דרושים אנשים עם ראש גדול ושכל קטן.

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טוליפ;2011397:
התשובה: 3800 ש"ח
ויש תור ארוך של ממתינות.
(קיבלתי את הנתונים ממנהל סניף)

אין מצב. זה פחות משכר מינימום.
אלא אם כן היא עובדת פחות שעות. עם 42 שעות שבועיות לא מגיעים לכזאת משכורת.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יש גם עוד כישור חשוב שמשפיע על גובה המשכורת
(בלי קשר לכשרון העובד)
והוא לדבר לדבר לדבר

אני מכירה גרפיקאיות מקסימות ואחריות אבל עדינות שמקבלות בסיס ולא אומרות מילה
והן שוות כל גרוש

ויש כאלה שיודעות לדבר ולמכור את עצמן (גם זה כשרון חשוב)
מקבלות יותר והן לא בהכרח הכי מוכשרות במקום העבודה

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מיה יצחקי.
עובד צריך לדעת לשווק עת עצמו ולהבליט את יתרונותיו האמיתיים.
ולהסביר למה השכר שלו צריך להיות בהתאם.
אבל אם זה מילים ריקות מתוכן. אזי בוס שמשוכנע ממילים ריקות מתוכן, בעצם מבזבז כסף על משהו לא אמיתי... והוא יעלה על זה בדוחות הכספיים...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י MIRI F;2013716:
אין מצב. זה פחות משכר מינימום.
אלא אם כן היא עובדת פחות שעות. עם 42 שעות שבועיות לא מגיעים לכזאת משכורת.

זו המשכורת, יתכן שהשעות שיש הפסקת צהריים והבנק סגור, (העובדים לא הולכים הביתה) לא מקבלים על כך תשלום.

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המשכורת היא לא 3800, כי אם בין 5000 ל-6000 ש"ח.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י טוליפ;2011397:
התשובה: 3800 ש"ח
ויש תור ארוך של ממתינות.
(קיבלתי את הנתונים ממנהל סניף)

נכתב ע"י צילומנציה;2013683:
כנ"ל מזכירות רפואיות- לומדים מקצוע מזכירות רפואית והשכר בקופות חולים הוא פחות מ-30 ש"ח לשעה למזכירה עם ותק של של 7 שנים גם החרדיות וגם החילוניות ללא אפליה. לא האמנתי עד שלא ראיתי את התלוש.
הדשאים בחוץ תמיד נראים ירוקים.

במקרה 2 תחומי העבודה האלו הם תחומים שאפשריות הקידום שם הם כמעט בלתי מוגבלות, ושווה מאווד לעבוד בשכר מינימום בהתחלה.
מכירה אישית מישהו שהתחיל בשירות לקוחות של חברה גדולה בשכר מינימום והגיעו רחוק מאווד!

כשבודקים שכר התחלתי תמיד צריך לבדוק גם מה האופציות הלאה, אם זה משרד קטן שמקסימום יעלו ב1000 שקל באמת לא שווה, אבל חברות גדולות עם יכולות כלכליות ואפשריות קידום בהחלט שוות את ההשקעה של שנה, שנתיים בשכר מינימום.

שלא לדבר על כל התנאים הסוציאליים המשופרים שיש לעובדים בחברות גדולות, משהו ששום עסק קטן לא יכול לתת.

כמובן מדובר על עובדי חברה ולא עובדי כוח אדם שעובדים לחברה.

פרמיום

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ושאר התוספות המקבלים העובדים בבנקים יכולים להגיע גם לאלף- אלפיים שקל נוספים בחודש. (ביגוד, משכורת 13 ועוד...)

פרמיום

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא הלכתי בגדולות של מנהלים,
דיברתי על פקידה מאחורי הדלפק.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י פיקצר פרפקט;2014282:
עובד צריך לדעת לשווק עת עצמו ולהבליט את יתרונותיו האמיתיים.
ולהסביר למה השכר שלו צריך להיות בהתאם.
..
זה מה שאמרתי עוד כישרון שלא לכולכם יש...

נכתב ע"י פיקצר פרפקט;2014282:
אבל אם זה מילים ריקות מתוכן. אזי בוס שמשוכנע ממילים ריקות מתוכן, בעצם מבזבז כסף על משהו לא אמיתי... והוא יעלה על זה בדוחות הכספיים...

תיאורתית כן
במציאות של החיים ממש לא ):

לא מדברת על כאלה שהן בכלל לא מתאימות
אלא על אלה שיודעות בצורה סבירה אך נותנות הרגשה של אלופות

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י טוליפ;2014369:
זו המשכורת, יתכן שהשעות שיש הפסקת צהריים והבנק סגור, (העובדים לא הולכים הביתה) לא מקבלים על כך תשלום.
שטויות במיץ.למה נראה לך שיחממו את הכיסא חינם?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צברית;2014442:
במקרה 2 תחומי העבודה האלו הם תחומים שאפשריות הקידום שם הם כמעט בלתי מוגבלות, ושווה מאווד לעבוד בשכר מינימום בהתחלה.
מכירה אישית מישהו שהתחיל בשירות לקוחות של חברה גדולה בשכר מינימום והגיעו רחוק מאווד!

כשבודקים שכר התחלתי תמיד צריך לבדוק גם מה האופציות הלאה, אם זה משרד קטן שמקסימום יעלו ב1000 שקל באמת לא שווה, אבל חברות גדולות עם יכולות כלכליות ואפשריות קידום בהחלט שוות את ההשקעה של שנה, שנתיים בשכר מינימום.

שלא לדבר על כל התנאים הסוציאליים המשופרים שיש לעובדים בחברות גדולות, משהו ששום עסק קטן לא יכול לתת.

כמובן מדובר על עובדי חברה ולא עובדי כוח אדם שעובדים לחברה.

אני כתבתי על מזכירה רפואית בקפת חולים, מצליחה ומוערכת עם ותק של 7 שנים והיא מרויחה 28 ש"ח לשעה :mad:
ומזכירה במרפאת השיניים של קופ"ח (לא דתיה ) עובדת ממוצע של 7 שעות ליום כולל משמרות ערב ומרויחה לדבריה פחות מ4,500 ש"ח. הם מחפשים מזכירות חרדיות אבל החרדיות לא מעונינות בגלל שדורשים פעמיים בשבוע משמרת ערב.

הענין הוא שגם בעלה מביא הכנסה ויש להם 2 או שלושה ילדים (ואוברדרפט)
לעומת אמא לשבעה או שמונה ילדים שהיא המפרנסת העיקרית- הסכום הזה לא מתחיל להספיק....
ענין של יחסיות.
אבל בתחום המזכירות לדוגמא במגזר החילוני ובחברות ציבוריות לגמרי לא מרויחים יותר.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
עד לפני שלוש שנים עבדתי כשכירה.
ידעתי לבקש את זכויותיי,ומעסיק שלא עשה זאת, נפרד ממני אחר כבוד.
עכשיו אני עצמאית, וכל הזמן רועדת מהיום הזה בו אצטרך להעסיק עובדים תחתיי.
כשכירה באמת היה לי חשוב בהצלחת העסק.

אני חושבת: נניח אצטרך 2 עובדות.
אהיה חייבת להרוויח בחודש עוד 10000 לפחות.
כדי לתת לכל עובדת 4000 שקל+ פנסיה+ חופשות +בט"ל+ דמי הבראה.
זאת אומרת שאם עובדת תביא לי פחות מ5000 בחודש, לא ישתלם לי להחזיק אותה.
אם היא תביא בדיוק 5000, לא ארוויח ולא אפסיד.
כך ששווה לי להיות ראש גדול, לעשות הכל לבד. להיות המזכירה של עצמי, לעמוד מול לקוחות עם קבלות וכו.
בקיצור,
יש לי פתרון לזה:
כדי להימלט מהוצאות מיותרות קיים היום המושג: פרילנס.
ככה העובד מקבל בדיוק מה שמגיע לו, בלי תוספות. והכי הרבה, אם הוא הביא לי רווח גדול, אני יכולה לתת לו צ'ופרים לפי רצוני.

סוכן פרסום אחד שעמד איתי בקשר אמר לי שהוא רוצה לסגור את העסק. הוא מעסיק עובדות על בסיס תלוש, וחבל לו על כל רגע שאין עבודה מתגמלת במשרד.
אמרתי לו שאני באמת לא מבינה מדוע אינו מעסיק אותם כפרילנס. הוא באמת עבר לכך, ורואה רווח, וגם העובדות מקבלות יותר מ25 לשעה, ויכולות במקביל לעבוד עם מקומות אחרים.

בקיצור, אם זה סוג עבודות שניתן לעבוד כפרילנס, אני ממליצה.
(נכון שעצמאית גובה יותר כסף, אבל העבוןדה שלה שווה יותר, והיא גם לוקחת על שעות העבודה שלה, ולא צריך לשלם לה על שעות מתות).

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עובדי פרילנס הם נוחים עד גבול מסויים.
כשצריך עבודה דופקת ומסודרת, בד"כ יש התנגשויות.
היא בעבודה אחרת עכשיו, הוא לא יכול ביומיים הקרובים לקבל את העבודה
וכו' וכו'.
לעומת עובד קבוע, שנמצא בשבילך כל הזמן, ומריץ עבודה ברגע שצריך.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לללי;2014690:
עובדי פרילנס הם נוחים עד גבול מסויים.
כשצריך עבודה דופקת ומסודרת, בד"כ יש התנגשויות.
היא בעבודה אחרת עכשיו, הוא לא יכול ביומיים הקרובים לקבל את העבודה
וכו' וכו'.
לעומת עובד קבוע, שנמצא בשבילך כל הזמן, ומריץ עבודה ברגע שצריך.

יש עוד פרילנסריות בשטח.
זה הפלוס הנוסף פה.
לא מתחייבים רק לאחת.
אם פרילנס אחד מוכשר בעיצוב אלמטים, והשני בלוגו, עובדים עם כל אחד בנפרד וללא התחייבות.
הפרילנס עסוק? אין בעיה. יש עוד אחד.
אלא אם כן, מתעקשים דווקא על אותו אחד (וזה קורה הרבה) ואז שווה גם לחכות בשבילו.

כמובן שישנם עסקים שזה לא הולך ככה.
מזכירה בד"כ אמורה להגיע לשטח וגם לא תוציא קבלות עצמיות. לא שווה לה.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
נכתב ע"י מלפפון;2014694:
יש עוד פרילנסריות בשטח.

כנראה שלא ניסית בשבוע האחרון למצוא גרפיקאי/ת...

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה ההבדל בין המילה פרילנסר למילה עצמאי?
כשפניתי בעבר לגרפקיאיות מבחוץ שהציעו את עצמן קיבלתי הצעות מחיר בערך כמו מחירון פרוג,
זה היה לא מציאותי

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כתבו פה על פקידים בבנק, שמרוויחים 3,800 ש"ח בחודש. זה שטויות במיץ עגבניות, וסליחה על הביטוי הילדותי, פשוט לא היה לי נחרץ יותר.

עובד בבנק מתחיל משכר מינימום, שכידוע לכולנו, הוא 400 ש"ח יותר מזה. כבר מהחודש הראשון לעבודתו, הוא מקבל בונוסים ותוספות שכר גדולים מאוד. כמו שכבר הוזכר כאן, בכל שם וכינוי שיש לזה...

ועוד לא דיברנו, על אפשרויות הקידום הבלתי נגמרות...

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
נכתב ע"י מלפפון;2014694:
יש עוד פרילנסריות בשטח.
זה הפלוס הנוסף פה.
לא מתחייבים רק לאחת.
אם פרילנס אחד מוכשר בעיצוב אלמטים, והשני בלוגו, עובדים עם כל אחד בנפרד וללא התחייבות.
אלא אם כן, מתעקשים דווקא על אותו אחד (וזה קורה הרבה) ואז שווה גם לחכות בשבילו.

כמובן שישנם עסקים שזה לא הולך ככה.
מזכירה בד"כ אמורה להגיע לשטח וגם לא תוציא קבלות עצמיות. לא שווה לה.

מכירה היטב את הפלוסים.
וגם את המינוסים.

mrv9096

משתמש רשום
תבו פה על פקידים בבנק, שמרוויחים 3,800 ש"ח בחודש. זה שטויות במיץ עגבניות, וסליחה על הביטוי הילדותי, פשוט לא היה לי נחרץ יותר.

עובד בבנק מתחיל משכר מינימום, שכידוע לכולנו, הוא 400 ש"ח יותר מזה. כבר מהחודש הראשון לעבודתו, הוא מקבל בונוסים ותוספות שכר גדולים מאוד. כמו שכבר הוזכר כאן, בכל שם וכינוי שיש לזה...

ועוד לא דיברנו, על אפשרויות הקידום הבלתי נגמרות

ממידע ולא מהשערה- זה מאוד תלוי בבנקים, יש בנקים בהם משתלם מאוד לעבוד ומרוויחים סכומים גדולים, בונוסים וכו', לעומת בנקים אחרים בהם כולם מרויחים מינימום עד וותק של 5 שנים ומקבלים הטבות כמו השתתפות במעונות לילדים, השתתפות בביגוד בשכ"ד וכו'- כלומר הטבות בלי פנסיה וכדו' אלא רק באופן זמני עד שהילדים גדלים, לפחות זה מעודד את הילודה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה