה דרישות המשרד, אבל מכירה אישית צעירה שהיתה במצב זה, וכל הפניות שלה ושל חברותיה למשרד להתקנת סינון נענו בשלילה.
היא פנתה מיוזמתה לאיש המחשבים של המשרד ושאלה אותו כמה יפריע הסינון ומה אפשר לעשות בנידון.
הוא בדק את הנושא ומצא דרך להתקין סינון שלא יפריע לפעילות המשרד.
עם התשובה שלו היא פנתה למנהלת שדי נדהמה מהיוזמה, (עובדת צעירונת חדשה!!) אבל נשארה ללא תשובה.
בזכותה, זכו כל עובדות המשרד לסינון.

מה שבאתי לומר שלפעמים מנהל המשרד לא רוצה סינון כי הוא בטוח שזו הדרך היחידה להתנהל בצורה יעילה, בשעה שהוא לא צודק, ואנשי מחשבים מוצאים דרכים להסתדר עם הסינון.
חזקי ואמצי וה' יהא בעזרך.

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מעניין באיזה כשרות המשגיח אם הוא לא מעונין בחסימה למחשב אז גם לא אכפת לו מהתכנים שהעובדים נחשפים, נקוה שאין כאן רצון להכיש.
בכ''א מה שברור שאני במקום שלך הייתי פונה אך ורק לשאלת רב ובאמונה עושה כמצוותו, וכמובן לכוון יותר ב'אל תביאני לידי נסיון'
ברור עוד נקודה להעלות בפני הרב

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא פוסק
אבל אם הוא עוקב ברשת אחרי מה שאת עושה אולי זה סוג של גדר.
כמו בדיני ייחוד שאם יש גישה לעוד אנשים לחדר זה לא ייחוד.
נותנת את זה בתור עוד נקודה שתוכלי להציג לרב כשתשאלי.
ניסיון לא פשוט בהחלט.
בהצלחה
אולי אני אסביר קצת יותר..
הא עוקב דרך רשת מקומית של המקום עצמו.
כמו לדוג' מערכות ERP למי שמכיר וכד'
זה לא מעקב כפי שעושים שליטה מרחוק וכד' שזה ממש אחד על אחד.

וגם זה בד''כ אחת לכמה זמן ולא יומיומי, סיום פרויקט, תקופה, חודש וכד'

אני לא בטוחה שהוא יכול ממש לשלוט מרחוק על המחשב אלא רק לעקוב אחרי ההתנהלות הספציפית הזו.
ושוב-
זו לא הבעיה שלי, כי אין לי שום בעיה לעשות שיתוף מסך כל יום כל היום, מטריד אותי איך תכל''ס פרקטית מתמודדים עם כל מה שנלווה לכך, וגם זה נשמע לי קצת מלחיץ פתאום בבת אחת להסיר את כל הגדרות..
בן אדם חרדי (מנהל מקסים דווקא) שאין לו ח''ו רצון להכשיל,
אלא באמת הצורך הזה נתקל בבעיה תכנית כשיש חסימה על המחשב, והרצון שלו שהדברים יעבדו חלק כנראה גרם לו להגיע למסקנה הזו.
אני לא יודעת מה הסיפור אצלכם ומה דרישות המשרד, אבל מכירה אישית צעירה שהיתה במצב זה, וכל הפניות שלה ושל חברותיה למשרד להתקנת סינון נענו בשלילה.
היא פנתה מיוזמתה לאיש המחשבים של המשרד ושאלה אותו כמה יפריע הסינון ומה אפשר לעשות בנידון.
הוא בדק את הנושא ומצא דרך להתקין סינון שלא יפריע לפעילות המשרד.
עם התשובה שלו היא פנתה למנהלת שדי נדהמה מהיוזמה, (עובדת צעירונת חדשה!!) אבל נשארה ללא תשובה.
בזכותה, זכו כל עובדות המשרד לסינון.

מה שבאתי לומר שלפעמים מנהל המשרד לא רוצה סינון כי הוא בטוח שזו הדרך היחידה להתנהל בצורה יעילה, בשעה שהוא לא צודק, ואנשי מחשבים מוצאים דרכים להסתדר עם הסינון.
חזקי ואמצי וה' יהא בעזרך.
הוא והם מאד מבינים בתחום דווקא, קשה לי להאמין שהוא לא יודע,
אבל באמת שווה בדיקה. (אם יש לך את הפרטים של הטכנאי הנ''ל אשמח)
תודה!!

ספריות

משתמש מקצוען
הוא רוצה שזה יהיה פתוח, יש לו איזה מטרה מסוימת שהוא רוצה שהיא תעבור דרכי מעתה, ולכן גם המחשב שלי צריך להיות פתוח כי אחרת זה גורם לתקלות בעניין הזה.
ואם זה אינטרנט פתוח - זה יגרום לתקלות בעניינים אחרים...
בן אדם חרדי (מנהל מקסים דווקא) שאין לו ח''ו רצון להכשיל,
אינטרנט פתוח ואין לא רצון להכשיל לא הולך ביחד.
אני הייתי אומרת עצת היצר - תזהרי! זה גבול שאסור לך לעבור!

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הוא והם מאד מבינים בתחום דווקא, קשה לי להאמין שהוא לא יודע,
אבל באמת שווה בדיקה. (אם יש לך את הפרטים של הטכנאי הנ''ל אשמח)
תודה!!

אחפש לך את הפרטים בע"ה. אבל נראה לי שעדיף איש מחשבים ששייך למשרד ויודע את הצרכים שלו מבפנים.

אפשרות נוספת, לפנות ל @mat כיוזם מקים ומנהל נטפרי יתכן ויהיו לו תשובות מעשיות.

(לפעמים במקומות החרדיים יותר קשה:( בגלל חוסר ידע. בסיפור שהבאתי המנהלת היתה חרדית. במקומות אחרים חילוניים העובדת הנ"ל קיבלה סינון כרצונה באופן אוטומטי כמעט)

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
אז אולי תחכמי אותי איך בדיוק את עושה את זה?
אני האמת לא קשורה ישירות לשיווק בפייסבוק וכד' אבל בגלל הצורך הרוחבי של המקום הוא מעוניין שמעתה הכל יהיה פתוח.

אם תסכמי לפרט אשלח לך הודעה באישי. תודה רבה!!
תשלחי לי

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בן אדם חרדי???
בטוח אפשר למצוא פתרון
אם הוא לא היה חרדי, לא הייתי מעלה בדעתי לנסות לערער בעניין ולמצוא פתרון.
ואם זה אינטרנט פתוח - זה יגרום לתקלות בעניינים אחרים...

אינטרנט פתוח ואין לא רצון להכשיל לא הולך ביחד.
אני הייתי אומרת עצת היצר - תזהרי! זה גבול שאסור לך לעבור!
נכון.
אבל מה לעשות שהחיים הם לא שחור לבן, וזה לא כזה קל להגיד לא באמצע החיים ולשנות הכל..
במיוחד שמדובר במקום מקסים ותחום מרתק שממש נהנתי ממנו.
אחפש לך את הפרטים בע"ה. אבל נראה לי שעדיף איש מחשבים ששייך למשרד ויודע את הצרכים שלו מבפנים.

אפשרות נוספת, לפנות ל @mat כיוזם מקים ומנהל נטפרי יתכן ויהיו לו תשובות מעשיות.

(לפעמים במקומות החרדיים יותר קשה:( בגלל חוסר ידע. בסיפור שהבאתי המנהלת היתה חרדית. במקומות אחרים חילוניים העובדת הנ"ל קיבלה סינון כרצונה באופן אוטומטי כמעט)
תודה רבה!!
שולחת.
תודה!

oritdi

משתמש פעיל
מה הסיבה שבשלה הוא לא מסכים לחסימה?
אצלנו לדוגמא לא אישרו שום חסימה מסיבת אבטחה,
ולכן החברה עשתה בעצמה סוג של אבטחה על הרשת של מי שרצה,
סוג של רשימה לבנה שמתעדכנת לפי הצורך..
אולי זה רעיון גם בשבילך?

הכי אחי

משתמש פעיל
יש לועידת הרבנים לביצור חומות הדת מענה מקצועי בענין לא זוכר את המספר שלהם אבל מפורסם כל הזמן בעתונים
צירפו בדיוק היום ליתד עלון שלהם
"נתתי ליראי נס להתנוסס" ופירשו חז"ל שמטרת הנסיונות להתרומם על ידם כה לחי עתיד ילדינו תלוי בכם שעומדים כך על המשמר במסירות דבר שהרבה האברכים אין להם מושג בו
לפי מה ששמעתי, לא התנסתי איתם, יש להם פתרונות טובים

D

Deleted 66182

אורח
יכול להיות שיש אופציה לעשות סינון רק על המחשב שלך.
אולי מישהו פה ידע האם זה אפשרי טכנית.
תתייעצי עם אאוטנט!!
יש להם המון פתרונות וגם יודעים לדבר עם מקום העבודה בצורה מאד מכובדת ויעילה,
מכירים טכנית את המגבלות ומציעים רעיונות יצירתיים, מנהלים רחוקים משתומ"צ החמיאו ע"כ.
אשריכם שזה ברור שזו בעיה...ובעז"ה תמצאו פתרון טוב לכל הצדדים.
אגב, ייתכן והמעסיק בודק גבולות...עד כמה זה קריטי
כך שבכל אופן כדאי לשדר ברוח הדברים שזה לא בא בחשבון וכו'
(כמו מו"מ על שכר לכה"פ..)
תצליחו!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
שמעתי רעיון ממישהי שעבדה על מחשב ללא סינון
ששמרה על עצמה לא לפתוח את האינטרנט שלא בנוכחות אדם נוסף בחדר
והתנהגה כמו בדיני ייחוד

נכנסתי לחדר והיא שואלת אותי, את נשארת כאן כמה דקות?
אני צריכה להכנס לבדוק משהו באינטרנט, אל תצאי לפני שאני אומרת לך שסיימתי.

זה נשמע קצת מגוחך אבל ממש רעיון טוב!!

ספריות

משתמש מקצוען
כמובן שתעשי הכל כדי שהמעסיק יאפשר חסימה, אבל את אל תשבי על מחשב בלי חסימה.
נכון.
אבל מה לעשות שהחיים הם לא שחור לבן, וזה לא כזה קל להגיד לא באמצע החיים ולשנות הכל..
החיים הם לא שחור לבן - אבל ביהדות יש בהחלט דברים שהם מותר אסור ואינטרנט פתוח זה אסור!
- בתור אישה יש מקום לסינון יותר קל מנטפרי (כמובן שבהוראת רב) אבל אין מקום לאינטרנט פתוח!
- הייתי במקום הזה - עבודה טובה, תנאים הכי נוחים, משכורת טובה, שעות גמישות, מעסיק נוח שאפילו אפשר חסימה במחשב האישי שלי אך היה במשרד מחשבים נוספים שמתוקף תפקידי יכל להיות לי גישה אליהם והם היו בלי סינון - תוך פחות מחודש עזבתי את העבודה עם כל הקושי שבדבר. ואצלי ההמשך טוב (לא מחייב שתמיד למרות שלפי חז"ל זה כן עובד כך - "שומר מצוה לא ידע דבר רע) מצאתי מאוד מהר עבודה מצוינת עם אותם תנאים אך בסביבה יותר סימפטית וכמובן שעם אינטרנט מסונן.
הרבה הצלחה - ולא אמרתי שזה קל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה