לימוד נהיגה דרוש מורת נהיגה באזור בני ברק רגועה זולה טובה,

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

טד

משתמש חדש
מחפשת מורת נהיגה באזור בני ברק זולה רגועה וטובה שכיף לנסוע איתה דחוף דחוף

תמר צלמת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש מישהי בשם רחלי
מהממת ממש וטובה
אין לי את המספר שלה עכשיו אבל אם את צריכה אני אבדוק מאוחר יותר.

טד

משתמש חדש
אשמח זה יעזור לי מאוד
כמה היא לוקחת רובם לוקחות 200 אני מחפשת בפחות אבל אם יש לך מישהי שהיא לוקחת 200 והיא טובה טובה אז אני אשמח גם

טד

משתמש חדש
זה יעזור לי גם כן כולם לוקחות 200 ביררתי המון ולא מצאתי אפילו אחת שלוקחת פחות מ-200 לצערי מאוד רוצה בוא נראה אולי מפרוג יבוא הישועה😂😜

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
כולן לוקחות 200 וכולן עם רשימות המתנה

ארמון חול

משתמש מקצוען
אני בררתי ושמעתי מכולן על סימה (190 שח לשיעור אבל שווה)
סבלנית ונותנת המון ביטחון, היא גם מאוד ותיקה.
את יוצאת אצלה נוהגת פצצה!!
לפעמים שווה לשלם יותר על כל שיעור ולעשות פחות שיעורים וטסט אחד.

טד

משתמש חדש
האמת שגם אני ביררתי על סימה וכבר על השיחה הראשונה הייתה הבנתי שהיא פצצה שומעים בשיחה הראשונה שהיא מקצועית

טד

משתמש חדש
היי הייתה לוקחת 190 יפה🫤 כי לי אמרה 200 והיא מתחילה היום ב-8:00
תודה,🥰 אשמח לעוד המלצות 🤪

טד

משתמש חדש
רשימות המתנה יש רק לרחלי לשבי דווקא עם רוב מי שדיברתי הם זמינות סימה פתוחה מהראשון לתשיעי

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
תרשמי כאן מי זמינה

נחמי 123

משתמש חדש
מלי. מורה מקסימה ומקצועית. מכינה מושלם.. הרבה עוברות אצלה בטסט ראשון 053-622-2729

טד

משתמש חדש
אחרי הרבה בירורים כולם מתחילות ב-8:00 9 10
1. אני מחפשת מורת נהיגה שמתחילה בשש שבע בבוקר בבני ברק
2.אשמח לשמוע המלצות על שוש גולשטיין היא היחידה שאמרה לי שמתחילה ב-7:00

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה