התייעצות דרוש מידע מקצועי לימוד תורת הנפש לגברים

שואל לעניין

משתמש פעיל
מדוע ולמה? לדעתי מי שדיבר על מעט לימודים בתחום הטיפול הפרטני התכוון לעו"ס בעל תואר ראשון. מכירה לא מעט מטפלים עידית שבעידית שהם עוסים קליניים.

אחרי תואר ראשון לא ניתן ללמוד תעודה מוכרת בפסיכותרפיה. לימודי פסיכותרפיה הם לימודים תלת-שנתיים המיועדים למטפלים עם תואר שני ובעלי כמה שנות ניסיון.
אכן לימוד תור ראשון כל שהוא ואחריו לימודי טיפול בהבעה ויצירה (אומנות, פסיכודרמה, תנועה, מוזיקה, דרמה תרפיה וכו' ) יכולים להיות פתרון מעולה.
אם כי נקודה למחשבה- לעוסי"ם קל יותר למצוא עבודה בשרות הציבורי, מעמדם החוקי מוסדר יותר ורוב התקנים במקומות ציבוריים וממשלתיים מיועדים לפסיכולוגים או עוסים והמטפלים באומנות הם מיעוט זניח.
כל מילה

בתוספת העובדה שבעו"ס אתה מתחיל לעבוד כעו"ס מסיום התואר הראשון

שים לב שתואר בחינוך לא מאפשר לגשת לתואר שני בטב"א, צריך תואר בחנ"מ או בפסיכולוגיה (פלוס 6-8 קורסי קדם לתואר שני), ואלו לא תארים שנלמדים בתנאי קייטנה כמו בחלק מהמכללות לחינוך.

חרד ה'

משתמש חדש
לכל המתעניינים כנראה הפור נפל על עו"ס
אבל עכשיו אני צריך לעבור מכינה או בגרות
האם מישהו יודע על מבחני בגרות קלים שעוברים
האם מישהו יכול לתת פרטים על אקסיומה זה שווה משהו אפשר לעבור שם עם אחוז ציון גבוה?
והאם שווה לי להאתמץ לעשות דווקא מכינה לתואר שזה מאוד קשה לי עכשיו בנתונים העכשויים?
אשמח למענה
תודה

sk1203

משתמש מקצוען
לכל המתעניינים כנראה הפור נפל על עו"ס
אבל עכשיו אני צריך לעבור מכינה או בגרות
האם מישהו יודע על מבחני בגרות קלים שעוברים
האם מישהו יכול לתת פרטים על אקסיומה זה שווה משהו אפשר לעבור שם עם אחוז ציון גבוה?
והאם שווה לי להאתמץ לעשות דווקא מכינה לתואר שזה מאוד קשה לי עכשיו בנתונים העכשויים?
אשמח למענה
תודה
בגרות יכול להיות מאוד קל להשלים (חצי שנה)
או מאוד קשה
תלוי מה רמת הידע שלך
לדעתי בנושא זה כדאי שתפנה ליעוץ מטעם אתר לימודים

חרד ה'

משתמש חדש
בגרות יכול להיות מאוד קל להשלים (חצי שנה)
או מאוד קשה
תלוי מה רמת הידע שלך
לדעתי בנושא זה כדאי שתפנה ליעוץ מטעם אתר לימודים
פניתי לזרקור וכו' אין להם באמת ידע....
ובפרט לא באופן ספציפי

שואל לעניין

משתמש פעיל
אז לא רלוונטי לחכות למכינה מקוצרת (30+)

יש מרכזי הכוונה לתעסוקה בכל עיר חרדית,
נותנים ייעוץ, שוברים לאבחונים וקורסים לתגבור

חרד ה'

משתמש חדש
אז לא רלוונטי לחכות למכינה מקוצרת (30+)

יש מרכזי הכוונה לתעסוקה בכל עיר חרדית,
נותנים ייעוץ, שוברים לאבחונים וקורסים לתגבור
אבל אין להם המלצה מכינה או בגרות
וכן הייעוץ שלהם לוקה בחסר גדול
מנסיון אישי
אולי רצון טוב ועזרה במילגות אבל הייעוץ לקוי...

חרד ה'

משתמש חדש
סליחה שאני ככה משגע את העוילם
השאלה שלי כעת מה שווה לימוד תואר ראשון פסיכולוגיה ותואר שני בפסיכודרמה
או ללכת על ע"וס תואר ראשון ושני?
אני אשמח להמלצות והסברים?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה