צימר דרוש מקום - ישיבה - אולפנא - ישיבת הסדר וכדומה - לבין הזמנים

יהודית דייטש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אנחנו מחפשים מקום למשפחה לבין הזמנים אב
כ 40 -45 חדרים, 170 מיטות
במחיר זול
שירותים ומקלחת בכל חדר
ומזגנים כמובן......
בית מדרש וחדר אוכל
נשמח להמלצות על מקום טוב. תודה רבה מראש!!

חיים חי

משתמש רשום
מצאתם משהו?
יש לך מקומות שיכולה להמליץ לי? אני צריכה 120 מיטות.

מינימאוס

משתמש מקצוען
לא קשור אלי
קבלתי במייל
אין לי מושג כמה מיטות יש במתחם

ישיבת "ברכת יצחק"-אור יהודה
כידוע מתחם הישיבה חידש בשנים האחרונות את פניו. בית המדרש, חדר האוכל ומבנה הפנימייה הראשון שופצו וחודשו, והחדרים שודרגו במקלחת ושירותים צמודים. כמובן שהחדרים והמבנים ממוזגים.
ניתן לערוך במתחם הישיבה שבתות שמחה וכדומה, וכן נופש משפחתי בימי בין הזמנים.
לפרטים נא לפנות לר׳ יצחק שקורי 050-411-2334 או לרבנית 050-411-2336

שימו לב! ב"ה מתחם הישיבה כבר נשכרה לרוב ימי 'בין הזמנים'. אך נשארו תאריכים ב'בין הזמנים' שמתחם הישיבה עדיין פנוי להשכרה. (סופ"ש ואתחנן, יד-ט"ו מנ"א, כ"ג-כ"ה מנ"א.) כמובן שגם במשך כל השנה אם אתם מכירים מישהו שמעוניין לשכור את מתחם הישיבה או חלקו לשבתות חופשיות נא להעביר להם את מספרי הטלפונים להזמנת המתחם.

ינון מ

משתמש חדש
אולי יש למישהו מידע על מתחם לשבת פרשת עקב להשכרה של 80 מיטות שיעדכן תודה

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש בנתיבות מקום מקסים היינו שם שנה שעברה
אין לי מספר טלפון

הכתובת חזני 1033 נתיבות

graphidea

משתמש רשום
יש מקום חדש בעמק המעיינות מכיל עד 60 איש
ניתן הנוסף לקמפוס להשכיר משחקיה ענקית עם שולחנות סנוקר,משחקי מולטימדיה,עמדות נהיגה,עמדות יריות,הוקי אוויר וכו
לפרטים CL6584173 גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה