דרוש מידע דרימי רובוט שוטף מקרצף L20 אולטרא

נאמן למקור

משתמש חדש
מדובר בדגם חדש, שמשלב בינה מלאכותית,
דרוש לי בדחיפות מידע ממישהו שמשתמש בו ללא אפליקציה
תודה רבה!

batglas

משתמש פעיל
אשמח גם לשמוע, קנינו אותו ואנחנו ללא אפליקציה.
אם יש משהו שקנה ומסכים לענות על כל מיני שאלות שעולות לנו- נשמח מאד

batglas

משתמש פעיל
נהנים מאד! כתמים שצריך לשפשף או לגרד הוא לא מצליח

batglas

משתמש פעיל
פטל אין לי ניסיון, אבל גלידה שטפטפה גם לו.
זה בהגדרה של הניקיון הנמוך, בהגדרה של החזק לא בדקתי

בעל בעמיו

משתמש פעיל
חבל.
לפי הפרסומת שלו, קיויתי שיש כבר משהו פורץ דרך בענין השטיפה של הרובוטים.
יש לי כבר כמה שנים רובוטים של שיאומי, אבל השטיפה מאוד חלשה.
אם כך, אין סיבה להוציא כ"כ הרבה, הרובוטים של שיאומי ב1,000-1,500 ש"ח עושים עבודה מעולה.
מיאלץ להמתין עוד קצת.

batglas

משתמש פעיל
מה עם התחזוקה של השיאומי? כמות המים? זיהו מכשולים? אני לא מכירה את כל הפרמטרים בשביל להשוות, ויכול להיות שבהגדרה החזקה שלו הוא כן עושה את זה רק לא ניסיתי

בעל בעמיו

משתמש פעיל
מה עם התחזוקה של השיאומי? כמות המים? זיהו מכשולים? אני לא מכירה את כל הפרמטרים בשביל להשוות, ויכול להיות שבהגדרה החזקה שלו הוא כן עושה את זה רק לא ניסיתי
הם מקסימים [יש לי ניסיון עם 3 דגמים].
תחזוקה - קלאסה, אין מדי הרבה צורך בתחזוקה, מעבר לריקון מיכל האבק ושטיפת סמרטוטים, אחת לשנה בערך מרעננים קצת חלקי חילוף, מברשות ומסננים.
מים - בתכנית הברירת מחדל - חלש, דרדלה.
זיהוי מכשולים - פיקס, מעולה.
תכנית ניווט מאוד חכמה ומסודרת. אם השתנה באמצע הניקיון, למשל הזיזו כסא, הוא יחזור לנקות שם.
חוזר בקלות רבה לתחנת העגינה.
סוללה מאוד חזקה.
מזהה בקלות שטיחים ומגביר שאיבה.
שקט יחסית בברירת המחדל.
מסתדר בקלות עם משחקים [לא קטנטנים בגודל של חמש אבנים] ונעליים על הרצפה.
אין צורך באפליקציה. הגדרות ברירת המחדל מצוינות.
הם אצלי בשימוש יומיומי, ואפילו יותר מזה.

אלוף מס1

משתמש חדש
@batglas

איך הרובוט? עדיין משתמשת איתו? יצא לך לבדוק את רמת השטיפה הגבוהה?
איך הוא מבחינת זיהוי מכשולים?
התקנתם את האפליקציה?

המליצו לי על החברה הזו בדגם המתקדם , וחייבת להחליט
זה ממש דחוף!! תודה רבה

k0773500

משתמש חדש
אני מחפש לרכוש את הרובוט שואב ושוטף הראשון שלי, אני מחפש רובוט שהשטיפה שלו תהיה אפקטיבית ולא סתם מריחה, אחרי מחקר לא קטן שביצעתי לאחרונה, ראיתי שקיים כרגע רק דגם אחד בשם uwant u300,
יש להם מברשת רולר דור 4, שמקבל תוך כדי הניקיון מים נקיים וזורק לרובוט את המים המלוכלכים, על פניו זה נראה מוצר מעולה, אבל אני שואל פה בפורום, האם ייתכן שרק הם המציאו את הגלגל? איפה כל המותגים הגדולים למה להם אין מברשת דור 4? האם אני מפספס משהו, או שייתכן וזה באמת הכי מוצלח בשוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה