דרוש מידע דרושה עובדת עם צרכים מיוחדים לעבודה

זיסהלה

משתמש מקצוען
דרושה עובדת עם צרכים מיוחדים לעבודה בגן פרטי בבני ברק

במשך 14 שנים החזקנו עובדת כזו שהחסד החזיק אותנו מכל הבחינות...
השנה לצערי עזבה עקב בעיה רפואית
נשמח לקבל רעיונות דחוף לנו לתחילת שנה
(כבר פניתי לסמינרים אך כבר מאוחר כולם מסודרות )

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
תפני לבית חם.
ראיתי בכמה גנים וומעונות תיווכים מהסוג הזה.

גם אוהל שרה היום משלבים בחורות בעבודה מהסוג הזה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי מישהי. לאן להפנות אותה?
היא מאזור העיריה נראה לי. על איזה אזור מדובר?

עבד ד'

משתמש חדש
דרושה עובדת עם צרכים מיוחדים לעבודה בגן פרטי בבני ברק

במשך 14 שנים החזקנו עובדת כזו שהחסד החזיק אותנו מכל הבחינות...
השנה לצערי עזבה עקב בעיה רפואית
נשמח לקבל רעיונות דחוף לנו לתחילת שנה
(כבר פניתי לסמינרים אך כבר מאוחר כולם מסודרות )
הודעה מרגשת במיוחד.
אשריך!!!!

התכוונתי שאולי יש לי מישהי שמתאימה אבל זה בתיווך של מרכז תעסוקה לא איזה חברה, שכנה, או אחות שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה