דרוש יעוץ בנוגע לשיעורי בית

gilag1

משתמש צעיר
אפשר לרשום דף עם רשימת מטלות ולראות אדם תוהה איך יספיק ואז לרשום מה הבעיה קח רכבת...

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה gilag אך כפי שקראת יש כבר קונספט ורעיון בנוי טוב.
אין לי צורך בשינוי כיוון אלא בעוד דוגמאות מה היית עושה בזמן הפנוי שנהיה לך.
נוסעת לבקר דודה או קופצת לקניון וכ'...

דוד לסר

משתמש רשום
נכתב ע"י אברימי;477020:
בצורה הזו אתן בעצם עושות קמפיין לכוס קפה, לישון, וכו', ולא מנצלות את הקונספט להטמיע שהרכבת חוסכת זמן.
הרי המטרה שלכן היא לא להכתיב או להזכיר מה ניתן לעשות עם זמן מיותר, כי לאיש אין זמן מיותר להתפנות להגיגים מעין אלו.
המטרה היא להראות עד כמה הרכבת חוסכת לנו בזמן, ולכן, ויז'ואל כמו שעון מחוגים עם 13 ספרות כשהמספר 13 למעלה וכו' בשילוב סלוגן כמו: "בשעה טובה הרכבת פועלת" או: "מזל טוב נולדה לנו שעה נוספת!" יעביר את המסר לא פחות ואולי אף יותר.

אני בכלל לא מסכים איתך! אם המודעה בנויה נכון ומקצועי הרעיון של "דני" הרבה יותר מוצלח מהסיבה הפשוטה שאני כלקוח רואה תמונה של הכוס קפה שהשארתי בבית וזה יוצר לי ממש הזדהות עם המוצר שמבין אותי ומציע לי אפשרות לשתות את הקפה בנחת.
עוד רעיונות שעולים לי בשניה זו:

• פתק על השולחן: מותק לא הספקתי להכין כריכים לילדים, מיהרתי לאוטובוס"
  • מתגלח ברחוב או בירידה מהאוטובוס

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הרעיון של אברימי יכול להחיותטוב אך לא בתור קמפיין שצריך להמשיך. אי אפשר לפתח את זה. אולי זה טוב להשקה ראשונית במשך חודש חודשים לא יותר.
דוד תודה על הרעיון נפתח לי הראש(חיקיתי שזה יקרה.)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י דני;476941:
במסגרת לימודי קרייטיב בפרוג עלי לשאול כמה שאלות שיעזרו לי להמשיך להתקדם בביצוע שיעורי הבית.
אודה מאד ליועצים ולמשתתפי הפורום.

לקוח:רכבת הקלה- השקה
אינסייט:אנחנו מבזבזים את הזמן בנסיעות
קונספט: רכבת הקלה - נותנת זמן במתנה
קראייטיב:יש דרכים טובות לנצל את הזמן שקיבלנו במתנה
ויז'ואל: עוד זמן לישון, עוד כסף, עוד שעה עם האישה והילדים, עוד כמה דקות לכוס קפה עם עוגה, ארוחת בוקר משותפת, יציאה עם חברים, יציאה לסרט וכ' וכ'
השאלה שלי היא:
מה היית עושה בשעה נוספת ביום?
תודה מאד
גם למציצים...
לרגע חשבתי שטעיתי. לא מדובר בארוע השקה??

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
צודק. לא עניתי נכון.
זאת השקה אך זה אמור להיות קמפיין ארוך.
קבל את התנצלותי

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברימי;477377:
לרגע חשבתי שטעיתי. לא מדובר בארוע השקה??

זה השקה
אבל הדרישה שלנו ליצור סדרת מודעות שירוצו יחד
והכוון שלנו הוא להתחבר לרגש ההבנה של הלקוח בכל הדברים הקטנים שהזמן הנוסף יתן לנו. (באדובותה של הרכבת הקלה :))

ושוב תודה רבה ענקית לכולם זה הולך וממקד אותנו יותר בכיוון שלנו
ונותן לנו להרגיש שאנוחנו אומרות דבר נכון שידבר לכל חלקי האוכלוסיה.

בע"ה שנכין את המודעות נשמח להעלותן לחו"ד

וכמובן מי שיש לו עוד נקודות של "מה היינו עושים אם היה מתפנה לנו זמן" יעזרו מאוד.

סיגל

משתמש חדש
בימים האחרונים נכנסתי יותר לאתר, ומאד נהניתי מתיקי העבודות. אני מעלה סקיצות (חלקם רעיונות שהועלו כאן), שיכולות להמחיש את הרעיון שהועלה ע"י דני ומיה, שבהפרש הנסיעה שבין הרכבת לאוטובוס - ניתן לבצע את כל הדברים שחלמו עליהם.

קבצים מצורפים

• הרכבת הקלה.jpg
    KB 849.5 · צפיות: 20
  • הרכבת הקלה2.jpg
    1.4 MB · צפיות: 18
  • הרכבת הקלה3.jpg
    KB 826 · צפיות: 20
  • הרכבת הקלה4.jpg
    KB 903.4 · צפיות: 24

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י סיגל;477524:
בימים האחרונים נכנסתי יותר לאתר, ומאד נהניתי מתיקי העבודות. אני מעלה סקיצות (חלקם רעיונות שהועלו כאן), שיכולות להמחיש את הרעיון שהועלה ע"י דני ומיה, שבהפרש הנסיעה שבין הרכבת לאוטובוס - ניתן לבצע את כל הדברים שחלמו עליהם.

תודה על הסקיצה זה עוזר לראות קו עיצובי נוסף :)

לעניות דעתי התמונות האלה מאוד מרוחקות וקרירות
אין פה מקום להתחבר ולחוש את ההרגשה הזאת של לדוג': אם יש לי רכבת אז אוכל לחם אפוי
יש כאן קו עיצובי אחיד אבל האמירה ב2 הראשונות שונה מהאמירה באחרונות

ואנחנו לא מבטיחים להגשים חלומות אנחנו יכולים לתת רק את הזמן בו הם יבחרו מה להגשים.

אשמח לשמוע דעות נוספות כדי לראות יותר בברור מה הקו העיצובי שיראה את האמירה שלנו

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרכבת הקלה....
אולי תתייחסו לכל הזמן האבוד שהלך לתושבי העיר בזמן בניית הרכבת...
משהו כמו -
אחרי 8 שנים של סבל... סופסוף תוכלו להגיע מהר ממקום למקום
(ובלי לחשב כמה מהמורות תצטרכו לעקוף בדרך מגאולה לשוק)

סתם, סתם, זה בצחוק כמובן
רק לחשוב ש-8 שנים האוטובוסים בעיר הפכו לסיוט בגלל הרכבת הזו, באמת הגיע הזמן של התושבים להנות קצת...

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מיה יצחקי;477531:

אין פה מקום להתחבר ולחוש את ההרגשה הזאת של לדוג': אם יש לי רכבת אז אוכל לחם אפוי

ואנחנו לא מבטיחים להגשים חלומות אנחנו יכולים לתת רק את הזמן בו הם יבחרו מה להגשים.

אני במקומך לא הייתי מצפה שיגישו לי הכל על מגש של כסף...
עלו כאן רעיונות מעולים לדעתי,קחי ותמנפי את זה קדימה,

איזה צורה יש להגיש עבודה שאחרים עשו אותה???

סיגל

משתמש חדש
נכתב ע"י מיה יצחקי;477531:

לא היה לי ענין להגיש עבודה מושלמת, אלא רק להסביר את הקו הרעיוני שעלה לי בעקבות ההצעות שהצעתם, לכן גם הרעיונות וגם הביצוע הטכני לא מושלמים, המטרה היתה - להעביר את המסר שבזמן שאנו חוסכים בנסיעה ברכבת, נוכל להנות מדברים אחרים

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י סיגל;477582:
לא היה לי ענין להגיש עבודה מושלמת, אלא רק להסביר את הקו הרעיוני שעלה לי בעקבות ההצעות שהצעתם, לכן גם הרעיונות וגם הביצוע הטכני לא מושלמים, המטרה היתה - להעביר את המסר שבזמן שאנו חוסכים בנסיעה ברכבת, נוכל להנות מדברים אחרים

לא הובנתי כראוי סורי

סיגל!
הבנתי ממך כי זו עבודה שראית והיא מדברת על האותו הקו שלנו
אז קודם תודה שטרחת בכלל לשבת ולהכין לנו דוגמא
ניסיתי לנתח ולראות באיזה צורה הכי מתחברים לרגש ותחושה והבנה (כי זה מה שאנחנו רוצים להעביר ולהשיג הזדהות הבנה והסכמה.) והסגנון הזה פשוט פונה יותר לשכל ולא לרגש.

אני לא צריכה שום קו עיצובי של אף אחד כדי להעתיק וליצור עבודה של מישו אחר (כי אז אצטרך למסור לה את גם את הציון :))
חשבנו על כיוון וקונספט (הגענו לאשכול עם משו ברור ביותר ) ולפי התגובות כאן ובמקומות נוספים הם מצוינים!

מה שרציתי זה יותר לנתח
כמו שכתבתי קודם המודעה פונה יותר לשכל ואומרת לו לך עשה השוואה אנחנו רוצות לפנות אל הרגש וזה יותר למצא את התמונה הנכונה
ולכן הרגשתי כי זה קריר
והייתי שמחה לשמוע עוד חו"ד ( לא חלילה שיתחילו לעצב לי פה מודעות) כי כך אפשר להיתמקד עוד יותר מה הנקודות החזקות ומה הן נקודות החולשה
ולעשות את הויז'ואל יותר נכון.

ושוב תודה לכל המגיבים כי כל דבר פותח עוד את הראש ומעלה עוד נקודות :eek:

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ariels;477559:
הרכבת הקלה....
אולי תתייחסו לכל הזמן האבוד שהלך לתושבי העיר בזמן בניית הרכבת...
משהו כמו -
אחרי 8 שנים של סבל... סופסוף תוכלו להגיע מהר ממקום למקום
(ובלי לחשב כמה מהמורות תצטרכו לעקוף בדרך מגאולה לשוק)

סתם, סתם, זה בצחוק כמובן
רק לחשוב ש-8 שנים האוטובוסים בעיר הפכו לסיוט בגלל הרכבת הזו, באמת הגיע הזמן של התושבים להנות קצת...

נשמע שסבלת המון
בתור בני ברקית שמגיע לירושלים פעם בשנה לא הרגשתי דבר
שמעתי מה הם היתרונות מה האלטרנטיבה וישבנו לחשוב

משערת כי אם הייתי כעוסה על הזמן ה"אבוד" לא הייתי מצליחה למכור רכבת חיובית :D

ayala

משתמש מקצוען
טוב, מקווה שהבנתי את הדרישה כמו שצריך..
ולא, תהנו מהגיגיי כעוגיה בצד הקפה..:
זה הרעיון: להראות תמונות של אנשים משתעממים בעבודה- אחד מחדד עשרות עפרונות במשרד, השני מנסה לקלוע ניירות לסל ומחטיא, ועוד כל מיני דברים מתוחכמים כביכול, אך חסרי תועלת המעידים על התעסקות סתמית. בכל מודעה כמובן מראים בנאדם אחר עם התעסקות אחרת\ הרעיון הוא שמרוב שתגיע מהר לעבודה יהיה לך אפילו זמן מיותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה