דרוש יעוץ בנוגע לשיעורי בית

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
במסגרת לימודי קרייטיב בפרוג עלי לשאול כמה שאלות שיעזרו לי להמשיך להתקדם בביצוע שיעורי הבית.
אודה מאד ליועצים ולמשתתפי הפורום.

לקוח:רכבת הקלה- השקה
אינסייט:אנחנו מבזבזים את הזמן בנסיעות
קונספט: רכבת הקלה - נותנת זמן במתנה
קראייטיב:יש דרכים טובות לנצל את הזמן שקיבלנו במתנה
ויז'ואל: עוד זמן לישון, עוד כסף, עוד שעה עם האישה והילדים, עוד כמה דקות לכוס קפה עם עוגה, ארוחת בוקר משותפת, יציאה עם חברים, יציאה לסרט וכ' וכ'
השאלה שלי היא:
מה היית עושה בשעה נוספת ביום?
תודה מאד
גם למציצים...

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה...
עוד אני מחכה לעוד תגובות. זה מאד חשוב לי!!
איפה אברימי? קופירייט וכ'''??
תתעוררו אני זקוקה לעצתכם!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אני בהפוך על הפוך הייתי הולך על קטע כזה: בזמן שאתה נוסע באוטובוסים מXלY אני עושה את זה ברכבת 4 פעמים הלוך וחזור.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברימי;477003:
אני בהפוך על הפוך הייתי הולך על קטע כזה: בזמן שאתה נוסע באוטובוסים מXלY אני עושה את זה ברכבת 4 פעמים הלוך וחזור.

אנחנו מנסות לומר כי בעצם החיסכון בזמן ינוצל לדברים שקשה לפרגן ברגיל
לדוגמא לישון עוד חצי שעה בבוקר

גם לגבי הקריאטייב האם יש דרך נוספת להראות: (ולא רק באימייג' פשוט של לדוג' אדם ישן)
שאת הזמן שהייתי מבזבזת על המתנה לאוטובוס, פקקים, פספוס האוטובוס וכו'
הרכבת מביאה לנו חזרה ועלינו רק לבחור מה לעשות עם זה

ניסינו תחילה להראות אדם שעצר את המלאכה לקראת הסוף כי היה חייב להספיק לאוטובוס אחרת... לדוג' באמצע כוס קפה של הבוקר אך לא מצאנו מספיק דברים שיובנו כראוי

ושוב תודה לכל המגיבים והמסיעים :)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מיה יצחקי;477013:
אנחנו מנסות לומר כי בעצם החיסכון בזמן ינוצל לדברים שקשה לפרגן ברגיל
לדוגמא לישון עוד חצי שעה בבוקר

גם לגבי הקריאטייב האם יש דרך נוספת להראות: (ולא רק באימייג' פשוט של לדוג' אדם ישן)
שאת הזמן שהייתי מבזבזת על המתנה לאוטובוס, פקקים, פספוס האוטובוס וכו'
הרכבת מביאה לנו חזרה ועלינו רק לבחור מה לעשות עם זה

ניסינו תחילה להראות אדם שעצר את המלאכה לקראת הסוף כי היה חייב להספיק לאוטובוס אחרת... לדוג' באמצע כוס קפה של הבוקר אך לא מצאנו מספיק דברים שיובנו כראוי

ושוב תודה לכל המגיבים והמסיעים :)
בצורה הזו אתן בעצם עושות קמפיין לכוס קפה, לישון, וכו', ולא מנצלות את הקונספט להטמיע שהרכבת חוסכת זמן.
הרי המטרה שלכן היא לא להכתיב או להזכיר מה ניתן לעשות עם זמן מיותר, כי לאיש אין זמן מיותר להתפנות להגיגים מעין אלו.
המטרה היא להראות עד כמה הרכבת חוסכת לנו בזמן, ולכן, ויז'ואל כמו שעון מחוגים עם 13 ספרות כשהמספר 13 למעלה וכו' בשילוב סלוגן כמו: "בשעה טובה הרכבת פועלת" או: "מזל טוב נולדה לנו שעה נוספת!" יעביר את המסר לא פחות ואולי אף יותר.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
חצי כוס קפה - רעיון חמוד
זה באמת נוגע ללב להשאיר את הכוס חצי מלאה ולרוץ לאוטובוס.
אפשר צלחת של ארוחת בוקר עם חצי מהאוכל שנשאר בה
או חצי לחמניה נגוסה.

איזה עוד דברים אפשר להספיק בבוקר?
ללכת לחדר כושר
להתאפר כראוי
להכין ארוחת צהריים
לגמור לסדר את מיטות הילדים (לאסוף פיג'מות וכדו')

ולהבדיל - להתפלל שחרית כראוי
בהצלחה!

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברימי;477020:
בצורה הזו אתן בעצם עושות קמפיין לכוס קפה, לישון, וכו', ולא מנצלות את הקונספט להטמיע שהרכבת חוסכת זמן.
הרי המטרה שלכן היא לא להכתיב או להזכיר מה ניתן לעשות עם זמן מיותר, כי לאיש אין זמן מיותר להתפנות להגיגים מעין אלו.
המטרה היא להראות עד כמה הרכבת חוסכת לנו בזמן, ולכן, ויז'ואל כמו שעון מחוגים עם 13 ספרות כשהמספר 13 למעלה וכו' בשילוב סלוגן כמו: "בשעה טובה הרכבת פועלת" או: "מזל טוב נולדה לנו שעה נוספת!" יעביר את המסר לא פחות ואולי אף יותר.

תודה רבה - זה בדיוק מה שדרוש לנו לצאת מהמקום הזה של התמונות ולהראות את זה בצורה שונה וזה כרגע הקושי שלנו

אוקי אם אנחנו אומרות שהרכבת מחזירה לי את הזמן שהאוטובוס היה מבזבז לי? זה שוב אותו הקונספט שהרכבת מביאה זמן במתנה איך עוד אפשר להראות?
חשבנו גם על כיוון השעון ותוספת שעות אבל לא ראינו דרך להפוך את זה לקמפיין עם סדרת מודעות בכל המדיות
חשבנו גם ללכת לכיון דברים נוספים שחוסכים לנו בזמן ולומר כך גם הרכבת אבל לא ממש הצלחנו להמשיך מכאן

שוב תודה לכולם ונשמח לעוד
אם יש כאן כיוון איך אפשר אשמח לשמוע

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י כוכב103;477025:
חצי כוס קפה - רעיון חמוד
זה באמת נוגע ללב להשאיר את הכוס חצי מלאה ולרוץ לאוטובוס.
אפשר צלחת של ארוחת בוקר עם חצי מהאוכל שנשאר בה
או חצי לחמניה נגוסה.

איזה עוד דברים אפשר להספיק בבוקר?
ללכת לחדר כושר
להתאפר כראוי
להכין ארוחת צהריים
לגמור לסדר את מיטות הילדים (לאסוף פיג'מות וכדו')

ולהבדיל - להתפלל שחרית כראוי
בהצלחה!

ובכן נינסינו בהחלט להראות את זה בויז'ואל אבל הרגשנו שהמסר בתמונה הופך לרב משמעי ולא מספיק ממוקד ומעורר את התחושה הזו.

בנים

משתמש צעיר
אבריימי

קריאייטיב לא ישיר, כשהוא טוב, עושה את העבודה בצורה מדהימה.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
על הרעיון של אברימי את יכולה ללכת ולשים בחלק שכביכול נוסף בשעון לשים את ההספק החדש שקבלת עם השעה הנוספת.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י כוכב103;477032:
על הרעיון של אברימי את יכולה ללכת ולשים בחלק שכביכול נוסף בשעון לשים את ההספק החדש שקבלת עם השעה הנוספת.

נראה באמת רעיון טוב

להכניס שעה נוספת כל פעם באזור אחר של השעון שם יראו מה הצלחנו לדחוף לזמן הזה
לדוג' בין 7 ל8 שעת שינה נוספת בין 13ל 14 ארוחה מבושלת וכו'

נשמע טוב?

ושוב תודה אין לכם מושג כמה זה עוזר :)

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נטיעות;477030:
אבריימי

קריאייטיב לא ישיר, כשהוא טוב, עושה את העבודה בצורה מדהימה.

נשמח לשמוע כיוונים...

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מן הסתם הייתי שורפת כאן עוד שעה....

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את יכולה ללכת בצורה הפוכה,להראות את מה שמפסידים אם נוסעים באטובוס,
מעלה לך המחשה של 2 דק'
כמובן שהתמונות בעיגולים אמורות להמחיש מה אתה מפסיד...
וזה לא נהג, אלא נוסע...
ולמטה בטקסט קצת הסבר.

לילה טוב

קבצים מצורפים

• sudnt.jpg
    KB 107 · צפיות: 21

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אברימי תודה מאד!! העלית לנו רעיון שכדי לפתח אותו.
st28 תודה על הרעיון.

gilag1

משתמש צעיר
אולי תמונה של אדם שנרדם בכיסא האוטובוס מראה כמה זמן הוא נוסע ומנגד אדם יורד מהרכבת רענן ושמח
אפשר עוד אפשרות יש היום באוטובוסים כמו שלט דיגיטלי שגכותב איזה שכונה וכד' אפשר להראות 2 שלטים האחד כותב נסיעה טובה והשני זה ברכבת כותב תחנה סופית ירידה משהו בסגנון הזה ולהוסיף סלוגן על הרעיון
רעיון 3- לקחת תמונה של גלגל אוטובוס וגלגל רכבת וליצור מהם שעון ברכבתלדחוס את כל המספרים ובאוטובוס רק את ה4 עם משפט
מקווה שהסברתי נכון

שוקולד לבן

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
רעיון ממוקד שמציג בצורה מוחשית את ה'חלום' שבונה הרכבת (בפרסום הרי אנחנו מוכרים חלומות, תקוות פתרונות לבעיות אישיות - לא מוצרים):
- ויזואל של מיטה מוצעת ומסודרת. כיתוב: הספקת לישון כמו בן אדם...
- כוס קפה ריקה עם 'בוץ' בתחתית, אולי גם עיתון. כיתוב: הספקת את כוס הקפה שלך כמו בן אדם...
- צלחת ריקה, פירורים סביבה ואפילו ביצה רכה מרוקנת . כיתוב: הספקת לאכול כמו בן אדם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה